جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » فلارایز؛ آکادمی آنلاین آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا
 • fastzaban
 • ۲۲ بهمن, ۱۳۹۹
 • ۲۰:۳۵
فلارایز؛ آکادمی آنلاین آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا

فلارایز؛ آکادمی آنلاین آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

چرا ما به یادگیری زبانی غیر از زبان مادری خود نیاز داریم؟ آیا اینکه به چه زبان مادری صحبت می‌کنیم در یادگیری زبان دوم ما تاثیرگذار است؟ چگونه زبان دوم را به ساده‌ترین صورت ممکن بیاموزیم؟ چگونه می‌توانیم زبان دوم را مانند یک فرد بومی صحبت کنیم؟ این سوالات ذهن بسیاری از کسانی که قصد دارند تا یک زبان دوم بیاموزند را اشغال کرده است.

اهمیت یادگیری زبان‌های خارجی

اهمیت یادگیری زبان‌های خارجی

برقراری ارتباط در دنیای کنونی به یکی از مهم‌ترین چالش‌های زندگی انسان‌ها تبدیل شده است. با وجود پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباطی، این نیاز بیشتر از پیش احساس می‌شود. مهاجرت، پیشرفت در کار و حرفه تخصصی، آشنایی با جدیدترین تکنولوژی‌های برتر و اخبار روز دنیا، نیاز به یادگیری زبان‌های خارجی را افزایش می‌دهد، که در این بین زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی که در تمامی دنیا کاربرد دارد و مورد پذیرش است، از اهمیت خاصی برخوردار است.

اگر می‌خواهید که یک زبان خارجی بیاموزید و سوالات بالا هنوز در ذهن‌تان حل نشده است، با ما در این مقاله همراه باشید. همین‌طور می‌خواهیم شما را با یکی از بهترین آکادمی‌های آموزش زبان خارجی در ایران به نام فلارایز آشنا کنیم. آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز (felarise.com) تمامی زبان‌های زنده دنیا را بصورت دوره‌های کاملا آنلاین و با استفاده از جدیدترین متد‌ها، آموزش می‌دهد.

زبان‌های خارجی پرکاربرد

موارد مختلفی در انتخاب زبان خارجی مناسب برای یادگیری به عنوان زبان دوم دخالت دارد و علاوه بر مسائل شخصی مانند کشوری که زبان آموز قصد مهاجرت دارد، اینکه یک زبان خارجی  چه تعداد کاربر دارد یا به اصطلاح چند نفر و چه تعداد کشور در دنیا با آن زبان صحبت می‌کنند می‌تواند در انتخاب زبان خارجی مناسب برای یادگیری فاکتور مناسبی باشد. در این بخش تعدادی از زبان‌های خارجی پرکاربرد را لیست کرده‌ایم:

 1. زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی که بیشتر مردم دنیا به عنوان زبان دوم خود در حال استفاده از آن هستند، یکی از مهم‌ترین زبان‌های دنیا است که تجارت، تکنولوژی و علم و بسیاری از صنایع مختلف را درگیر کرده است. در حقیقت با یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید بسیاری از نیازهای خود را در هرنقطه از دنیا رفع کنید.

 1. زبان فرانسه

زبان فرانسوی نیز یکی از مهم‌ترین زبان‌های دنیا است که علاوه بر فرانسه، بخشی از کشورهای آفریقایی و کانادا نیز بدلیل اینکه زمانی مستعمره فرانسه بوده‌اند هنوز به این زبان صحبت می‌کنند. اگر به شناخت تاریخ و تمدن اروپا علاقه دارید، فراگیری زبان اسپانیایی می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 1. زبان آلمانی

حدود 120 میلیون نفر در سرتاسر دنیا به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و علاوه بر آلمان، کشورهایی مانند اتریش و سوئیش و بلژیک نیز از این زبان استفاده می‌کنند. همچنین آلمان کشوری است که پس از آمریکا و چین دارای قدرت اقتصادی زیادی است و شرکت‌های بزرگ زیادی در این کشور واقع هستند.

 1. زبان چینی

در قرن حاضر چین با تسخیر بیشتر اقتصاد دنیا به یکی از قدرت‌های نظامی و اقتصادی جهان تبدیل شده است. با توجه به نقش چین در جامعه جهانی یادگیری زبان چینی پس از زبان انگلیسی به یکی از مهم‌ترین مسائل در بین زبان آموزان تبدیل شده است.

 

 1. زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌هایی است که در بیش از بیست کشور دنیا مانند آمریکا با آن صحبت می‌کنند. با توجه به این تعداد متکلم به زبان اسپانیایی، یادگیری این زبان مفید بنظر می‌رسد.

 1. زبان روسی

با توجه به اینکه روسیه یکی از مهم‌ترین و قدرتمندترین کشورهای دنیا شناخته می‌شود و نقش بسیار مهمی در جامعه جهانی بازی می‌کند، یادگیری زبان روسی می‌تواند در کنار زبان انگلیسی یکی از بهترین تصمیم‌ها در یادگیری زبان باشد. زبان روسی ، زبان اصلی بیش از 180 میلیون نفر در دنیا محسوب می‌شود.

 1. زبان عربی

زبان عربی، زبان بیشتر کشورهای حوضه خاور میانه و همچنین بسیاری از کشورهای اسلامی را تشکیل می‌دهد و این خود می‌تواند تعداد افراد متکلم به این زبان را مشخص کند.  با توجه به قدرت و ثروت کشورهای خاورمیانه یادگیری این زبان در کنار زبان انگلیسی یکی از بهترین فرصت های شغلی را برای زبان آموزان فراهم می‌کند.

آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز

از اهمیت یادگیری یک یا چند زبان خارجی غیر از زبان مادری صحبت کردیم. از اینکه افراد بنا به دلایل مختلفی مانند مهاجرت، پیشرفت در حرفه تخصصی و ایجاد ارتباط با سایر متخصصین در کشورهای دیگر و … به یادگیری زبان‌های خارجی روی بیاورند. اما برای یادگیری یک زبان دیگر، زبان آموزان با چالش‌های زیادی روبه‌رو هستند.

آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز

آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز، تمامی زبان‌های زنده و پرکاربرد دنیا را بصورت آنلاین و با جدیدترین متد آموزشی روز به زبان آموزان آموزش می‌دهد. اما وجه تمایز این آکادمی با سایر آکادمی‌های حوزه زبان در چیست؟

در حقیقت فلارایز تنها آکادمی آنلاین زبان در ایران است که تمامی زبان‌های زنده دنیا را بصورت کاملا آنلاین و با استفاده از اساتید مجرب به تمامی علاقه مندان زبان‌های خارجی آموزش می‌دهد. می‌توانیم وجه تمایز آکادمی فلارایز را در این موارد قرار داد:

 1. تعیین سطح آنلاین حرفه‌ای

قبل از شروع یادگیری هر زبانی نیاز دارید تا بدانید در کجای مسیر یادگیری ایستاده اید. آزمون تعیین سطح آنلاین آکادمی فلارایز تمامی 4 مهارت اصلی زبان (مکالمه، شنیداری، نوشتاری و خواندنی) مورد ارزیابی قرار می‌دهد و در نهایت سطح دقیق زبان آموز مشخص می‌شود.

 1. پشتیبانی و مشاوره

مشاورین و تیم پشتیبانی فلارایز، بصورت 24 ساعته در حال ارزیابی عملکرد زبان آموزان فلارایز در طول مدت برگزاری دوره هستند و در صورت عدم پیشرفت هر زبان آموز مشاوره مناسب را با توجه به ویژگی‌های شخصیتی هر فرد در اختیار او قرار می‌دهند.

 1. دوره های آنلاین مکالمه محور

دوره‌های آموزش زبان در آکادمی فلارایز بصورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود. با توجه به شرایط کنونی و بیماری کرونا و همچنین مشکلات رفت و آمد زبان آموزان بهترین و مناسب ترین دوره آموزشی بصورت آنلاین می‌باشد و فلارایز کیفیت تمامی دوره‌های زبان را تضمین می‌کند.

 1. ارزیابی مستمر

عملکرد زبان آموزان در طول مدت برگزاری هر دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این ارزیابی ها باعث می‌شود تا نقاط ضعف و قوت هر فرد مشخص شود و برای رفع این نقاط ضعف قبل از پایان دوره چاره اندیشی شود.

 1. پنل اختصاصی زبان آموز

هر زبان آموز در سایت دارای پنل اختصاصی خودش است که با توجه به آن تمامی اطلاعات و خبرها در پنل به اطلاع زبان آموز می‌رسد.

 1. گواهی پایان دوره

در پایان هر دوره گواهی پایان دوره به زبان آموزان اعطا می‌شود که اطلاعات داخل گواهی در پنل زبان آموز نیز موجود و قابل پیگیری می‌باشد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --