جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون زبان دانشگاه آزاد » سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ
سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ

سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد مهر ۹۸ با پاسخ

فست زبان: در این مطلب از مرجع آزمون EPT دانشگاه آزاد، سوالات نوبت مهر ۹۸ را با پاسخ رایگان استاد مهرداد زنگیه وندی برای شما آماده کردیم.

آزمون ای پی تی مهر ۹۸

این آزمون در روز جمعه ۱۹ مهر ۹۸ در شهرهای منتخب سراسر کشور برگزار شد و دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد سطح زبان انگلیسی خود را محک زدند. سطح آزمون مشابه چند آزمون اخیر مخصوصا در بخش گرامر مناسب و منطقی بود و داوطلبانی که مطالعه کافی داشتند می توانند امیدوار به قبولی در آزمون باشند.

سوالات آزمون EPT مهر ۹۸

پاسخ کلیدی ۱۰۰ سوال در انتهای مطلب اضافه شد/

فایل pdf تطابق لغات آزمون با کتاب واژگان جامع Fast Vocab

توجه: سؤال 11: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 3 (به معنی آگاهانه) است و گزینۀ 2 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 3 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 14: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 2 است و گزینۀ 4 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 2 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 23: پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 1 است و گزینۀ 4 هرگز نمی‌تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 1 را به‌عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد.

توجه: سؤال 40: همۀ گروههای آموزشی دیگر پاسخ این تست را اشتباه درج کردهاند. پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 3 است و گزینۀ 1 هرگز نمی تواند صحیح باشد! طراح گزینۀ 3 را به عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت. هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد. در زبان انگلیسی، برای پرسش در مورد شغل یک فرد غالباً از

What do you do?

استفاده می شود که بجای آن از

are you? What

نیز می توان استفاده کرد. در اینجا نیز بایستی از What استفاده شود.

توجه: سؤال 65: برخی گروههای آموزشی دیگر پاسخ این تست را اشتباه درج کردهاند. پاسخ این سؤال فقط گزینۀ 2 است و گزینۀ 1 هیچ مشکلی ندارد! طراح گزینۀ 2 را به عنوان پاسخ صحیح در نظر خواهد گرفت و هر پاسخی به غیر از این، از نظر طراح نادرست تلقی خواهد شد. برای فاعل مفرد John به یک فعل مفرد نیاز داریم. کل brothersas well as … را هم بدل حساب کنید. بجای فعل جمع are بایستی از is استفاده شود.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 1