جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون زبان دانشگاه آزاد » منابع آزمون EPT سال 1403 – قبولی قطعی در آزمون + فیلم آموزش منابع
 • fastzaban
 • ۲۳ بهمن, ۱۴۰۰
 • ۱۰:۱۷
منابع آزمون EPT سال 1402 - قبولی قطعی در آزمون + فیلم آموزش منابع

منابع آزمون EPT سال 1403 – قبولی قطعی در آزمون + فیلم آموزش منابع

فست زبان: بسته منابع آزمون EPT فست زبان تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی هستند و شامل ۴ عدد کتاب کامل و در عین حال با حجم مناسب است. این ۴ کتاب تمام مباحث لازم برای کسب نمره قبولی را پوشش می دهند و اصلا زمان زیادی هم برای مطالعه نیاز ندارند. در هر سطحی هستید حتی صفر صفر فقط کافیه یکبار این کتاب ها را مطالعه کنید.

برای کسب نتیجه اولویت شما باید ابتدا روی کتاب گرامر و واژگان باشد. سپس سراغ مطالب ریدینگ و بانک سوالات بروید. اگر روزی 2 ساعت زمان اختصاص دهید بین 30 تا 45 روز آماده شرکت در آزمون می شوید و می توانید نتیجه قبولی را کسب کنید. آزمون هیچ سد محکم، مهندسی معکوسی و یا راز خاصی ندارد. پس تمام تمرکز خود را به مطالعه کتاب ها اختصاص دهید و یکبار برای همیشه در آزمون شرکت کنید و نتیجه قبولی را کسب کنید.

نکته آخر اینکه تمام نکات لازم و مباحث مورد نیاز در همین منابع گنجانده شده است و نیازی به هیچ جزوه و منبع دیگری ندارید.

چرا باید فقط این بسته را برای قبولی در آزمون مطالعه کنید:

 • اگر دفعات زیادی در آزمون شرکت کرده اید!
 • اگر تا آزمون جامع فرصت زیادی ندارید!
 • اگر مشغله های کاری و تحصیلی دارید!
 • اگر منابع زیادی را مطالعه کرده‌اید اما نتیجه نگرفته‌اید!

پس اگر شما هم با مشکلات بالا دست و پنجه نرم می کنید وقت آن است که یکبار برای همیشه و بصورت اصولی برای آزمون ای پی تی آماده شوید و نمره قبولی را کسب نمایید.

برای خرید سریع بسته منابع آزمون EPT کلیک کنید.

معرفی کوتاه: آزمون ept چیست

آزمون زبان مخصوص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه‌های آزاد به اختصار EPT نام دارد. این آزمون شامل ۱۰۰ سوال چهار گزینه‌ای از مباحث واژگان Vocabulary، گرامر Grammar و ریدینگ Reading می باشد که تقریبا در سطح آزمون های تافل کاغذی برگزار می شود. نمره قبولی در این آزمون که کسب نمره ۵۰۰ از ۱۰۰۰ (۵۰ از ۱۰۰) می باشد برای ارایه تز دکتری این دانشجویان ضروری است. برای آشنایی بیشتر با این آزمون مطلب آزمون ept چیست را مطالعه نمایید.

مزیت های بسته طلایی منابع آزمون ept فست زبان

از مزیت های این بسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حجم مناسب

ما با آشنایی کامل از وضعیت شغلی و تحصیلی داوطلبان این آزمون سعی کردیم منابع را طوری کار کنیم که در عین جامع بودن و کافی بودن، حجم کتاب ها نیز زیاد نشود تا در نتیجه داوطلب مجبور به صرف زمان طولانی برای مطالعه آنها نباشد.

بطور مثال حجم کتاب فست گرامر 245 صفحه می باشد که حدودا 180 صفحه از آن را توضیحات و نمونه سوالات تشکیل می دهد و مابقی آن مربوط به پاسخ تشریحی سوالات کتاب است. کتاب فست ریدینگ نیز در حدود ۷۰ صفحه توضیحات فارسی به همراه نمونه متن دارد و مابقی آن شامل سوالات ریدینگ امتحان ept به همراه ترجمه فارسی و پاسخ تشریحی می باشد.

جامع بودن منابع

شما در هر سطحی از زبان انگلیسی باشید با مطالعه کتاب های این بسته می توانید براحتی در آزمون خود بهترین نتیجه را کسب نمایید و در کنار آنها نیازی به هیچ منبع و یا جزوه‌ای ندارید.

بروز بودن منابع

کتاب های موجود در مجموعه طلایی ای پی تی فست زبان بطور مداوم بروزرسانی می شوند و نمونه سوالات آزمون های جدید به آنها اضافه می شود.

قیمت مناسب و ارسال رایگان

هزینه بسته منابع آزمون ept فست زبان در مقایسه با منابع مشابه موجود بسیار مناسب و به صرفه می باشد. همچنین ما سعی کردیم علاوه بر رعایت قیمت مناسب پشت جلد، تخفیف ویژه‌ای را هم بر روی بسته قرار دهیم و هزینه ارسال آن را نیز رایگان در نظر گرفتیم.

برای خرید سریع بسته منابع آزمون EPT کلیک کنید.

بسته قبولی در آزمون ای پی تی FastZaban

این بسته شامل ۴ کتاب جامع زیر می باشد که در ادامه همین مطلب به معرفی کوتاهی از آنها خواهیم پرداخت:

 • کتاب بانک سوالات ای پی تی با پاسخ تشریحی از آذر 97 تا آبان 1401 – چاپ انتشارات جنگل
 • گرامر آزمون ept با کتاب Fast Grammar – چاپ انتشارات جنگل
 • کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading – چاپ انتشارات جنگل
 • کتاب واژگان Fast Vocab (سه کتاب در یک کتاب) – چاپ انتشارات جنگل

 

کتاب Fast Grammar 

عکس کتاب فست گرامر ویرایش 1401

کتاب فست گرامر شامل آموزش ساده و سلیس مباحث گرامر زبان انگلیسی ویژه آزمون EPT در کمترین حجم ممکن است که همراه مثال های فراوان و آموزش نکات تستی آن را به یک کتاب مرجع تبدیل کرده است. 

کتاب Fast Reading

 

درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان Fast Reading - ویرایش جدید

کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading یکی از منابع منحصر بفرد برای مبحث درک مطلب EPT می باشد که تاکنون به چاپ رسیده است. این کتاب نیز بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد کار شده است.

در کتاب Fast Reading سعی شده است تمامی مهارت های لازم برای پاسخگویی به سوالات بخش درک مطلب بصورت درس به درس و با نمونه سوالات ریدینگ آموزش داده شود. در این کتاب نمونه متن های آزمون ای پی تی با پاسح تشریحی و ترجمه فارسی آورده شده است.

برای خرید سریع بسته منابع آزمون EPT کلیک کنید.

کتاب Fast Vocab

کتاب واژگان فست وکب

کتاب فست وکب EPT شامل لغات مهم دوره دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و 1100Words You Need to Know است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایه لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است.

در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم. شما با مطالعه کتاب فست وکب نیازی به هیچ منبع لغت دیگری برای این آزمون ندارید.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی کلیک کنید.

کتاب نمونه سوالات Fast Bank EPT با پاسخ های فوق تشریحی 

بانک سوالات EPT ویرایش 1400

بدون شک بهترین راهکار آشنایی با چارچوب کلی یک آزمون مشاهده سوالات آن است. در کتاب بانک سوالات EPT تالیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی سوالات ادوار اخیر آزمون از اسفند ماه ۹۷ تا آبان 1401 با پاسخ های کاملا تشریحی و ارایه نکات تستی هر سوال آورده شده است.

سوالات واژگان بصورت کامل به فارسی روان ترجمه شده‌اند و ترجمه تمام گزینه‌ها نیز آورده شده است.

در قسمت گرامر تمام نکات سوال به همراه علت درستی و نادرستی تمام گزینه ها آورده شده است.

