جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان
  • fastzaban
  • ۱۷ مرداد, ۱۴۰۲
  • ۰۸:۵۰
آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

معرفی بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان اهمیت زیادی دارد چرا که آموزش زبان به خردسالان فرصتی بسیار طلایی برای آن ها محسوب می شود. کودکان در این سن درم بیشتری از زبان دارند و می توانند بیشتر از بزرگسالان بر روی یادگیری زبان دوم تمرکز داشته باشند.

با کارشناسان آموزشگاه زبان ملل می توانید به این هدف دست پیدا کنید و بهترین آموزشگاه ها را برای کودکان خود انتخاب نمایید. در ادامه شما را با چندین آموزشگاه برتر آشنا خواهیم ساخت.

آشنایی با آموزشگاه زبان ملل

موسسه ملل یکی از چندین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان است که با کادر مجرب و اساتید متخصص و کارآمد، بهترین تکنیک ها را برای آموزش زبان آلمانی به کودکان به کار می برد. در این آموزشگاه، کودکان این فرصت را دارند که ارتباط بسیار خوبی با این زبان برقرار کنند و بتوانند مهارت ها و دانش زبانی خود را تقویت نمایند.

آشنایی با آموزشگاه زبان ملل

همچنین رفتار اجتماعی را نیز فرا گرفته و می توانند فعالیت های تعاملی داشته باشند. موسسه ملل برای یادگیری هر چه بهتر کودکان با تکنیک و‌ متدهای بازی و سرگرمی و با استفاده از شعر و داستان های جذاب آموزش را به انجام می رساند. لغات و عبارات چون به شیوه بازی و سرگرمی آموزش داده می شود، ملکه ذهن کودکان خواهد شد.

مهارت دیگری که در کودکان تقویت خواهد شد، مهارت شنیداری می باشد و همین امر منجر به بهبود تلفظ آن ها می شود. از آن جایی که تمام مهارت ها از سن پایین در کودکان تقویت خواهد شد، می توانند با کلمات آموخته شده، ساختارهای جمله ها را بسازند و فعالیت های نوشتاری را به بهترین صورت انجام دهند.

آموزش به کودکان در سنین مختلف انجام می شود. کودکان در سنین پیش دبستانی و ابتدایی بهترین نتیجه را از آموزش زبان آلمانی می گیرند. چرا که مغز و ذهن آن ها در این سن بسیار قوی عمل می کند و انگیزه آن ها نیز بسیار بالا می باشد. در موسسه ملل کودکان در سطح ابتدایی به صورت نسبی با مفاهیم بسیار ساده زبان آشنا می شوند و الفبای آلمانی را نیز فرا می گیرند.

رنگ ها، غذاها، اعداد، اعضای بدن، حیوانات و سایر موضوعات ساده در این سطح آموزش داده می شود. در سطح متوسط مهارت های گفتاری و شنیداری تقویت خواهد شد. کودکان قادر خواهند بود مکالمات روزمره را به خوبی یاد بگیرند و داستان های ساده را درک نمایند. در سطح پیشرفته مهارت های دیگر نیز تقویت می شود و با گرامر پیچیده تر آشنا می شوند‌. در آموزشگاه زبان ملل کودکان در این چهار دوره و به صورت ترمی تحصیل کنند.

آشنایی با آموزشگاه تندیس پارس

آشنایی با آموزشگاه تندیس پارس

در آموزشگاه زبان آلمانی تندیس پارس به دلیل اهمیت آموزش زبان به کودکان، از بهترین متدها استفاده می شود و مدرسین با تجربه ای به کودکان آموزش می دهند. برنامه ریزی برای آموزش زبان آلمانی به کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از این موارد مهم در برنامه ریزی انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان است.

در آموزشگاه تندیس پارس کودکان از سن سه سالگی تا ده سالگی می توانند در کلاس ها شرکت کنند و به صورت کاملا تخصصی آموزش ببینند. مطمئنا در ابتدای مسیر آموزش زبان آلمانی، کودکان چالش بزرگی را در پیش دارند و امکان دارد دچار سر در گمی شوند اما بدون‌ تردید به مرور زمان قادر خواهند بود تمام چالش ها را پشت سر گذاشته و یادگیری آن ها سرعت پیدا می کند.

