جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ
  • fastzaban
  • ۲۰ مهر, ۱۳۹۸
  • ۱۱:۲۳
  • ۳,۵۵۳
سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ

سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ

فست زبان: در این مطلب از مرجع آزمون EPT دانشگاه آزاد، سوالات نوبت مهر ۹۸ را با پاسخ رایگان استاد مهرداد زنگیه وندی برای شما آماده کردیم.

آزمون ای پی تی مهر ۹۸

این آزمون در روز جمعه ۱۹ مهر ۹۸ در شهرهای منتخب سراسر کشور برگزار شد و دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد سطح زبان انگلیسی خود را محک زدند. سطح آزمون مشابه چند آزمون اخیر مخصوصا در بخش گرامر مناسب و منطقی بود و داوطلبانی که مطالعه کافی داشتند می توانند امیدوار به قبولی در آزمون باشند.

سوالات آزمون EPT مهر ۹۸

پاسخ کلیدی ۱۰۰ سوال در انتهای مطلب اضافه شد/

فایل pdf تطابق لغات آزمون با کتاب واژگان جامع Fast Vocab

توجه: سؤال 11: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 3 (به معنی آگاهانه) است و گزینۀ 2 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 3 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 14: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 2 است و گزینۀ 4 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 2 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 23: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 1 است و گزینۀ 4 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 1 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 40: همۀ گروههای آموزشی دیگر پاسخ این تست را اشتباه درج کردهاند. پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 3 است و گزینۀ 1 هرگز نمی تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 3 را به عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد. در زبان انگلیسی، برای پرسش در مورد شغل یک فرد غالباً از

What do you do?

استفاده می شود که بجای آن از

are you? What

نیز می توان استفاده کرد. در اینجا نیز بایستی از What استفاده شود.

توجه: سؤال 65: برخی گروههای آموزشی دیگر پاسخ این تست را اشتباه درج کردهاند. پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 2 است و گزینۀ 1 هیچ مشکلی ندارد! طراح گزینۀ 2 را به عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت و هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد. برای فاعل مفرد John به یک فعل مفرد نیاز داریم. کل brothersas well as … را هم بدل حساب کنید. بجای فعل جمع are بایستی از is استفاده شود.

 

 

 

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 1

1
Leave a Reply

1 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
یاسمن

سلام. شما که اینقدر با تاخیر جواب میدید. چه انتظاری از ماست سر جلسه با وقت خیلی کم؟

کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - مهر 1401ثبت نام با تخفیف 30 درصدی