جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » مقالات آموزشی » آموزش زبان انگلیسی در 90 روز
  • fastzaban
  • ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۹
  • ۱۰:۱۶
آموزش زبان انگلیسی در 90 روز نصرت

آموزش زبان انگلیسی در 90 روز

آموزش زبان انگلیسی نصرت یکی از معروف ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی در ایران است. این بسته آموزش انگلیسی به تقویت صحبت کردن یا اسپیکینگ (Speaking) کمک فراوانی می کند.

توجه مهم: این محتوا فقط یک نوشته معرفی دوره آموزشی نصرت می باشد. اگر شما فروشنده قانونی این محصول هستید می توانید برای قرار دادن لینک خرید با ایمیل fastzaban1@gmail.com تماس بگیرید.

معرفی 

بر خلاف تصور بسیاری از افراد هدف مجموعه آموزش زبان نصرت، آموزش لغات نیست بلکه آموزش و تقویت شنیدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات انگلیسی است. حتی افرادی که در زبان انگلیسی سطح متوسط به بالا دارند نیز می توانند استفاده مناسبی از مجموعه نصرت انگلیسی ببرند.

روش کار این مجموعه این است که زبان آموز هر روز یک درس از این مجموعه را بشنود. آموزش های زبان نصرت به آموزش زبان در 90 روز نیز معروف هستند. این مجموعه دارای 90 بخش است که شما تنها باید به آنها گوش دهید.

این مجموعه را به جرات میتوان تاثیر گذار ترین و پر طرفدارترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی نامید.

 

ویژگی های مجموعه آموزش زبان نصرت

بسیاری از کلمات، جملات و مکالمه های موجود در این مجموعه، از آنهایی هستند که در زبان انگلیسی بسیار رایج بوده و با پختگی انتخاب شده اند؛ بنابراین در شرایط مختلف تحصیل، کار و مهاجرت حتی سفرهای توریستی به شما کمک زیادی می کند.

شرایط و موضوعات متنوعی در مجموعه آموزشی نصرت وجود دارد که به شما امکان مکالمه در طیف گسترده ای از موضوعات را می دهد؛ خرید، صحبت درباره آب و هوا، بانک، اداره پست، تلفن، اینترنت، خدمات درمانی، داروخانه، وضعیت های اضطراری و… .

از دیگر ویژگی های این مجموعه عدم داشتن محدودیت سنی است و شما در هر سن و سالی باشید می توانید از آن بهره ببرید. و ویژگی دیگری که نصرت دارد، یادگیری از طریق تمرین و تکرار است.

روش استفاده

برای استفاده از این مجموعه تنها نیاز دارید تا به فایل های صوتی گوش دهید. تکرار مطالب در این مجموعه به صورت هدفمند و زمانبندی شده است تا مطالب بهتر در حافظه باقی بمانند. با استفاده از این مجموعه لهجه شما از ابتدا صحیح شکل می گیرد و به صورت خودکار قواعد زیادی از زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت.

شنیدن مطالب این بسته لذت بخش است و به صورت مداوم از شنونده تمریناتی خواسته می شود (یعنی تکرار کردن جمله ها) که این کار باعث می شود تا همراه با آموزش، تمرین نیز داشته باشید.

اول مکالمه ای پخش می گردد، و بعد از آن روی هر لغت و جمله ای تاکید شده و معنی و نحوه تلفظ آن آموزش داده می شود.

 این دوره در 90 قسمت گردآوری شده است که در صورت استفاده می توانید هر روز یک قسمت آن را گوش دهید. همین دوره کوتاه باعث شده تا آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی با متد نصرت ممکن گردد.

یادگیری مکالمه انگلیسی به شکل کلمه به کلمه و تکرار جملات توسط زبان آموز همزمان با گوینده، ساختن جملات با استفاده از این کلمات باعث ثبت آنها در حافظه موقت و سپس تکرار آنها در ادامه درس و بعدا یادآوری آنها در زمان های مشخص (در درس های بعدی) باعث می گردد مطالب از حافظه موقت به حافظه بلندمدت انتقال یابند و در ذهن زبان آموز ثبت گردند. 

3.5/5 - (4 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --