جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » جدول زمانبندی آزمون ept در سال ۹۹
آزمون EPT در تابستان ۹۹ در ۳ مرتبه برگزار خواهد شد

جدول زمانبندی آزمون ept در سال ۹۹

فست زبان: تقویم برگزاری آزمون زبان دانشگاه آزاد یا همان EPT برای سه ماهه پاییز ۹۹ اعلام شد که می توانید در ادامه همین مطلب مشاهده نمایید.

تقویم برگزاری آزمون ای پی تی پاییز ۹۹

ماه شروع ثبت نام آزمون ept 99پایان ثبت نامتاریخ برگزاری
مهربرگزار نمی شودبرگزار نمی شودبرگزار نمی شود
آبان۱۳ مهر۱۸ مهر۹ آبان ۹۹
آذر۱ آذر۷ اذر۲۱ آذر ۹۹

نکاتی در رابطه با ثبت نام آزمون ept 99

۱. تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده اند می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی در صورتی که در خصوص مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدند می توانند سوالات خود را صرفا از طریق سامانه پرسش و پاسخ مندرج در سایت مذکور مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

ستاد پاسخگویی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی : ۴۷۴۳ – ۰۲۱

۲. داوطلبان و علاقه مندان شرکت در آزمون EPT لازم است ابتدا مبلغ مورد نظر را به صورت الکترونیکی و با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم پرداخت نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام برای تمامی شهر های کشور به صورت هم‌ زمان و هماهنگ اقدام کنند.

 

 

اگر سوالی دارید حتما در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کتاب واژگان جامع Fast Vocab رسیدخرید سریع