جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » زبان عمومی کنکور دکتری » بسته زبان عمومی ارشد و دکتری 1403
 • fastzaban
 • ۲۱ آبان, ۱۳۹۸
 • ۱۰:۲۵

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 1402: زبان عمومی را باید ۱۰۰ بزنید!

بسته زبان عمومی ارشد و دکتری 1403

فست زبان: بدون شک یکی از تاثیر گذارترین دروس در کسب رتبه خوب در کنکورهای ارشد و دکتری رشته های مختلف، درس زبان انگلیسی می باشد. گاهی با کسب درصد مناسب از این درس، داوطلبان رتبه بسیار بهتری نسبت به رقبای خود کسب می کنند. از اینرو، برای موفقیت در کنکورهای ارشد و دکتری، داوطلبان بایستی توجه ویژه ای به درس زبان انگلیسی داشته باشند. در این مطلب قصد دارین بسته زبان عمومی ارشد – دکتری را که با آن می توانید درصد بالای را در کنکور بزنید به شما معرفی کنیم.

برای خرید سریع این بسته کلیک کنید.

معرفی بخش‌ های آزمون زبان انگلیسی کنکورهای ارشد و دکتری

زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد

سوالات زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد سراسری دانشگاه‌ها به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم می‌شود و در اکثر رشته‌ها، شامل 30 سؤال است. از این 30 سوال، 15 سوال عمومی و 15 سوال تخصصی می باشد. در قسمت سوالات عمومی، 10 سوال مربوط لغات و 5 تست نیز دانش گرامری داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند. هر 15 سوال زبان تخصصی هم به صورت درک مطلب (3 متن تخصصی) می باشند.

زبان عمومی کنکور دکتری

سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری دانشگاه‌ ها شامل 30 سؤال است که به دو بخش تقسیم شده است. از این 30 سوال، 8 تست، دانش گرامری، 12 تست دانش واژگان و 10 تست هم دانش درک مطلب داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند.

چه کنیم تا زبان عمومی را خوب بزنیم؟ بهترین منابع زبان ارشد – دکتری

شاید خیلی از داوطلبان ترجیح می دهند بجای صرف زمان برای درس زبان انگلیسی، دروس تخصصی خود را مطالعه کنند و به کلی این درس را کنار می گذارند. برای آمادگی زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، مهمترین نکته، انتخاب منابع مناسب و با حجم مناسب است. به عنوان مثال، برای اینکه از پس بخش لغات بر بیایید، نیازی به حفظ کل لغات دیکشنری نیست!!

با انتخاب منبعی که لغات مهم زبان انگلیسی آکادمیک (رسمی) و لغات پرتکرار آزمون های سال های گذشته را در بر دارد، می توانید در زمان کمتر و به شکل مطلوب تری خود را مهیای آزمون کنید.

برای بخش گرامر هم تنها بایستی به مطالعه مباحث مهم گرامری پرداخته شود. مباحث مهم گرامر کنکورهای ارشد و دکتری شامل شناخت انواع جمله واره ها (۴۰ تا ۵۰ درصد سوالات)، ساختار و اجزا جملات ساده، ساختارهای همسان (پارالل)، جابجایی و کاربرد صحیح صفت ها و قیدها در جمله است.

برای بخش ریدینگ هم داوطلبان بایستی مهارت های لازم برای پاسخگویی به انواع تیپ سوالات درک مطلب آزمون کارشناسی ارشد و دکتری را فراگیرند. یکسری مهارت برای جواب دادن به سوالات این بخش وجود دارد که با دانستن آنها می توانید هم در زمان خود سر جلسه صرفه جویی کنید و هم اینکه می توانید براحتی از پس آنها برآیید.

