جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » کلاس خصوصی زبان انگلیسی منحصربه فرد با انگلیشدان
در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر چه می دانید

کلاس خصوصی زبان انگلیسی منحصربه فرد با انگلیشدان

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه ی ما کم و بیش به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی شخصی و کاری خود پی برده ایم. ما نیز نمیخواهیم با بیان دلایل اهمیت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان، سرتان را درد بیاوریم.

قصد داریم تا یک راست برویم سر اصل مطلب. منظورمان از اصل مطلب معرفی بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان است!

پس اگر شما هم علاقه مند به یادگیری سریع زبان انگلیسی هستید، حتما تا انتهای این مقاله را با ما همراه باشید و یک تحول اساسی در نحوه یادگیری و همچنین مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی برای خود ایجاد کنید.

همانطور که احتمالا می دانید، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند بهترین و سریع ترین راه برای تقویت زبان انگلیسی باشد. از جمله تقویت مکالمه زبان انگلیسی، تقویت لیسنینگ، یادگیری گرامر انگلیسی و… و یا آمادگی برای شرکت در آزمون های مهم زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس.

در یک کلام وقتی میخواهید برای یادگیری زبان، کلاس خصوصی زبان را انتخب کنید، چه به صورت آموزش زبان آنلاین و چه به صورت آموزش حضوری، یعنی احتمالا پذیرفته اید که برای دریافت کیفیت بیشتر در آموزش، میخواهید شهریه بیشتری نیز پرداخت کنید.

به همین جهت در انتخاب کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی باید بسیار هوشمندانه عمل کنید تا بتوانید بیشترین کیفیت در یادگیری و کمترین اتلاف وقت را تجربه کنید.

در این قسمت قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین و موفق ترین مجریان تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین آشنا نمائیم.

در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر چه می دانید

وبسایت آموزش آنلاین زبان انگلیشدان را بشناسیم!

آموزش آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان که با مدیریت محسن کشاورزی مشغول به فعالیت است، تمرکز فعالیت خود را بر روی برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی به صورت غیر حضوری قرار داده است.

هرچند که انگلیشدان، دوره های خصوصی خود را به صورت حضوری نیز برگزار میکند، تمرکز خود را روی کلاس زبان آنلاین قرار داده است. طبق گفته مجموعه آموزش زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان، کلاس های غیر حضوری هیچ چیزی کمتر از کلاس های حضوری ندارند.

در عوض مزایایی دارند که با قدرت هرچه تمام تر می تواند موجب برتری انها نسبت به کلاس های سنتی و حضوری گردد.

برای آگاهی از مزایایی که انگلیشدان برای کلاس آنلاین زبان انگلیسی قائل میشود، میتوانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

از بحث حضوری یا آنلاین بودن کلاس ها میگذریم و میرویم سراغ اصل مطلب؛ یعنی معرفی کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، یکی از برترین کلاس های تدریس خصوصی زبان در ایران.

تدریس خصوصی زبان انگلیشدان برای چه کسانی مناسب است؟!

توجه داشته باشید که برای شرکت در کلاس آموزش زبان خصوصی انگلیشدان، باید حداقل یکی از موارد زیر شامل حالتان باشد. در غیر اینصورت لزومی ندارد تا در دوره های خصوصی انگلیشدان شرکت کنید!

 • یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان ممکن برایتان مهم باشد. ممکن است در آینده نزدیک قصد مهاجرت و یا سفر به یک کشور انگلیسی زبان را داشته باشید و یا شاید از شرکت در کلاس های بی کیفیت با روند آموزشی کند خسته شده باشید. در اینصورت یادگیری سریع زبان انگلیسی برایتان مهم خواهد بود.
 • تقویت مکالمه انگلیسی و دستیابی به یک مکالمه روان برایتان بسیار مهم باشد. این مورد را به جرات می توان مهم ترین و گاها دست نیافتنی ترین نیاز هر زبان آموز از فراگیری زبان انگلیسی دانست که انگلیشدان اقدامات ویژه ای را برای تحقق آن در نظر گرفته است.

در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر چه می دانید

 • نیاز به یادگیری عمیق، واقعی و کاربردی داشته باشید. این یعنی از آموزش های سطحی که در واقعیت به کارتان نمی آید، خسته شده اید و می خواهید انگلیسی را به گونه ای بیاموزید که در شرایط مختلف وحین مکالمه و نوشتار و… بتوانید از آن استفاده کنید.
 • بخواهید تا با یک معلم خصوصی زبان با دانش بالا و البته مهربان، صبور و پیگیر یادگیری زبان را ادامه دهید و یا شروع کنید. اساتید خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان به جرات از منظر دانش و نحوه برخورد حرفه ای با زبان آموزان، از برترین مدرسین زبان انگلیسی در ایران می باشند.
 • از عدم دریافت پاسخ سوالات و ابهامات خود در مسیر یادگیری زبان خسته شده اید. احتمالا برایتان پیش آمده است که سوالاتی در ذهن خود داشته باشید و به مرور و بدون گرفتن جواب، فراموششان کنید. در انگلیشدان از پشتیبانی تمام وقت، هم توسط دبیر دوره و هم توسط پشتیبانان آموزشی بهره مند می شوید و جواب تمامی سوالات خود را در لحظه و خارج از زمان کلاس دریافت میکنید.

مهم ترین ویژگی های آموزش خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان

حالا در این قسمت از مقاله قصد داریم تا مهم ترین ویژگی هایی که موجب تمایز کلاس های زبان انگلیسی خصوصی انگلیشدان می شود را بررسی کنیم و جزئیات مورد نیاز شما از کلاس ها را در اختیارتان قرار دهیم.

انواع دوره هایی که در انگلیشدان برگزار می شود

در آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان تمامی دوره های زیر برگزار می گردد:

 • آموزش مکالمه انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (تقویت هر چهار مهارت زبانی و با تاکید بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری)
 • آماده سازی شرکت در دوره‌ی آیلتس (به منظور آماده سازی زبان‌آموزان مبتدی تا پیشرفته جهت شرکت در دوره‌های آیلتس)
 • دوره‌ی آیلتس (مختص زبان‌آموزان با سطح متوسط و به بالا جهت آشنایی کامل با تکنیک‌ها و استراتژی‌های آزمون آیلتس و فراگیری روش‌های موثر جهت کسب نمره‌ی دلخواه)
 • آماده‌سازی برای امتحانات زبان انگلیسی مدارس (تمامی مقاطع تحصیلی)
 • آموزش زبان انگلیسی برای کودکان (مبتنی بر به روز ترین متد‌های آموزشی جهت تسهیل و تسریع فرایند آموزشی در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان انگلیشدان)
 • آموزش زبان انگلیسی تجاری
 • آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت و سفر

ویژگی های منحصر به فرد کلاس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان چیست؟

 • آموزش زبان انگلیسی سریع و کاربردی بدون اتکا به کتاب؛ در اصل در انگلیشدان یادگیری زبان کاملا مکالمه محور است و مرکزیت آموزش، به جای تک لغات به طور مجزا، یادگیری عبارات و اصطلاحات کاربردی و روزمره است.
 • آموزش دستور زبان به طور کاملا غیر مستقیم و کاملا کاربردی با شیوه inductive  به طوری که باعث می شود دانش گرامر زبان انگلیسی خود را به راحتی در مکالمات و نوشتار خود نیز به کار گیرید.
 • برگزاری دوره آفلاین رایگان در کنار کلاس های آنلاین اصلی که طی آنها، شما به طور تمام وقت با استاد و مشاورین آموزشی در ارتباط هستید، رفع اشکال می شوید، درسنامه میگیرید، تکالیفتان بررسی می شود و…
 • برگزاری جلسه اول کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیشدان به صورت کاملا رایگان که این امکان را به زبان آموزان می دهد تا با خیال راحت کیفیت کلاس، نحوه تدریس استاد و سایر عوامل را مورد بررسی قرار داده و در صورت تمایل ثبت نام کنند.

یادگیری زبان انگلیسی با انگلیشدان چقدر طول میکشد؟

در پایان میخواهیم به یکی از سوالات پر تکرار اکثر زبان آموزان پاسخ دهیم. احتمالا میدانید که مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی به عوامل مختلفی از جمله میزان انرژی که زبان آموز میگذارد، کیفیت تدرس استاد و سطح دانش وی و… وابسته است. ولی همانطور که در ابتدا گفته شد، در انگلیشدان یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان را تجربه خواهید کرد که تنها شرط آن این است که تمارین مربوطه که استاد از شما می خواهد را به موقع انجام دهید.

1/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --