جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » منابع قبولی قطعی در آزمون EPT سال ۹۹
  • fastzaban
  • 21 فروردین, 1399
  • 11:17
  • 3,921
منابع قبولی قطعی در آزمون EPT سال 99

منابع قبولی قطعی در آزمون EPT سال ۹۹

فست زبان: از آنجا که عدم وجود یک منبع مناسب و با کیفیت برای آزمون های EPT یکی از مشکلات داوطلبان این آزمون است، امروز در گروه آموزشی فست زبان بسته‌ ای را برای شما آماده کردیم که شامل کامل ترین منابع منتشر شده برای این آزمون است. اگر دغدغه قبولی در این آزمون را دارید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

آنچه که در این مطلب مطالعه خواهید کرد:

معرفی کوتاهی از آزمون EPT

آزمون زبان مخصوص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه‌های آزاد به اختصار EPT نام دارد. این آزمون شامل ۱۰۰ سوال چهار گزینه‌ای از مباحث واژگان Vocabulary، گرامر Grammar و ریدینگ Reading می باشد که تقریبا در سطح آزمون های تافل کاغذی برگزار می شود. نمره قبولی در این آزمون که کسب نمره ۵۰۰ از ۱۰۰۰ (۵۰ از ۱۰۰) می باشد برای ارایه تز دکتری این دانشجویان ضروری است. برای آآشنایی بیشتر با این آزمون مطلب معرفی آزمون ept را مطالعه نمایید.

مزیت های بسته طلایی آزمون زبان ept فست زبان

از مزیت های این بسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حجم مناسب

ما با آشنایی کامل از وضعیت شغلی و تحصیلی داوطلبان این آزمون سعی کردیم منابع را طوری کار کنیم که در عین جامع بودن و کافی بودن، حجم کتاب ها نیز زیاد نشود تا در نتیجه داوطلب مجبور به صرف زمان طولانی برای مطالعه آنها نباشد. بطور مثال حجم کتاب فست گرامر ۲۸۰ صفحه می باشد که حدودا ۱۸۰ صفحه از آن را توضیحات و نمونه سوالات تشکیل می دهد و مابقی آن مربوط به پاسخ تشریحی سوالات کتاب است. کتاب فست ریدینگ نیز در حدود ۷۰ صفحه توضیحات فارسی به همراه نمونه متن دارد و مابقی آن شامل سوالات ریدینگ امتحان ept به همراه ترجمه فارسی و پاسخ تشریحی می باشد.

جامع بودن منابع

شما در هر سطحی از زبان انگلیسی باشید با مطالعه کتاب های این بسته می توانید براحتی در آزمون خود بهترین نتیجه را کسب نمایید و در کنار آنها نیازی به هیچ منبع و یا جزوه‌ای ندارید.

بروز بودن منابع

کتاب های موجود در مجموعه طلایی ای پی تی فست زبان بطور مداوم بروزرسانی می شوند و نمونه سوالات آزمون های جدید به آنها اضافه می شود.

قیمت مناسب و ارسال رایگان

هزینه بسته طلایی ept فست زبان در مقایسه با منابع مشابه موجود بسیار مناسب و به صرفه می باشد. همچنین ما سعی کردیم علاوه بر رعایت قیمت مناسب پشت جلد، تخفیف ویژه ای را هم بر روی بسته قرار دهیم و هزینه ارسال آن را نیز رایگان در نظر گرفتیم.

بسته قبولی در آزمون ای پی تی FastZaban

این بسته شامل ۴ کتاب جامع ept زیر می باشد که در ادامه همین مطلب به معرفی کوتاهی از آنها خواهیم پرداخت:

  • کتاب بانک سوالات ای پی تی با پاسخ تشریحی از آبان ۹۷ تا بهمن ماه ۹۸ – چاپ انتشارات جنگل
  • کتاب گرامر آزمون ای پی تی Fast Grammar Lite – چاپ انتشارات جنگل
  • کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading – چاپ انتشارات جنگل
  • کتاب واژگان Fast Vocab (سه کتاب در یک کتاب) – چاپ انتشارات جنگل

 

کتاب Fast Grammar Lite

کتاب Fast Grammar Lite بنر

کتاب فست گرامر لایت، ویرایش جدیدی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان استاد زنگیه وندی است که بتازگی به چاپ رسیده است. کتاب فست گرامر لایت (Fast Grammar Lite) با هدف یادگیری سریع و کوتاه مدت گرامر زبان انگلیسی به بازار ارایه شده تا داوطلبانی که زمان کمی برای آمادگی آزمون های زبان دارند، با سرعت بیشتری مباحث گرامری را یاد بگیرند و کسب نتیجه کنند.

این کتاب شامل نکات مهم گرامری به زبان ساده است که برای داوطلبانی که زمان کمی برای آمادگی آزمون های زبان دارند بسیار مناسب است.

کتاب Fast Reading

کتاب Fast Reading استاد مهرداد زنگیه وندی

کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading یکی از منابع منحصر بفرد برای مبحث درک مطلب EPT می باشد که تاکنون به چاپ رسیده است. این کتاب نیز بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد کار شده است. در کتاب Fast Reading سعی شده است تمامی مهارت های لازم برای پاسخگویی به سوالات بخش درک مطلب بصورت درس به درس و با نمونه سوالات ریدینگ آموزش داده شود. در این کتاب نمونه متن های آزمون ای پی تی با پاسح تشریحی و ترجمه فارسی آورده شده است.

برای دانلود رایگان بخشی از کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان (Fast Reading) کلیک کنید.

 

کتاب Fast Voab

کتاب واژگان فست وکب

شامل لغات مهم دوره دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون ۵۰۴ واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و ۱۱۰۰Words You Need to Know است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایه لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است.

در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم. شما با مطالعه کتاب فست وکب نیازی به هیچ منبع لغت دیگری برای این آزمون ندارید.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی کلیک کنید.

کتاب نمونه سوالات Fast Bank EPT با پاسخ های فوق تشریحی – جلد دوم 

کتاب بانک سوالات EPT تا بهمن ماه ۹۸

بدون شک بهترین راهکار آشنایی با چارچوب کلی یک آزمون مشاهده سوالات آن است. در کتاب بانک سوالات EPT تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی سوالات ادوار اخیر آزمون از آبان ماه ۹۷ تا بهمن ماه ۹۸ با پاسخ های کاملا تشریحی و ارایه نکات تستی هر سوال آورده شده است.

سوالات واژگان بصورت کامل به فارسی روان ترجمه شده‌اند و ترجمه تمام گزینه‌ها نیز آورده شده است.

در قسمت گرامر تمام نکات سوال به همراه علت درستی و نادرستی تمام گزینه ها آورده شده است.

در قسمت ریدینگ ترجمه فارسی متن به همراه پاسخ تشریحی هر سوال آورده شده است. همچنین لغات سخت متن نیز استخراج شده است و بصورت یک جدول با ترجمه فارسی آورده شده است.

روی عکس کلیک کنید.

برای دانلود بخشی از کتاب بانک سوالات آزمون‌ های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT لطفا کلیک کنید.

 

کتاب Fast Grammar

گرامر آزمون ای پی تی

کتاب گرامر آزمون ای پی تی Fast Grammar شامل تمامی مباحث گرامری آزمون زبان دانشگاه آزاد بر اساس منابع اعلام شده سامانه این آزمون (کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Grammar Flash) می باشد. در این کتاب مباحث گرامری بصورت کاملا روان و به شیوه ای نکته ای و آزمونی آموزش داده شده است.

مطالب کتاب به زبان فارسی است و نمونه سوالات آزمون نیز با پاسخ تشریحی در این کتاب آورده شده است. کتاب فست گرامر در سال ۹۷ بعنوان پرفروش ترین کتاب گرامر زبان انگلیسی در انتشارات جنگل شناخته شد.

توجه: این کتاب در بسته طلایی قرار ندارد (برای مشاهده بسته های دیگر آزمون EPT در فروشگاه فست زبان کلیک کنید).

برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان (Fast Grammar) کلیک کنید.

توضیحاتی در مورد نوع بسته

بسته طلایی

شامل ۴ کتاب Fast Grammar Lite، درک مطلب، لغت Fast Vocab و کتاب نمونه سوالات با پاسخ تشریحی از آبان ۹۷ تا بهمن ۹۸

نحوه خرید این بسته

خرید مطمئن 

سایت فست زبان دارای نماد اعتماد (اینماد) ۲ ستاره از وزارت صنعت می باشد و شما می توانید از طریق درگاه بانک سامان خرید خود را در امنیت کامل انجام دهید.

