جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » زبان عمومی کنکور دکتری » بسته زبان عمومی ارشد و دکتری ۹۹
بسته زبان عمومی ارشد و دکتری
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹9: زبان عمومی را باید ۱۰۰ بزنید!

بسته زبان عمومی ارشد و دکتری ۹۹

فست زبانبدون شک یکی از تاثیر گذارترین دروس در کسب رتبه خوب در کنکورهای ارشد و دکتری رشته های مختلف، درس زبان انگلیسی می باشد. گاهی با کسب درصد مناسب از این درس، داوطلبان رتبه بسیار بهتری نسبت به رقبای خود کسب می کنند. از اینرو، برای موفقیت در کنکورهای ارشد و دکتری، داوطلبان بایستی توجه ویژه ای به درس زبان انگلیسی داشته باشند.

معرفی بخش‌ های آزمون زبان انگلیسی کنکورهای ارشد و دکتری

زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد

آزمون زبان ارشد کنکور سراسری دانشگاه‌ها به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم می‌شود و در اکثر رشته‌ها، شامل ۳۰ سؤال است. از این ۳۰ سوال، ۱۵ سوال عمومی و ۱۵ سوال تخصصی می باشد. در قسمت سوالات عمومی، ۱۰ سوال مربوط لغات و ۵ تست نیز دانش گرامری داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند. هر ۱۵ سوال زبان تخصصی هم به صورت درک مطلب (۳ متن تخصصی) می باشند.

زبان عمومی کنکور دکتری

سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری دانشگاه‌ ها شامل ۳۰ سؤال است که به دو بخش تقسیم شده است. از این ۳۰ سوال، ۸ تست، دانش گرامری، ۱۲ تست دانش واژگان و ۱۰ تست هم دانش درک مطلب داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند.

چه کنیم تا زبان عمومی را خوب بزنیم؟ بهترین منابع زبان ارشد – دکتری

شاید خیلی از داوطلبان ترجیح می دهند بجای صرف زمان برای درس زبان انگلیسی، دروس تخصصی خود را مطالعه کنند و به کلی این درس را کنار می گذارند. برای آمادگی زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، مهمترین نکته، انتخاب منابع مناسب و با حجم مناسب است. به عنوان مثال، برای اینکه از پس بخش لغات بر بیایید، نیازی به حفظ کل لغات دیکشنری نیست!!

با انتخاب منبعی که لغات مهم زبان انگلیسی آکادمیک (رسمی) و لغات پرتکرار آزمون های سال های گذشته را در بر دارد، می توانید در زمان کمتر و به شکل مطلوب تری خود را مهیای آزمون کنید.

برای بخش گرامر هم تنها بایستی به مطالعه مباحث مهم گرامری پرداخته شود. مباحث مهم گرامر کنکورهای ارشد و دکتری شامل شناخت انواع جمله واره ها (۴۰ تا ۵۰ درصد سوالات)، ساختار و اجزا جملات ساده، ساختارهای همسان (پارالل)، جابجایی و کاربرد صحیح صفت ها و قیدها در جمله است.

برای بخش ریدینگ هم داوطلبان بایستی مهارت های لازم برای پاسخگویی به انواع تیپ سوالات درک مطلب آزمون کارشناسی ارشد و دکتری را فراگیرند. یکسری مهارت برای جواب دادن به سوالات این بخش وجود دارد که با دانستن آنها می توانید هم در زمان خود سر جلسه صرفه جویی کنید و هم اینکه می توانید براحتی از پس آنها برآیید.

 

بسته کامل زبان عمومی ارشد و دکتری فست زبان

در این بسته برای سوالات لغات زبان دکتری و ارشد، لغات مهم کنکورهای ارشد و دکتری به همراه معنی دقیق فارسی، تلفظ، نقش دستوری کلمه، کلمات هم خانواده، مترادف ها و متضادها، کالکیشن‌ها، مثال‌‌های نمونه و تست‌ها و آزمون های منسجم در کتاب پرفروش Fast Vocab و در حجمی مناسب گردآوری شده‌اند.

نکات آموزشی مربوط به گرامر همه این مباحث در کتاب پرفروش گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar به زبانی ساده و در حجم مناسب گنجانده شده است.

کتاب Fast Reading به تشریح و تدریس مهارت‌های لازم جهت پاسخ به سوالات ریدینگ زبان عمومی کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری می پردازد. یکی دیگر از محاسن بارز کتاب Fast Reading این است که نمونه ریدینگ‌های آزمون های مختلف را با استفاده از مهارت‌های خود کتاب را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.

بسته زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد – دکتری ۹۹ فست زبان شامل سه کتاب شگفت انگیز و پرفروش مجموعه Fast، جامع ترین و کامل ترین منابع آزمون‌های زبان در ایران است. برای آشنایی بیشتر با این بسته ادامه مطلب را حتما مطالعه نمایید.

کتاب Fast Grammar (کامل ترین منبع گرامر زبان عمومی کنکور ارشد – دکتری)

گرامر آزمون ای پی تی

کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن (برترین منبع گرامر آزمون های زبان در یک دهه اخیر) به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه و پاسخ های کاملاً تشریحی، منبعی بسیار خوب و جامع برای تمامی داوطلبان آزمون‌ های کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها می باشد. 

مثال های کاربردی با ترجمه فارسی و همچنین تست های گرامر آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری از سال ۹۳ تا سال ۹۷ کلیه رشته ها با تحلیل و پاسخ کاملاً تشریحی از مزیت های این کتاب برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری است.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست گرامر

نکته مهم: حجم این کتاب اصلا زیاد نیست و شما عزیزان می توانید تنها با روزی نیم ساعت مطالعه مباحث آن را در مدت زمان ۲ ماه یاد بگیرید.

 

کتاب Fast Vocab (منبع لغت زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری)

کتاب واژگان جامع fast vocab

کتاب واژگان Fast Vocab با راهکاری بی نظیر و پوشش کامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، کتاب های ۵۰۴ واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for The TOEFL و ۱۱۰۰ واژه بارونز نه تنها تمامی لغات مورد نیاز برای آزمون را پوشش می دهد، بلکه شما را از سردرگمی در خواندن منابع متعدد نجات می دهد. در واقع شما با مطالعه کتاب Fast Vocab هر آنچه برای پاسخ دهی به سوالات بخش لغات و درک مطلب آزمون خود نیاز دارید را در کمترین زمان ممکن فرا خواهید گرفت.

در این کتاب واژگان هر درس به صورت دسته بندی شده در موضوعات مختلف ارائه شده اند. در کتاب واژگان جامع، از روش یادگیری لایتنر برای ماندگاری دائم لغات ارائه شده استفاده شده و برای هر لغت نیز مثال هایی کاربردی همراه با ترجمه فارسی آورده شده است. از ویژگی های منحصر بفرد کتاب Fast Vocab قسمت Word Family می باشد که شما را با کلمات هم خانواده هر لغت از جمله اسم، فعل و… را آشنا می کند. همچنین در این کتاب Collocation های مختلف هر لغت نیز همراه با ترجمه برای شما ارائه شده است.

این کتاب شامل ۶۰ درس ۱۲ لغتی است و در در پایان هر ۴ درس یک آزمون تستی با پاسخ تشریحی گنجانده شده است. در انتهای کتاب نیز ۳ آزمون جامع با پاسخ تشریحی قرار داده شده است.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست وکب

 

کتاب Fast Reading MA-PHD (کامل ترین و تنها منبع درک مطلب زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری)

fast reading ارشد و دکتری

 

کتاب درک مطلب Fast Reading MA – PHD شامل مهارت های لازم برای پاسخگویی به انواع تیپ سوالات درک مطلب آزمون کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. این کتاب مهارت محور به تشریح و تدریس مهارت های لازم جهت پاسخ به سوالات این بخش از آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری می پردازد. همچنین یکی دیگر از نکات بارز کتاب Fast Reading این است که در پایان هر مبحث نمونه ریدینگ های زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ادوار گذشته را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.
حجم مناسب و به اندازه کتاب Fast Reading کار را برای داوطلبان راحت کرده و داوطلبانی که زمان کمی را برای مطالعه دارند می توانند با روزی یک ساعت زمان براحتی بر مهارت های لازم درک مطلب زبان عمومی در مدت زمان یک هفته مسلط شوند. این کتاب شامل نمونه متن های مختلف آزمون های زبان است که دارای ترجمه فارسی و پاسخ تشریحی هستند. همچنین سوالات ریدینگ کنکورهای ارشد و دکتری از سال ۹۳ تا ۹۷ در این کتاب آورده شده اند.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست ریدینگ

 توجه مهم: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹۹ لطفا در صورت تهیه بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری هیچ منبع و یا کتاب دیگری را مطالعه نکنید!

خرید بسته

برای خرید سریع این بسته فرم زیر را تکمیل نمایید. (اگر در اپلیکیشن فست زبان هستید برای ثبت نام به پایین مطلب مراجعه کنید)

بسته کامل زبان عمومی ارشد - دکتری ۹۹

  • قیمت: ۱۳۹,۹۰۰ تومان
اگر قادر به خرید آنلاین نیستید می توانید مبلغ بسته را که در حال حاضر ۱۳۹ هزار تومان می باشد به شماره کارت بانک مسکن ۶۲۸۰۲۳۱۴۳۹۷۹۸۰۸۲ بنام آقای سجاد زنگیه وندی واریز نمایید و سپس آدرس دقیق پستی به همراه نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۶۰۰۴۷۳۳۳ پیامک نمایید.
توجه: سایت فست زبان دارای نشان اعتماد الکترونیک دو ستاره (اینماد) از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. سفارشات شما هر روز ساعت ۹ صبح ارسال خواهند شد و بسته به شهر شما بین ۲۴ ساعت تا ۴ روز کاری بعد تحویل داده خواهند شد.
خرید بسته کامل آزمون زبان عمومی کنکور ارشد یا دکتری با ارسال رایگان پستی به سراسر کشور

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
فیلم تحلیل گرامر آزمون EPT خرداد ۹۹ - استاد زنگیه وندیتخفیف ویژه 60 درصدی