جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » چرا باید زبان بیاموزیم؟
 • fastzaban
 • ۱۶ شهریور, ۱۳۹۹
 • ۱۲:۴۰
آموزش زبان تیکا

چرا باید زبان بیاموزیم؟

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این اولین سوالی است که هر زبان آموزی قصد یادگیری یک زبان جدید را دارد باید از خود بپرسید و آن را از جنبه های مختلف بررسی کند . پاسخ به این سوال بسیار مهم راه پیش روی زبان آموز را مشخص می کند و می داند که چرا می خواهد برای یادگیری زبان وقت بگذارد.

جواب به این سوال به تعداد زبان آموزان متفاوت است و هرکسی با توجه به نیازها و اهدافی که دارد می تواند به این سوال پاسخ دهد. برخی برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند آیلتس (IELTS)، تافل، آزمون PTE و … زبان می خوانند بعضی دیگر به قصد مهاجرت تحصیلی و یا کاری به سایر کشورها شروع به یادگیری یک زبان می کنند و برخی دیگر از زبان آموزان تنها از روی علاقه به یادگیری یک زبان جدید و جنبه های سرگرمی آن زبان را شروع می کنند.

از مزایای یادگیری زبان انگلیسی می توان به امکان پیدا کردن موقعیت های شغلی بهتر، امکان تجارت و بیزینس با شرکت های مختلف در کشورهای مختلف جهان ، آشنایی و ارتباط با مردم جهان اشاره کرد.

پس قبل از شروع زبان و انتخاب بهترین کلاس زبان، هدف خود را از یادگیری زبان مشخص کنید.

روش های یادگیری زبان را می شناسید؟

به طور کلی می توان آموزش زبان را به 2  دسته بندی آفلاین و آنلاین تقسیم کرد. به آموزشگاه های زبان مختلفی که در سراسر کشور می بینیم و یا اسم شان به گوشمان خورده در دسته آفلاین قرار می گیرند.

روش دیگر آموزش زبان که این روزها بیشتر از همیشه آن را می شنویم آموزش های انلاین است . در این روش استاد زبان در یک طرف قرار دارد و از طریق پلتفرم های آموزش زبان آنلاین با زبان آموز از راه دور ارتباط برقرار می کند. کلاس های انلاین زبان به صورت ویدئوچت بین استاد زبان و زبان آموز برگزار می شوند و هر دو طرف چه استاد زبان و چه زبان آموز برای شرکت در کلاس زبان نیاز ندارند از خانه خود خارج شوند و به راحتی از هر مکانی می توانند در کلاس آنلاین شرکت کنند.

ریپورتاژ تیکا

آموزش آنلاین زبان چیست؟

در یادگیری آنلاین زبان ، استاد زبان و زبان آموز در هر زمان و مکانی می توانند کلاس آنلاین را تشکیل دهند. در این روش دیگر وقت هیچکدام ار دو طرف در ترافیک و شلوغی های خیابان ها تلف نمی شود و در هزینه ها و زمان صرفه جویی می شود.

برگزاری کلاس های آموزش آنلاین زبان برخلاف اسمش بسیار ساده است و تنها با دسترس داشتن یک گوشی موبایل هوشمند و یا لپ تاپ و یک اینترنت پرسرعت می توان کلاس زبان را تشکیل داد. از دیگر برتری های پلتفرم های آموزش آنلاین زبان این است که اساتید زبان های مختلف با قیمت های مختلف در سایت فعال هستند بنابراین زبان آموزان با هر بودجه ای می توانند استاد زبان موردنظر خود را پیدا کنند و یادگیری را شروع کنند. همچنین به دلیل اینکه کلاس های آنلاین اکثرا خصوصی و تنها بین زبان آموز و استاد زبان هستند ، تمرکز کلاس بر روی یک زبان آموز و نقاط ضعف او است و فرضا اگر زبان آموزی نیاز به تقویت مکالمه زبان داشته باشد تمام تمرکز کلاس بر روی تقویت این مهارت خواهد بود .

سایت آموزش آنلاین زبان تیکا

مدت زمان زیادی نیست که آموزش آنلاین مهارت های مختلف و در این مورد خاص آموزش آنلاین زبان بر سر زبان ها آمده است. تیکا یک پلتفرم آموزش زبان آنلاین است که علاوه بر زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ایتالیایی، ترکی استانبولی، اسپانیایی، چینی، کره ای، ژاپنی، روسی، عربی را تحت پوشش می دهد.

روند برگزاری کلاس آنلاین تیکا بسیار ساده است و زبان آموز وارد سایت می شود و بعد از آن از طریق لیست اساتید ، زبان و استاد مورد نظر خود را انتخاب می کند و در مرحله بعد با توجه به تقویم کاری استاد ، روز وساعتی که می خواهد کلاس آنلاین داشته باشد را تعیین می کند و بعد از ثبت کلاس و تایید استاد زبان ، در روز برگزاری کلاس 1 ساعت قبل از برگزاری کلاس اس ام اسی که حاوی یک لینک است برای زبان آموز فرستاده می شود که با کلیک بر روی آن وارد کلاس آنلاین می شود.

سایت آموزش آنلاین زبان تیکا

مزیت های کلاس آنلاین زبان:

 • امکان انتخاب زبان ویادگیری آنلاین آن از بین بیش از 10 زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، فرانسه و …
 • انتخاب استاد زبان از میان بیش از 100 مدرس زبان های مختلف به دلخواه زبان آموز
 • برگزاری کلاس آنلاین در روز وساعت موردنظر زبان آموز
 • شرکت در کلاس های آنلاین با تجهیزات ساده ای مثل گوشی موبایل
 • زبان آموز می تواند با هر بودجه ای که دارد بهترین مدرس زبان را متناسب با آن پیدا کند
 • در کلاس های آنلاین خصوصی تمرکز استاد بر روی یک زبان آموز و نقاط ضعف او است بنابراین زبان آموز زودتر می تواند به نتیجه دلخواه برسد
 • امکان شرکت در کلاس های گروهی آنلاین با هزینه ای بسیار کمتر
 • صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموز
 • برگزاری کلاس خصوصی مهارت محور است و زبان آموز متناسب با نیاز خود مثلا تقویت مکالمه در کلاس شرکت می کند و تمام تمرکز کلاس و استاد بر روی مکالمه خواهد بود

مزیت های تدریس آنلاین زبان:

از برتری های آموزش آنلاین زبان برای مدرسین زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برگزاری کلاس مجازی در هر مکان و در وقت های آزاد مدرس
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • امکان برگزاری کلاس آنلاین با یک گوشی موبایل و یا لپ تاپ
 • تعیین و تنظیم تقویت کاری مدرس به انتخاب خود
 • افزایش درآمد استاد زبان در منزل
 • استفاده از منابع آموزش زبان و متد آموزشی به دلخواه استاد

ریپورتاژ تیکا

سوالات متداول

چگونه می توانم با استاد زبانم قبل از پرداخت پول بیشتر آشنا شوم؟

زبان آموزان در تیکا می توانند از امکان جلسه آزمایشی رایگان بهره ببرند و در این جلسه علاوه بر تعیین سطح آنلاین با استاد زبان و متد آموزشی او بیشتر آشنا می شوند و در صورت رضایت می توانند بقیه جلسات خود را رزرو کنند.

مدت زمان کلاس های آنلاین چقدر است؟

جلسه آزمایشی حداقل 30 دقیقه و بعد از آن هر جلسه آنلاین زبان 1 ساعت می باشد.

آیا امکان برگزاری کلاس به صورت چند نفره و با پارتنر زبان وجود دارد؟

بله در تیکا می توانید کلاس زبان را همراه با دوستان خود و یا پارتنر یادگیری زبان برگزار کنید و هزینه کمتری نیز پرداخت خواهید کرد.

آیا برای شرکت و برگزاری کلاس آنلاین نیاز به نصب اپلیکیشن داریم؟

خیر ، برای شرکت در کلاس های آنلاین تیکا نیاز به نصب هیچ برنامه و اپلیکیشن جانبی ندارید.

جمع بندی

هر هدفی که برای یادگیری زبان دارید با توجه به وضعیت موجود و بیماری کرونا که بسیاری از آموزشگاه های زبان را به تعطیلی کشانده از سایت آموزش آنلاین زبان تیکا برای یادگیری زبان دلخواه خود استفاده کنید و در زمانی کوتاه به اهداف خود از یادگیری زبان برسید.

1.5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --