جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سوالات زبان عمومی دکتری » دانلود سوالات زبان عمومی کنکور دکتری ۹۶ با پاسخ کلیدی
  • fastzaban
  • ۲۲ فروردین, ۱۳۹۷
  • ۱۱:۴۴
  • ۱,۶۰۲
دانلود سوالات زبان عمومی کنکورهای دکتری

دانلود سوالات زبان عمومی کنکور دکتری ۹۶ با پاسخ کلیدی

با توجه به اهمیت آزمون‌ های ادوار گذشته و اینکه گاهی اوقات برخی سؤالات عینا در طول دوره‌ های مختلف تکرار می‌ شوند و همچنین برای تمرین داوطلبان آزمون دکتری جهت آمادگی بیشتر و محک زدن خود، در این بخش ما سوالات بخش زبان عمومی آزمون‌ های دکتری همۀ رشته‌ ها را برای شما آماده کرده‌ ایم.

برای مشاهده پاسخ تشریحی سوالات دکتری 96 کلیک کنید.

در این مقاله سوالات زبان عمومی آزمون دکتری سال ۹۶ کلیه گروه های امتحانی را با پاسخ کلیدی برای داوطلبان آزمون دکتری آماده کرده ایم. لازم به ذکر است که این فایل ها فقط شامل سوالات زبان عمومی آزمون دکتری می باشد که با بالاترین کیفیت ممکن تهیه و آماده گردیده است.

همچنین پاسخ کلیدی آزمون‌ ها نیز برای راحتی کار شما عزیزان ضمیمۀ فایل سؤالات شده است و شما می‌ توانید دفترچۀ مربوط به آزمون خود را در قسمت پایین دانلود کنید. امید است که شما عزیزان بهرۀ کافی را ببرید. لازم به ذکر است که این فایل ها فقط شامل سوالات زبان عمومی آزمون دکتری می باشد که با بالاترین کیفیت ممکن تهیه و آماده گردیده است.

جالب است بدانید که در کتاب Fast Grammar استاد مهرداد زنگیه‌ وندی تمامی سؤالات بخش گرامر زبان عمومی آزمون‌ های دکتری همۀ رشته ها بصورت کاملاً تشریحی و تحلیل گزینه‌ ها پاسخ داده شده است. 

جالب است بدانید که در کتاب Fast Reading استاد مهرداد زنگیه‌ وندی تمامی سؤالات بخش ریدینگ زبان عمومی آزمون‌ های دکتری همۀ رشته ها بصورت کاملاً تشریحی و با تحلیل گزینه ها و نکات ریز پاسخ داده شده است.
جالب است بدانید که کتاب واژگان دکتری Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی شامل تمامی لغات کتاب ۵۰۴ واژه، بیش از ۷۰ درصد لغات کتاب لغات ضروری تافل و ۴۵ درصد واژگان کتاب ۱۱۰۰ واژه بارونز است. شما با مطالعه این کتاب دیگر نیازی به خواندن چندین منبع برای بخش لغات زبان دکتری نخواهید داشت.

 

 

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - شهریور 1401ثبت نام با تخفیف 40 درصدی