جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png' ]
خانه » مجموعه EPT » آزمون آنلاین EPT فست زبان
آزمون آنلاین EPT فست زبان

آزمون آنلاین EPT فست زبان

فست زبان: آزمون زبان EPT، آزمون ویژه دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد است که بصورت ماهانه برگزار می شود و کسب نمره قبولی در این آزمون برای همه دانشجویان این مقطع ضروری می باشد. قبولی در این آزمون به یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان مقطع دکتری این دانشگاه تبدیل شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با آزمون های آزمایشی آنلاین EPT آشنا کنیم که شرکت در آنها می تواند تا حدود زیادی قبولی شما را در این آزمون تضمین کند.

آزمون‌های آزمایشی

بدون شک شرکت در آزمون های آزمایشی برای کسب موفقیت در هر آزمونی می تواند مفید باشد. مخصوصا زمانیکه شما مطالعه کافی دارید اما قادر به کسب نتیجه در آزمون نیستید و یا داوطلبانی که برای اولین بار می خواهند در آزمون شرکت کنند. 

از مزیت های شرکت در آزمون های آزمایشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشنایی با چارچوب کلی سوالات آزمون
  • شناخت نقاط ضعف خود
  • آشنایی با نکات سوالات
  • آشنایی با شیوه سوال دهی طراحان آزمون
  • قرار گرفتن در شرایط آزمون و غلبه بر مشکلات احتمالی (مانند استرس)
  • مدیریت زمان در آزمون واقعی

آزمون های آنلاین EPT فست زبان

در آزمون های آنلاین فست زبان ویژه آزمون EPT ما سوالات را به ۳ سطح پایه، متوسط و حرفه‌ای تقسیم بندی کرده‌ایم تا داوطلبان در هر سطحی مورد محک قرار بگیرند و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند. در ادامه با ویژگی های آزمون های آنلاین فست زبان آشنا خواهیم شد.

پاسخ تشریحی برای هر آزمون

شما در انتهای هر آزمون به پاسخ های تشریحی سوالات آزمون دسترسی خواهید داشت و در نتیجه می توانید علت درستی و نادرستی پاسخ‌ها را بررسی کنید و نکات مربوطه را نیز یاد بگیرید و یا مرور کنید.

سطح بندی سوالات

سوالات بسته آزمون آنلاین EPT فست زبان به ۳ سطح تقسیم بندی شده است تا داوطلبان بتوانند با نحوه سوالات از ساده تا مشکل آشنا شوند. این سوالات از آزمون های مختلف از جمله سوالات ادوار گذشته EPT گرفته شده است و سعی شده است در ۳ سطح دسته بندی شوند.

کارنامه آزمون

شما بعد از شرکت در آزمون آنلاین فست زبان بلافاصله می توانید کارنامه آزمون را به همراه پاسخ های صحیح مشاهده کنید.

امکان تکرار این سوالات در آزمون واقعی

بدلیل اینکه سوالات از آزمون های ادوار گذشته مطرح می شود احتمال اینکه همین سوالات را در آزمون واقعی مشاهده کنید بسیار زیاد است.

وسایل و پیش نیازهای شرکت در آزمون های آنلاین فست زبان

شما برای شرکت در آزمون های آنلاین فست زبان فقط به اینترنت و یک دستگاه هوشمند مانند موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و حتی تلویزیون های هوشمند نیاز دارید و دیگر هیچ!

همین الان می توانید با کد تخفیف زیر در این آزمون ها شرکت کنید و سطح دانش خود را محک بزنید.

کد تخفیف ۳۰ درصدی برای ۱۰۰ نفر اول در نظر گرفته شده است و می توانید کد fast100 را در هنگام خرید اشتراک وارد نمایید تا از این تخفیف بهره‌مند شوید. برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام در آزمون آنلاین EPT فست زبان

۵/۵ (۲ Reviews)
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
محل قرار گیری تبلیغات
محل قرار گیری تبلیغات
تخفیف فوق ویژه دوره آفلاین گرامر و درک مطلب آزمون های زبان دکتری

تخفیف تکرارنشدنی برای خرید فیلم آموزش گرامر و درک مطلب استاد زنگیه‌وندی

Hours
Minutes
Seconds

فقط با ۱۹۹ هزار تومان این دوره را تهیه کنید