جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png' ]
خانه » پیشنهاد فست زبان » کتاب Fast Grammar Lite
کتاب Fast Grammar Lite

کتاب Fast Grammar Lite

فست زبان: شاید خیلی از داوطلبان آزمون های مختلف زمان کافی را برای مطالعه گرامر زبان انگلیسی نداشته باشند و در اکثر موارد به مطالعه جزوه های چند صفحه ای اکتفا می کنند. بنابراین نتیجه هم بسیار ضعیف خواهد بود و داوطلب مجبور می شود چندین بار در یک آزمون شرکت کند. در این مطلب از فست زبان، کتابی بسیار کم حجم و جامع را برای یادگیری نکات گرامری به شما معرفی خواهیم کرد که نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. پس حتما با ما همراه باشید.

کتاب Fast Grammar Lite

ویدیو در حال بارگزاری است...

کتاب فست گرامر لایت خلاصه‌ای از کتاب موفق گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar است که با رعایت حفظ اصل مباحث سعی کرده است مطالب گرامری را به زبان ساده و در حجم مناسب به داوطلبان آزمون های مختلف آموزش دهد. این کتاب در ۱۶ بخش کار شده است و تمامی مباحث گرامری مورد نیاز برای داوطلبان آزمون های زبان دکتری را پوشش می دهد.

اما چرا عنوان مرور شب امتحان؟!

کتاب فست گرامر لایت بدلیل کم حجم بودن و سایز مناسب آن یعنی رقعی (A۵) می تواند انتخاب بسیار خوبی برای داوطلبان پرمشغله باشد. تعداد صفحات این کتاب ۱۷۰ صفحه می باشد که داوطلب می تواند آن را در مدت زمان مطالعاتی کمی مطالعه کند و نکات آن را یاد بگیرد.

نمونه سوالات آزمون های زبان

در کتاب Fast Grammar Lite با وجود حجم کم، نمونه سوالاتی از آزمون های زبان ادوار گذشته مانند EPT و MSRT با پاسخ تشریحی آورده شده است تا داوطلب در کنار یادگیری مباحث با شکل سوالات آن بخش در آزمون نیز آشنا شود. این سوالات بروز هستند و تا آزمون های خرداد ۹۸ را شامل می شوند.

کلاس ۳ روزه آزمون EPT فروردین - گرگان
حتما بخوانید

ویژگی های ظاهری کتاب Fast Grammar Lite

ویژگی های ظاهری کتاب Fast Grammar Lite

این کتاب در ۲ رنگ و با جلد سخت به چاپ رسیده است که می توانید سال ها آن را در کتابخانه خود داشته باشید. گرامر لایت در انتشارات جنگل به چاپ رسیده است و کیفیت چاپ آن بسیار مناسب و لذت بخش می باشد. همچنین سایز کوچک این کتاب باعث می شود بتوانید آن فست گرامر لایت را در هر جایی همراه خود داشته باشید.

چگونه گرامر لایت را تهیه کنیم؟

این کتاب هم اکنون در نمایندگی های انتشارات جنگل و کتابفروشی های سراسر کشور موجود می باشد و می توانید بصورت حضوری نسبت به تهیه آن اقدام کنید. همچنین اگر تمایل دارید فست گرامر لایت را بصورت اینترنتی سفارش دهید می توانید از طریق فروشگاه آنلاین فست زبان آن را تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

۵/۵ (۱ Review)
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
محل قرار گیری تبلیغات
محل قرار گیری تبلیغات
۳0 درصد تخفیف کتاب فروشگاه فست زباناطلاعات بیشتر

تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه فست زبان

Days
Hours
Minutes
Seconds

عجله کنید و فرصت را از دست ندهید

  • 35 درصد تخفیف فیلم آموزشی
  • 30 درصد تخفیف گرامر لایت
  • 30 درصد تخفیف واژگان جامع
  • 30 بانک سوالات EPT