از آن جایی که آموزش زبان آلمانی باید با دقت زیادی برای کودکان صورت بگیرد، ما از بهترین مدرسین استفاده می نماییم و مطمئنا کودکان می توانند ارتباط بسیار خوبی با آن ها برقرار کنند. در غیر این صورت امکان دارد کودکان دلسرد شده از ادامه آموزش سر باز زنند. دوره های کودکان برای سنین شش تا نه سال به صورت گروهی و خصوصی برگزار خواهد شد.

آموزشگاه زبان آلمانی دهخدا

در راستای شناخت بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، ما موسسه دهخدا را به شما عزیزان معرفی می نماییم. در این موسسه از سطوح مبتدی تا پیشرفته برگزار شده و اساتید بسیار مجرب و متخصص با بهترین متدها آموزش می دهند. دوره ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.

زبان آموزان با شرکت در دوره های آموزشی در موسسه دهخدا می توانند توانایی زیادی در استفاده از زبان آلمانی به دست بیاورند. دوره های آموزشی به گونه ای طراحی شده اند که هر چهار مهارت زبانی مورد توجه قرار می گیرد. با این حساب کودکان می توانند در مهارت های گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری تقویت شوند. زبان آموزان این فرصت را دارند که در کلاس های گروهی و نیمه گروهی شرکت نمایند.

موسسه زبان اسپیکان یک آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

موسسه زبان اسپیکان یک آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

در این آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، از سن هفت تا دوازده سال می توانند در دوره ها شرکت نمایند. در واقع کودکان در مقطع پیش دبستانی و دبستان مجاز به شرکت در این دوره های آموزشی هستند‌. این کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

همچنین زبان آموزان این فرصت را دارند که به صورت گروهی و خصوصی در دوره ها شرکت کنند. کتاب ها کاملا تخصصی بوده و از پایه تا دوره مکالمه ادامه پیدا می کند. بازی و سرگرمی، مشاهده انیمیشن و سایر برنامه های سرگرم کننده در برنامه آموزشی این موسسه قرار دارد.

مهارت های شنیداری، گفتاری، خوانداری و نوشتاری در زبان آموزان به شیوه ای کاملا مدرن و به روز تقویت خواهد شد. اساتید تحصیل کرده، متخصص و با تجربه وظیفه تدریس را به عهده دارند. کودکان پس از گذراندن این دوره ها می توانند مکالمات ساده را با لهجه عالی و تلفظ صحیح انجام دهند‌‌.

آشنایی با آموزشگاه زبان ایران مهر

در این بخش از مقاله یک آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان را معرفی می کنیم که از دوره های پایه تا پیشرفته را برگزار می کند. در این دوره ها از کتاب های ” plaetino ” تدریس خواهد شد. زبان آموزان می توانند در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند و به صورت رایگان مشاوره شوند.

تمام سطوح آموزشی در این آموزشگاه طبق استاندارد اروپایی CEFR برگزار می شود. آموزش ها همراه با بازی و سرگرمی و داستان های خنده دار و شعر صورت می گیرد و آموزش بسیار هیجان انگیز خواهد بود‌. برای یادگیری هر چه بهتر از تصاویر رنگارنگ و به صورت کاملا پویا بهره گرفته می شود.

در این موسسه آموزش ها با لذت و تنوع بالایی انجام می شود. تقویت مهارت های شنیداری و تکرار و یادگیری از برنامه‌ های این آموزشگاه می باشد. حتی برنام های شعرخوانی و کاردستی نیز در این آموزشگاه برای تدریس انجام می شود.

آموزشگاه زبان ایرانیان

در این آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان متدهای روز دنیا اجرا می شود و صفر تا صد نکات آموزشی را با بهترین تکنیک ها یاد‌ می گیرند. آموزش زبان در سنین کودکی بسیار حساس و مهم است و باید حتما در انتخاب آموزشگاه نهایت دقت را مبذول فرمایید.

کودکان نباید در نیمه‌ راه دلسرد شوند و برای جلوگیری از این کار باید دقت شود که کودکان در سطح مناسب خود شرکت نمایند. در این موسسه کودکان می توانند از دوره های آنلاین نیز استفاده نمایند و به این صورت کودکان نیاز نیست دغدغه ای برای شرکت در کلاس های حضوری داشته باشند.

