جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » مقالات آموزشی » بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه سال 2023
 • fastzaban
 • ۲۹ فروردین, ۱۴۰۱
 • ۱۰:۲۵
بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه سال 2022

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه سال 2023

فست زبان: هیچکس از اینکه بتواند در خانه انگلیسی یاد بگیرد بدش نمی‌آید. این روزها یادگیری انگلیسی در منزل یک امر عادی و قابل انجام است و می‌توانید با انتخاب یک مجموعه مناسب و کامل به این هدف برسید. در این نوشته کوتاه قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه برای سال 2023 را انتخاب کنید و در منزل یا محل کار خود زبان یاد بگیرید. حتما قبل از اینکه یک پکیج آموزش زبان انگلیسی را تهیه کنید نکاتی که در این مطلب برایتان گردآوری کردیم را مطالعه کنید تا پول و زمان خود را هدر ندهید.

مقدمه

انتخاب بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری در منزل یا محل کار از بین ده‌ها دوره آموزشی شاید کار راحتی نباشید. بسته‌هایی که هرکدام تبلیغات خاصی برای فروش بیشتر می‌کنند و خیلی از مواقع زبان آموزان را گیج و سردرگم می‌کنند تا اینکه راهنمایی کنند. یادگیری زبان انگلیسی یک فرایند زمانبر و نیازمند تمرین مستمر و مطالعه است. بنابراین بجای اینکه دنبال راه میانبری برای یادگیری زبان باشید بهتر است در انتخاب منابع و مراجعی که برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارند، بهترین آنها را انتخاب کنید. 

اگر نمی دانید کدام منبع را انتخاب کنید اصلا نگران نباشید ما در این نوشته چند نکته بسیار کاربردی برای انتخاب و خرید یک پکیج آموزش زبان انگلیسی مناسب و با هزینه مناسب را ارایه خواهیم کرد که دانستن آنها حتما کمک‌تان خواهد کرد.

1. زیاد به تبلیغات توجه نکنید!

در انتخاب بهترین پکیج آموزش انگلیسی در خانه زیاد به تبلیغات توجه نکنید!

اولین نکته در انتخاب بهترین پکیج یادگیری زبان در منزل این است که اصلا به تبلیغات زیاد اینستاگرام و سایت‌های مختلف توجه نکنید. اینکه می‌گویند با این دوره در عرض یک ماه انگلیسی صحبت کنید و از بومی‌های انگلستان هم بهتر مکالمه کنید واقعا فقط تبلیغات هستند و هیچ جنبه علمی ندارند. پس هیچ وقت گول تبلیغات پرزرق و برق را نخورید.

2. به اسم افراد یا موسسات توجه نکنید!

اینکه فلان شخص در اینستاگرام 1 میلیون فالوور داشته باشد اصلا دلیل خوبی برای عالی بودن دوره‌اش نیست. همچنین موسسات و آموزشگاه‌هایی هم که با هزینه‌های چند ده میلیون تومانی ادعا می‌کنند انگلیسی را به شما آموزش می‌دهند نیز اصلا به صرفه نیستند؛ چه از نظر هزینه و چه از نظر زمانی که باید برای شرکت در دوره‌هایشان صرف کنید. خیلی از اوقات با یک دهم هزینه دوره‌های این موسسات می‌توانید خیلی راحت‌تر و بهتر زبان را یاد بگیرید.

3. به کیفیت دوره حتما توجه کنید!

به کیفیت دوره حتما توجه کنید!

با پیشرفت ابزارهای تصویربرداری و صدابرداری هیچ دلیلی برای تماشای یک ویدیو که در سیاه‌چاله ضبط شده است، وجود ندارد. بنابراین قبل از انتخاب بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در منزل به این نکته توجه کنید کیفیت صدا و تصویر دوره ایده‌آل و مناسب باشد. 

4. رزومه مدرس را بررسی کنید!

دنبال اساتید ده زبانه و 20 زبانه نروید. این گفته‌ها فقط شما را گمراه می کنند. بهتر است کسی را بعنوان مدرس قبول کنید که واقعا در زمینه زبان انگلیسی تعلیم دیده باشد و مدرک دانشگاهی داشته باشد. کسیکه رشته‌اش برق قدرت یا مهندسی صنایع بوده و اکنون زبان تدریس می‌کند، اصلا نمی‌تواند مدرس خوبی برایتان باشد. در سایت هایی مانند فرادرس و فرانش متاسفانه اصلا به این مساله توجه نمی کنند و با انتشار دوره هایی که هیچ کاربرد عملی برای یادگیری زبان ندارند و با قیمتی مثلا 30 هزار تومانی به فروش می رسند قصد دارند به شما انگلیسی یاد دهند.

یقینا قیمت یک پکیج میزان کیفیت آن را تا حد زیادی نشان می دهد. البته نباید صرفا فقط از روی قیمت کیفیت آن را سنجید زیرا بسته‌های 10 میلیون تومانی هم هستند که اصلا در حد کیفیت دوره نیستند.

5. نحوه تدریس نیز مهم است!

دوره‌ای که به عنوان بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه برای سال 2023 انتخاب می‌کنید بایستی از نظر بصری نیز مناسب باشد. خیلی از مدرسان اصلا به خودشان زحمت نمی‌دهند و روی یک تخته وایتبرد 1 در 1 شروع به تدریس می‌کنند و با یک ماژیک کمرنگ صدها کلمه و جمله روی تخته می‌نویسند که برای فهمیدن‌شان بایستی آنها را حدس بزنید.

6. لهجه مدرس بسیار مهم است!

متاسفانه خیلی از مدرسان اصلا به بحث تلفظ و لهجه توجهی ندارند و زبان آموزان نیز به تقلید از آنها انگلیسی را با لهجه فارسی و اصفهانی صحبت می‌کنند. به این نکته توجه داشته باشید هرچقدر هم مطالب زیادی از انگلیسی بلد باشید اگر لهجه و تلفظ مناسبی نداشته باشید اصلا نمی‌توانید مکالمه خوبی با یک فرد بومی داشته باشید.

7. پکیج آموزش زبان انگلیسی باید جامع باشد

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه باید جامع باشد

قطعا شما زمان بی نهایت ندارید که پکیج‌های مختلف را برای یادگیری امتحان کنید. مثلا دوره‌ای را خریداری نکنید که سطح پایه مانند الفبا را به شما آموزش دهد و بعد برای کمی یادگیری بیشتر یک دوره دیگر داشته باشند. با این روش قطعا باید تا سطح پیشرفته چند ده میلیون و چندین سال زمان صرف کنید. 

پس در انتخاب بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه بایستی این نکته را در نظر داشته باشید دوره‌ای را انتخاب کنید که همه مهارت‌های مختلف را پوشش دهد و نیازی به دوره دیگری نداشته باشید.

8. نمونه دوره را خوب بررسی کنید.

حتما پکیجی را تهیه کنید که نمونه تدریس‌های زیادی داشته باشد تا کاملا با چیزی که قرار است آموزش ببینید آشنا شوید. تماشای نمونه دوره می‌تواند دیدگاه خوبی در رابطه با نکاتی که در بالا گفتیم به شما بدهد و در پول و زمان شما بسیار تاثیرگذار است.

نتیجه گیری

در این نوشته سعی کردیم شما را با معیارهای اساسی و اصولی انتخاب بهترین دوره آموزش انگلیسی در خانه آشنا کنیم. اگر این 8 نکته را بخوبی رعایت کنید قطعا بعدا پشیمان نخواهید شد. پلتفرم تاپ زبان بتازگی یک دوره آموزشی برای یادگیری زبان در منزل بنام متاپک منتشر کرده است که همه معیارهای لازم برای اینکه بتوانید خودتان بصورت خودآموز انگلیسی را یاد بگیرید در خود دارد.

متاپک چیست؟

متاپک یک فلش مموری شامل صدها ساعت آموزش ناب و حرفه‌ای زبان انگلیسی از برترین اساتید جهان است که شما را با صفر تا صد و زیر و بم این زبان آشنا می‌کند. در این مجموعه آموزشی مهارت‌های مختلف انگلیسی از جمله گرامر یا قواعد، شنیداری یا Listening، افزایش دامنه لغات و کلمات، درک متن و مکالمه آموزش داده می‌شود. همچنین دسته‌بندی‌های مختلفی هم در متاپک وجود دارد که می‌تواند خودش انگیزه مضاعفی برای یادگیری در شما ایجاد کند. بطور مثال چند مورد از دسته‌بندی‌هایی که در این فلش آموزش وجود دارد عبارتند از:

 • ویدیوهای انگیزشی اساتید برتر دنیا
 • داستان‌های کوتاه انگلیسی با متن pdf
 • اخبار انگلیسی شبکه‌های مختلف دنیا
 • سخنرانی افراد مشهور به زبان انگلیسی
 • مستندهای انگلیسی
 • برترین سخنرانی‌های TED 
 • ویدیوهای علمی TED Ed
 • پادکست‌های موفقیت به زبان انگلیسی با متن pdf 
 • فوتبال با گزارش انگلیسی
 • بسکتبال با گزارش انگلیسی
 • آشپزی به زبان انگلیسی
 • و ده‌ها موضوع جذاب دیگر

نمونه‌هایی از متاپک تاپ زبان

ویدیوی زیر درس 13 از مجموعه 4000 لغت ضروری با ترجمه فارسی است.

ویدیو در حال بارگزاری است...

پیشنهاد می کنیم برای بررسی این مجموعه آموزشی روی لینک زیر کلیک نمایید و طبق 8 معیار بالا آن را بررسی کنید.

متاپک تاپ زبان
4.5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه ها 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 3

 1. بنظرم نباید زیاد به قیمت پکیجی که میخواین بخرین توجه کنین البته نمیگم باید هر مقدارپولی بود بخرید ولی در کل باید محتوا و اینکه اصلا اون استاد کیه بیشتر توجه کنیم تا قیمت بسته. در ضمن زبان انگلیسی طوری شده که هر کسی به خودش اجازه میده بیاد تدریس بکنه در صورتیکه شاید اصلا خودشم مشکل داره و پر ایراده.

 2. سلام. واقعا نکات مفیدی بود من خودم چندین بار پکیج های مختلف رو تهیه کردم اما بعد از ندتی فهمیدم اصلا برای من مناسب نیست