 

بسته زبان عمومی ارشد و دکتری فست زبان

در این بسته برای سوالات لغات زبان دکتری و ارشد، لغات مهم کنکورهای ارشد و دکتری به همراه معنی دقیق فارسی، تلفظ، نقش دستوری کلمه، کلمات هم خانواده، مترادف ها و متضادها، کالکیشن‌ها، مثال‌‌های نمونه و تست‌ها و آزمون های منسجم در کتاب پرفروش Fast Vocab و در حجمی مناسب گردآوری شده‌اند.

نکات آموزشی مربوط به گرامر همه این مباحث در کتاب پرفروش گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar به زبانی ساده و در حجم مناسب گنجانده شده است.

کتاب Fast Reading به تشریح و تدریس مهارت‌های لازم جهت پاسخ به سوالات ریدینگ زبان عمومی کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری می پردازد. یکی دیگر از محاسن بارز کتاب Fast Reading این است که نمونه ریدینگ‌های آزمون های مختلف را با استفاده از مهارت‌های خود کتاب را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.

برای خرید سریع این بسته کلیک کنید.

 

بسته زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد – دکتری 1402 فست زبان شامل سه کتاب شگفت انگیز و پرفروش مجموعه Fast، جامع ترین و کامل ترین منابع آزمون‌های زبان در ایران است. برای آشنایی بیشتر با این بسته ادامه مطلب را حتما مطالعه نمایید.

کتاب Fast Grammar (کامل ترین منبع گرامر زبان عمومی کنکور ارشد – دکتری)

عکس کتاب فست گرامر ویرایش 1401

کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن (برترین منبع گرامر آزمون های زبان در یک دهه اخیر) به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه و پاسخ های کاملاً تشریحی، منبعی بسیار خوب و جامع برای تمامی داوطلبان آزمون‌ های کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها می باشد. 

دانلود رایگان یک فصل کتاب فست گرامر

نکته مهم: حجم این کتاب اصلا زیاد نیست و شما عزیزان می توانید تنها با روزی نیم ساعت مطالعه مباحث آن را در مدت زمان ۲ ماه یاد بگیرید.

 

کتاب واژگان جامع آزمون های زبان Fast Vocab (منبع لغت زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری)

کتاب واژگان جامع کنکور ارشد - دکتری مهرداد زنگیه وندی

شامل لغات کتاب‌های ۵۰۴، لغات ضروری تافل، ۱۱۰۰، GRE ،Sharp Vocab ،SAT، و چند کتاب مرجع دیگر

مبتنی بر روش یادگیری پایدار لایتنر

بیش از ۲۲۰۰ لغت مهم کنکورهای ارشد و دکتری و آزمون‌های تافل و آیلتس

بیش از ۲۲۰۰ جمله با ترجمه فارسی

بیش از ۲۵۰۰ کلمه مترادف

آموزش ریشه‌ها، پسوندهای کلمه و افعال عبارتی مهم

تلفظ IPA لغات به ‌همراه آموزش

خودآزمایی و تست‌های کنکورهای ارشد و دکتری ۹۵ تا 1400

کتاب واژگان جامع آزمون های زبان در 430 صفحه شامل 87 درس کار شده است. هر درس شامل 20 تا 30 لغت دسته بندی شده است و بعد از هر 8 درس نیز یک آزمون برای سنجش لغات آورده شده است که پاسخ تشریحی دارد. 

دانلود رایگان یک فصل کتاب فست وکب

 

کتاب Fast Reading MA-PHD (کامل ترین و تنها منبع درک مطلب زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری)

fast reading ارشد و دکتری

 

کتاب درک مطلب Fast Reading MA – PHD شامل مهارت های لازم برای پاسخگویی به انواع تیپ سوالات درک مطلب آزمون کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. این کتاب مهارت محور به تشریح و تدریس مهارت های لازم جهت پاسخ به سوالات این بخش از آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری می پردازد. همچنین یکی دیگر از نکات بارز کتاب Fast Reading این است که در پایان هر مبحث نمونه ریدینگ های زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ادوار گذشته را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.

حجم مناسب و به اندازه کتاب Fast Reading کار را برای داوطلبان راحت کرده و داوطلبانی که زمان کمی را برای مطالعه دارند می توانند با روزی یک ساعت زمان براحتی بر مهارت های لازم درک مطلب زبان عمومی در مدت زمان یک هفته مسلط شوند. این کتاب شامل نمونه متن های مختلف آزمون های زبان است که دارای ترجمه فارسی و پاسخ تشریحی هستند. همچنین سوالات ریدینگ کنکورهای ارشد و دکتری از سال ۹۳ تا 1402 در این کتاب آورده شده اند.
دانلود رایگان یک فصل کتاب فست ریدینگ

 توجه مهم: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 1402 لطفا در صورت تهیه بسته زبان عمومی آزمون ارشد – دکتری هیچ منبع و یا کتاب دیگری را مطالعه نکنید!

خرید بسته

برای خرید سریع این بسته فرم زیر را تکمیل نمایید. (اگر در اپلیکیشن فست زبان هستید برای ثبت نام به پایین مطلب مراجعه کنید)

بسته کامل زبان عمومی ارشد - دکتری 1403

 • قیمت: 650,000 تومان

اگر قادر به خرید آنلاین نیستید می توانید مبلغ بسته را که در حال حاضر 650 هزار تومان می باشد + ارسال پستی رایگان به شماره کارت بانک مهر 6063731118205138 بنام آقای سجاد زنگیه وندی واریز نمایید و سپس آدرس دقیق پستی به همراه نام گیرنده را به شماره 09360047333 پیامک نمایید.
توجه: سایت فست زبان دارای نشان اعتماد الکترونیک دو ستاره (اینماد) از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. سفارشات شما یک روز درمیان ساعت ۹ صبح ارسال خواهند شد و بسته به شهر شما بین ۲۴ ساعت تا ۵ روز کاری بعد تحویل داده خواهند شد.
خرید بسته کامل آزمون زبان عمومی کنکور ارشد یا دکتری
5/5 - (7 امتیاز)
دیدگاه ها 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 10

 1. سلام وقت بخیر. این مجموعه کتاب ها fast Grammar, fast vocab, fast reading با مجموعه کتاب های برای مطالعه msrt یکی هست ؟ از لحاظ محتوا و تست؟ و اگر این مجموعه تهیه شود می تونه برای هر دو آزمون کافی باشه؟

 2. با سلام و خسته نباشید
  به نظر شما آزمون تولیمو برای مصاحبه دکتری مکفی است؟
  اگر هست من کدوم بسته شما را تهییه کنم که ازمون دکتری و ازمون تولیمو را پوشش دهد؟

  1. سلام. بله مورد قبول است.
   همین بسته زبان دکتری را تهیه کنید مطالبش هم برای دکتری بسیار کامل است و هم برای آزمون تولیمو

 3. سلام.اگر فقط در زمان باقی مانده تا کنکور دکترا (دو ماه) قصد خواندن واژگان را از جلد اول کتاب شماداشته باشیم کدوم فصول اهمیت بالاتری دارن؟

  1. سلام خدمت شما
   کتاب واژگان ارشد دکتری که در توضیحات همین بسته هم هست فقط یک جلد هست. سعی کنید تا جاییکه زمان دارید لغت کار کنید چون هرچی دامنه واژگان قویتری داشته باشید ضرر نمی کنید قطعا

 4. خدا وکیلی بی نظیر بود مجموعه کتاب های دکترای آقای زنگیه وندی… پس از مطالعه آنها به راحتی توانستم آزمون kelt را با نمره ۷۴ بگذرانم ممنونم از دانش شما

  1. سلام
   کتاب فست ریدینگ ارشد – دکتری سوالات کنکورهای ارشد و دکتری را نیز دارد. در توضیحات و مباحث آموزشی تفاوتی ندارند
   سوالی دارید خوشحال می شویم راهنمایی تان کنیم