به این صورت کودکان از آموزش خود لذت می برند و نگرانی از نظر رفت و آمد ندارند. بدون تردید کودکان با شرکت در دوره های آموزشی می توانند از همان کودکی موفقیت در آینده را ببینند. کودکان در سنین پیش دبستانی و دبستان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته برای آموزش در نظر گرفته شده است و کاملا با استانداردهای جهانی مطابقت دارد. در این دوره ها هر ترم در ۱۲ جلسه برگزار می شود‌. تمرکز در کلاس ها بر مکالمات و برقراری ارتباط می باشد‌. اساتید در این موسسه با بهترین متدها کلاس ها را برگزار می کنند.

آموزشگاه زبان آلمانی گات

این آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، متدهای به روز و مدرنی را مورد استفاده قرار می دهند. در این موسسه به این نکته توجه می شود که آموزش به کودکان کاملا با بزرگسالان متفاوت است. برای یادگیری بهتر از سرگرمی و بازی های جذاب استفاده می شود و تمام تلاش اساتید این است که کودکان خسته و دلسرد نشوند‌. مطمئنا دلسری در این سن عواقب بدی در آینده برای این کودکان خواهد داشت.

آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان با نام mie

در این آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان از سنین دو تا نه سالگی دوره های آموزشی برگزار می شود. در موسسه mie کودکان می توانند از همان سن پایین زبان آلمانی را فرا بگیرند و ارتباط بهتری با این زبان برقرار نمایند. برای یادگیری زبان در این سن باید برنامه ریزی بسیار دقیقی داشت.

کودکان در این سن حساسیت زیادی دارند و باید به گونه ای با آن ها رفتار شود که بتوانند به راحتی در محیط آموزشی و اجتماعی قرار بگیرند. در کل باید کودکان را در مسیر درست آموزشی قرار داد. در این موسسه محیط آموزشی کودکان اصلا خشک و بی روح نیست و فضا کاملا جذاب و سرگرم کننده می باشد. از آن جایی که کودکان علاقه زیادی به بازی دارند باید این شرایط برای آن ها محیا شود‌.

اساتید ما با روش های بسیار عالی به آموزش می پردازند. مشاهده انیمیشن و داستان و شعر در برنامه قرار داده می شود و محیط برای آن ها بسیار جذاب خواهد شد. در موسسه mie متدهای آموزشی قدیمی اصلا به کار برده نمی شود و همه برنامه ها طبق استانداردهای جدید آموزشی در جهان پیش می رود.

آموزشگاه اندیشه پارسیان

این آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان تمام شرایط را برای کودکان شما برقرار می سازد و شما با ثبت نام در این موسسه برای آینده کودکان خود سرمایه گذاری خواهید کرد. کودک شما می تواند محیط های اجتمای را تجربه کرده و با فرهنگ های مختلف آشنا شود.

در این آموزشگاه تمام مهارت های زبانی در نظر گرفته می شود و استاد ها برای تقویت این مهارت ها برنامه ریزی می نمایند. کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد و فضای آن بسیار شاد و همراه با آهنگ و موسیقی خواهد بود. انجام کارهای گروهی، انجام کاردستی های جذاب و سایر برنامه های سرگرم کننده در این موسسه، اشتیاق را در کودکان افزایش خواهد داد.

موسسه زبان آلمانی پردیسان

این موسسه بر روی مهارت های گفتاری و نوشتاری تمرکز زیادی دارد. کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین بر قرار می باشد. کودکان از رده سنی شش تا دوازده سال می توانند در این دوره های آموزشی شرکت کنند. آموزش الفبا، رنگ ها، اعداد و سایر موضوع ها در برنامه قرار دارد. جمله سازی را با اصول درست یاد می گیرند و می توانند به این شیوه کلمات را به خوبی یاد بگیرند.

سخن پایانی

با معرفی چند آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان به شما کمک کرده ایم که با توجه به شرایط خود و کودکتان انتخاب درستی داشته باشید. انتخاب موسسه آموزشی برای زبان آلمانی در رده سنی کودکان زیاد پیدا نمی شود و با مطالعه این مقاله می توانید بهترین موسسه ها را بشناسید. برای شرکت در دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان ملل می توانید با شعبه های ما تماس بگیرید و ثبت نام کنید. مشاوران ما پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه ها 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 3

  1. یه پیشنهاد خوب برای آموزشگاه ها اینه که آموزشگاه می تونه کارگاه های آموزشی برای والدین در زمینه روش های آموزش زبان به کودکان برگزار کنه.

  2. مربیان باید با روانشناسی کودک و نحوه یادگیری آنها آشنا باشند و از روش های آموزشی متناسب با سن و سطح رشد کودکان استفاده کنند.