روش اول: تکمیل فرم زیر و پرداخت مبلغ سفارش (اگر در اپلیکیشن فست زبان هستید برای ثبت نام به پایین مطلب مراجعه کنید)

بسته قبولی آزمون EPT فست زبان

  • قیمت: ۲۱۰,۰۰۰ تومان
  • ۰ تومان

روش دوم: برای خرید کتاب جامع ept می توانید از طریق فروشگاه فست زبان به نشانی bookshop.fastzaban.com/product/ept-package بصورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید.

روش سوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید می توانید مبلغ بسته طلایی را که در حال حاضر ۲۱۰ هزار تومان می باشد به شماره کارت بانک مسکن ۶۲۸۰۲۳۱۴۳۹۷۹۸۰۸۲ بنام آقای سجاد زنگیه وندی واریز نمایید و سپس آدرس دقیق پستی به همراه نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۶۰۰۴۷۳۳۳ پیامک نمایید.

توجه: سایت فست زبان دارای نشان اعتماد الکترونیک دو ستاره (اینماد) از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. سفارشات شما هر روز ساعت ۹ صبح ارسال خواهند شد و بسته به شهر شما بین ۲۴ ساعت تا ۴ روز کاری بعد تحویل داده خواهند شد.

 

 

 

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 5

5
Leave a Reply

avatar
5 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
داوطلب آزمون eptداوطلب EPTداوطلب آزمون eptکاترینداوطلب Recent comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
داوطلب آزمون ept
مهمان
داوطلب آزمون ept

سلام خسته نباشید
من کتابهای گرامر و درک مطلب و بانک سوالات را مطالعه کردم و نتیجه گرفتم
ازتون ممنونم

داوطلب EPT
مهمان
داوطلب EPT

سلام. وقت تون بخیر
خواستم یک تشکر ویژه ازتون کنم بابت پکیج فوق العاده تون
من با خوندن ۲۵ درس از کتاب لغت و ۲ دوره از آزمون‌ ها و جزوه ۶ صفحه ایی گرامر شما تونستم همون بار اول مه آزمون تیر رو شرکت کردم نمره قبولی را کسب کنم
واقعا خوشحالم که پکیج شما را انتخاب کردم و ازتون خیلی سپاسگزارم.

داوطلب آزمون ept
مهمان
داوطلب آزمون ept

سلام
من کتاب گرامر و سوالات آزمون های گذشته ept شما را در عرض ۱۰ روز مانده به امتحان , تا آنجایی که وقت داشتم مطالعه کردم و موفق شدم در اولین آزمون که شرکت کردم نمره حدنصاب را کسب کنم.
من از زحمات شما بی نهایت سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت و پیشرفت در کارتان را مینمایم.
با تشکر

کاترین
مهمان
کاترین

جناب آقای دکتر زنگیه وند سلام. میخواهم از شما بابت کتاب های مفیدی که در باره امتحان ept به چاپ رسانده اید تشکر نمایم. من با مطالعه کتابهای شما و هم چنین آموزش های مفیدی که از طریق تلگرام ارایه فرمودید، توانستم نمره قبولی قطعی را کسب نمایم.
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما بزرگوار.

داوطلب
مهمان
داوطلب

با سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار.
بسته پاسخ تشریحی EPT جنابعالی بدستم رسید. توضیحات مثل همیشه بسیار خوب٬ دقیق و شفاف بود که انصافا انگیزه من رو برای مطالعه خیلی بیشتر کرد.به نظر من این کتاب در کنار دو کتاب تالیفی دیگر شما بهترین و کاملترین مجموعه برای داوطلبان بوده که داوطلب رو از هر منبع دیگری بی نیاز می کند و مطمئن هستم با استقبال خوبی روبرو خواهد شد. مجددا از زحمات جنابعالی سپاسگزارم و از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان سلامتی و سربلندی خواستارم.

شما هم قبولی در آزمون MSRT را تجربه کنیدیک بسته طلایی