جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات زبان عمومی دکتری » دانلود سوالات زبان عمومی دکتری – 93 تا 99
دانلود سوالات زبان عمومی دکتری - 93 تا 99

دانلود سوالات زبان عمومی دکتری – 93 تا 99

فست زبان: کسب درصد بالا در درس زبان عمومی کنکور دکتری دغدغه خیلی از داوطلبان است. شاید بعد از دروس تخصصی، درس زبان انگلیسی مهمترین بخش کنکور دکتری همه رشته ها می باشد. یکی از راه های تقویت این بخش کار کردن روی نمونه سوالات سال های اخیر است. در این بخش از سایت دانلود سوالات زبان عمومی دکتری از سال ۹۳ تا ۹۹ را برای شما بصورت جدا تهیه کرده‌ایم.  

زبان عمومی کنکور دکتری

دفترچه سوالات عمومی کنکور دکتری که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شامل ۳۰ سوال استعداد تحصیلی و ۳۰ سوال زبان انگلیسی است. سوالات زبان انگلیسی از ۳ بخش گرامر، واژگان و درک متن تشکیل شده که سطح آن تقریبا مشابه آزمون های تافل که در کشور برگزار می شود است.

برای کسب درصد بالا در این بخش بایستی روی مهارت های گرامر و واژگان بخوبی کار کنید. اگر دوست دارید با منابع تضمینی کسب درصد بالا در درس زبان دکتری آشنا شوید حتما مطلب بسته زبان عمومی دکتری فست زبان را مطالعه کنید. 

در ادامه سوالات بخش زبان انگلیسی کنکورهای ادوار گذشته را همراه جواب های کلیدی بصورت فایل pdf آماده کرده‌ایم تا بتوانید یک مرجع کامل از بخش زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد داشته باشید. 

توجه: رشته هایی که کنکور آنها در یک نوبت برگزار می شود، سوالات درس زبان عمومی یکسانی دارند. 

دانلود سوالات زبان عمومی دکتری از سال ۹۳ تا ۹۹

 

برای مطالعه پاسخ تشریحی سوالات زبان عمومی دکتری در وبسایت FastZaban از منوی بالای سایت بر روی پاسخ تشریحی سوالات دکتری کلیک کنید. حتما نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آزمون زبان دانشگاه آزاد در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

پاسخ تشریحی سوالات زبان عمومی دکتری 96
حتما بخوانید

سوالات متداول

آیا سوالات زبان عمومی دکتری رشته های مختلف در هر نوبت یکسان است؟

بله. دفترچه زبان عمومی دکتری در ۳ نوع متفاوت برای رشته های مختلف مطرح می شود.

منابع زبان عمومی دکتری چیست؟

منابعی مانند کتاب 504، لغات ضروری تافل برای قسمت واژگان. کتاب فست گرامر برای بخش گرامر و Fast Reading ارشد برای بخش ریدینگ توصیه می شود.

چطور می توان در درس زبان عمومی دکتری درصد بالایی کسب کرد؟

اگر منابع مناسبی مطالعه کنید قطعا می توانید بهترین درصد را در آزمون کسب کنید. ما داوطلبانی را داشته ایم که با مطالعه منابع فست توانسته اند درصد بالای 70 را کسب کنند.

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به