جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » جدول زمانبندی آزمون ept در سال 99
  • fastzaban
  • ۱۲ مهر, ۱۳۹۹
  • ۱۱:۴۱
  • ۲,۰۵۳
آزمون EPT در تابستان ۹۹ در ۳ مرتبه برگزار خواهد شد

جدول زمانبندی آزمون ept در سال 99

فست زبان: تقویم برگزاری آزمون زبان دانشگاه آزاد یا همان EPT برای سه ماهه پاییز ۹۹ اعلام شد که می توانید در ادامه همین مطلب مشاهده نمایید.

پیشنهاد مطلب: برای دانلود سوالات آزمون EPT بهمن ۹۹ با جواب کلیک کنید.

لغو آزمون EPT آبان ۹۹ و آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

طبق اطلاعیه سامانه آزمون زبان دانشگاه آزاد با توجه به محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا طی روز‌های اخیر، آزمون EPT و آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آبان دانشگاه آزاد که پیش از این مقرر شده بود در روز‌های جمعه ۹ و ۲۳ آبان  برگزار شود، لغو و به زمان دیگری که متعاقبا اعلام خواهد شد، موکول شد.

پیشنهاد مطلب: جدول زمانبندی آزمون EPT در سال 1400

تقویم برگزاری آزمون ای پی تی ۹۹

ماه شروع ثبت نام آزمون ept 99پایان ثبت نامتاریخ برگزاری
مهربرگزار نمی شودبرگزار نمی شودبرگزار نمی شود
آبان (لغو شد)13 مهر۱۸ مهر۹ آبان ۹۹
آذر (لغو شد)۱ آذر۷ اذر۲۱ آذر ۹۹
بهمنبرگزار شدبرگزار شدبرگزار شد

نکاتی در رابطه با ثبت نام آزمون ept 99

1. تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده اند می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی در صورتی که در خصوص مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدند می توانند سوالات خود را صرفا از طریق سامانه پرسش و پاسخ مندرج در سایت مذکور مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

ستاد پاسخگویی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی : 4743 – 021

2. داوطلبان و علاقه مندان شرکت در آزمون EPT لازم است ابتدا مبلغ مورد نظر را به صورت الکترونیکی و با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم پرداخت نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام برای تمامی شهر های کشور به صورت هم‌ زمان و هماهنگ اقدام کنند.

 

 

اگر سوالی دارید حتما در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه