جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون MSRT » آزمون MSRT اسفند 99
  • fastzaban
  • ۲۷ بهمن, ۱۳۹۹
  • ۱۰:۴۵
  • ۲۰۸
آزمون MSRT اسفند 99

آزمون MSRT اسفند 99

فست زبان: سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: مهلت ثبت نام در آزمون زبان msrt اسفند ماه که از ۲۳ بهمن آغاز شده بود تا ۲ اسفند ماه تمدید شد.

ثبت نام آزمون MSRT اسفند 99

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: دوره جدید آزمون msrt در روزهای ۷ و ۸ اسفندماه برگزار می شود و داوطلبان می توانند از ۲۳ بهمن الی ۲ اسفندماه با مراجعه به سامانه سجاد در این آزمون ثبت نام کنند.

در اطلاعیه اداره کل بورس و اعزام دانشجویان آمده است

بدینوسیله به اطلاع می رساند: آزمون زبان msrt در روزهای پنج شنبه مورخ۹۹/۱۲/۰۷ (ویژه داوطلبان آقا) و روز جمعه مورخ ۱۲/۰۸/ ۹۹ (ویژه داوطلبان خانم) برگزار می شود.

شروع ثبت نام در این آزمون روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۳ ساعت ۷ صبح است و لغایت شنبه ۲ اسفندماه مورخ ۹۹/۱۲/۰۲ ساعت ۱۸ ادامه دارد.

علاوه بر رعایت پروتکل های جاری بهداشتی مقابله با کرونا، نداشتن تست مثبت کرونا در دو هفته پیش از ثبت نام، از شرایط مهم برگزاری آزمون msrt است.

سوالات آزمون MSRT اسفند 99 با پاسخ

بمحض برگزاری آزمون و در صورت رسیدن سوالات دست ما سعی می کنیم در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ آن را در همین بخش برای شما داوطلبان آزمون منتشر کنیم.

مطلب در حال بروزرسانی/

اگر دوست دارید در این آزمون قبول شوید حتما سری به لینک های زیر بزنید:

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بسته فیلم و کتاب آزمون EPT با تخفیف ویژهکلیک کنید