در قسمت ریدینگ ترجمه فارسی متن به همراه پاسخ تشریحی هر سوال آورده شده است. همچنین لغات سخت متن نیز استخراج شده است و بصورت یک جدول با ترجمه فارسی آورده شده است.

روی عکس کلیک کنید.

برای دانلود بخشی از کتاب بانک سوالات آزمون‌ های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی کلیک کنید.

😍یک پیشنهاد ویژه هم براتون داریم😍

اگر دوست دارید همراه این منابع، فیلم تدریس کامل آموزش مباحث گرامر و ریدینگ آزمون را که توسط استاد مهرداد زنگیه وندی (مولف منابع) و براساس همین کتب موجود در این بسته کار شده است را داشته باشید، ما یک تخفیف ویژه براتون در نظر گرفتیم.

قیمت مجموعه فیلم آموزش گرامر و درک مطلب بعلاوه بسته کتاب، 2 میلیون 885 هزار تومان است که می توانید با پرداخت فقط 2 میلیون و 99 هزار هردو را تهیه نمایید. فیلم ها در قالب یک نرم افزار که بر روی گوشی اندرویدی و یا لپتاپ نصب می شود، در اختیار شما قرار می گیرد. (لایسنس این دوره بمدت ۱ سال از زمان فعالسازی می باشد)

نحوه خرید این بسته

روش اول: تکمیل فرم زیر و پرداخت مبلغ سفارش

بسته قبولی آزمون EPT فست زبان

 • 0 تومان

روش دوم: برای خرید کتاب جامع ept می توانید از طریق فروشگاه فست زبان به نشانی bookshop.fastzaban.com/product/ept-package بصورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید.

 

خرید بسته کامل منابع آزمون EPT با ارسال رایگان پستی

 

روش سوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید می توانید مبلغ بسته طلایی کتاب را که در حال حاضر با تخفیف ویژه 999 هزار تومان می باشد به شماره کارت بانک مهر 6063731118205138 بنام آقای سجاد زنگیه وندی واریز نمایید و سپس آدرس دقیق پستی به همراه نام گیرنده را به ایمیل fastzaban1@gmail.com ارسال نمایید.

خرید مطمئن 

سایت فست زبان دارای نماد اعتماد (اینماد یا مجوز فروش اینترنتی) ۲ ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و شما می توانید از طریق درگاه بانک سامان و از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب خرید خود را در امنیت کامل انجام دهید.

 

سوالات متداول

سطح من خیلی پایین هست. آیا خرید منابع آزمون ept شما برای من هم مناسب است؟

بله کاملا. بدلیل نگارش روان و قابل فهم توضیحات، شما در هر سطحی از زبان انگلیسی باشید می توانید از مطالب آموزشی کتاب ها استفاده نمایید و نتیجه لازم را کسب کنید.

چه مدت لازم است تا همه کتاب ها را بخوانیم؟

شما اگر روزی ۲ ساعت را به مطالعه اختصاص دهید می توانید در مدت زمان 45 تا 60 روز به آمادگی کامل برسید. البته مواردی هم داشتیم که کمتر از یک ماه مطالعه داشتند و در آزمون قبول شدند.

از کدام کتاب شروع کنم یا همه را همزمان بخوانم؟

برای شروع مطالعه از کتاب گرامر و واژگان شروع کنید. در دو هفته منتهی به آزمون نیز مباحث درک مطلب و سوالات را مطالعه کنید.

بسته کتاب چگونه برای من ارسال می شود؟

سفارش شما از طریق شرکت ملی پست ارسال می شود و بسته به شهر شما بین 24 ساعت تا 5 روز کاری زمان می برد.

من برخی از کتاب ها را دارم. چگونه می توانم موارد دیگر را تهیه نمایم؟

برای خرید کتابها بصورت تکی از طریق فروشگاه فست زبان کلیک نمایید.

آیا با خرید منابع آزمون ept فست زبان می توانم نمره بالا کسب کنم؟

کسب موفقیت در آزمون ept

به آندسته از عزیزانی که می بایست نمرات بالای ۸۰ کسب کنند (دانشجویان رشته های زبان انگلیسی) نیز اطمینان می دهیم که با مطالعه همین بسته براحتی می توانید نمرات بالایی کسب کنید زیرا در آزمون های قبلی مواردی داشتیم که توانسته اند نمره 80 تا 90 کسب کنند.  

 

 

4.4/5 - (14 امتیاز)
دیدگاه ها 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 14

 1. سلام من کتاب‌ها را قبلا تهیه کردم.فقط فیلم آموزشی را می خواستم.هزینه اش چقد میشه.دوره آنلاین ept مرداد از کی شروع میشه هزینه اش چقده ممنون

  1. سلام خدمت شما
   بسته طلایی در حال حاضر (آذر ۱۴۰۱) ۵۳۰ هزار تومان می باشد.

 2. سلام.من میخوام این بسته رو تهیه کنم. ایا نیاز هست کتاب ۵۰۴ و تافل و غیره رو بخونم؟

  1. سلام خدمت شما
   شما با تهیه این منابع نیازی به هیچ کتاب و منبع دیگری ندارید چونکه تمام نکات و مباحث لازم برای کسب نمره در ازمون ept در همین منابع آورده شده است.

 3. باسلام.من کتاب گرامر و لغات رو خوندم ولی متاسفانه نتیجه نداد‌.لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. سلام خدمت شما
   جناب پیلتن احتمالا کامل مطالعه نکردین وگرنه هیچ نکته ای خارج از این منابع نیست. حتما در کنار مطالعه کامل تست و رفع اشکال هم کار کنید تا با نحوه سوال دادن از هر مبحث آشنا بشین

 4. سلام. واقعا این بسته شاهکاره فکر نکنم کسی باشه که این منابع را بخونه و تو آزمون ept نتیجه نگیره
  واقعا دمتون گرم بچه های فست زبان

 5. سلام خسته نباشید
  من کتابهای گرامر و درک مطلب و بانک سوالات را مطالعه کردم و نتیجه گرفتم
  ازتون ممنونم

 6. سلام. وقت تون بخیر
  خواستم یک تشکر ویژه ازتون کنم بابت پکیج فوق العاده تون
  من با خوندن ۲۵ درس از کتاب لغت و ۲ دوره از آزمون‌ ها و جزوه ۶ صفحه ایی گرامر شما تونستم همون بار اول مه آزمون تیر رو شرکت کردم نمره قبولی را کسب کنم
  واقعا خوشحالم که پکیج شما را انتخاب کردم و ازتون خیلی سپاسگزارم.

 7. سلام
  من کتاب گرامر و سوالات آزمون های گذشته ept شما را در عرض ۱۰ روز مانده به امتحان , تا آنجایی که وقت داشتم مطالعه کردم و موفق شدم در اولین آزمون که شرکت کردم نمره حدنصاب را کسب کنم.
  من از زحمات شما بی نهایت سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت و پیشرفت در کارتان را مینمایم.
  با تشکر

 8. جناب آقای دکتر زنگیه وند سلام. میخواهم از شما بابت کتاب های مفیدی که در باره امتحان ept به چاپ رسانده اید تشکر نمایم. من با مطالعه کتابهای شما و هم چنین آموزش های مفیدی که از طریق تلگرام ارایه فرمودید، توانستم نمره قبولی قطعی را کسب نمایم.
  با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما بزرگوار.

 9. با سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار.
  بسته پاسخ تشریحی EPT جنابعالی بدستم رسید. توضیحات مثل همیشه بسیار خوب٬ دقیق و شفاف بود که انصافا انگیزه من رو برای مطالعه خیلی بیشتر کرد.به نظر من این کتاب در کنار دو کتاب تالیفی دیگر شما بهترین و کاملترین مجموعه برای داوطلبان بوده که داوطلب رو از هر منبع دیگری بی نیاز می کند و مطمئن هستم با استقبال خوبی روبرو خواهد شد. مجددا از زحمات جنابعالی سپاسگزارم و از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان سلامتی و سربلندی خواستارم.