جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سوالات EPT تشریحی » تحلیل سوالات آزمون EPT فروردین ۹۸ + ویدیو
  • fastzaban
  • ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸
  • ۱۰:۴۳
تحلیل سوالات آزمون EPT فروردین ۹۸ + ویدیو

تحلیل سوالات آزمون EPT فروردین ۹۸ + ویدیو

فست زبان: در این ویدیو استاد مهرداد زنگیه وندی چارچوب کلی سوالات بخش های مختلف آزمون EPT فروردین ماه ۹۸ و سطح سختی سوالات را بیان می کند.

 

توضیحات ویدیو

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز. بنده مهرداد زنگیه وندی هستم مولف مجموعه کتابهای Fast.
امروز در خدمت شما هستیم با تحلیل آزمون ept فروردین ماه ۹۸. در مورد آزمون بایستی بگم که سوالات بخش لغت این آزمون، سوالات تقریبا میشه گفت استانداردی بودند. هرچند با توجه به مقایسه ای که میشه با آزمون های چند ماه اخیر انجام داد، می توانیم بگوییم که سطح بخش لغات آزمون ای پی تی فروردین ماه ۹۸ نسبت به چند ماه اخیر کمی سخت تر شده بود ولی خوب بازهم سوالات استاندارد هستند و کسانیکه مطالب و منابع مناسبی را کار کرده بودند حتما می توانستند از این قسمت نمره لازم را کسب کنند و بنظر بنده سوالات ماه های آینده به همین شکل خواهد بود و احتمال خیلی زیادی وجود دارد که سوالات دیگه باز مثل چند ماه اخیر حداقل در بخش لغت خیلی ساده نباشند و بهمین منوال سطح سوالات بخش لغت ادامه پیدا کند. 

کتابهای Fast Vocab کنکور ما و Fast Vocab EPT ما می توانستند خیلی کمک کنند به کسانی که وقت گذاشته بودند روی این دو کتاب یا حتی فقط روی Fast Vocab ept ما و می توانستند براحتی بیش از ۸۰ درصد لغت ها رو در آزمون فروردین پاسخ دهند. 

در مورد بخش گرامر آزمون فروردین ماه ۹۸ EPT هم میشه گفت که بخش های ۱۰ فست گرامر که ۱۱ تست مربوط به آن بوده، یعنی همان نکات مربوط به فعل و زمان های فعلی و غیره (اشکال فعلی) بیشترین اهمیت را داشته در این آزمون. قسمت جمله واره که همون میشه جمله واره های قیدی و وصفی و اسمی بخش مهمی از این آزمون را تشکیل داده که میشه بخش ۵ کتاب فست گرامر که ۶ تست را به خود اختصاص داده بود. 
بعد از اون هم بخش صفت ها و قیدها که بخش ۹ fast grammar است، ۵ تست را به خود اختصاص داده بود. بعد از آن ۵ تست از مبحث جابجایی داشتیم یا همان وارونگی که بخش ۶ فست گرامر میشه.

بعد از اون هم نکات مربوط به ساختارهای شرطی با ۲ تست، حروف تعریف با ۲ تست، حروف اضافه ۲ تست و یک تست اجزا جمله، نکات مربوط به ضمیر یک تست، نکات مربوط به اسم ها یک تست، مطابقت فاعل و فعل یک تست، تطابق زمان ها یک تست، ساختارهای همسان یک تست که همون بخش ۸ فست گرامر میشه و انتخاب کلمات بخش ۱۵ fast grammar یک تست، بخش های حائز اهمیت این آزمون را تشکیل می دهند.

 

 

جدول مباحث مورد سوال گرامر آزمون

 

5/5 - (4 امتیاز)

منبع: fastzaban

دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --