جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سمینارهای استاد » کلاس آنلاین حل تست آزمون های زبان دکتری

کلاس آنلاین حل تست آزمون های زبان دکتری

حل تست و نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون‌های زبان دکتری یکی از مهمترین کارهایی هست که داوطلبان باید قبل از آزمون انجام دهند. اگر منبعی برای حل تستها و سوالات ادوار گذشته آزمون‌های زبان دکتری ندارید اصلا نگران نباشید زیرا گروه آموزشی فست زبان تصمیم دارد یک دوره کلاس آنلاین برای حل نمونه سوالات چند دوره اخیر آزمونهای EPT، آزمون MSRT و آزمون MHLE وازرت بهداشت در آذر ماه 1401 برگزار کند. 

برای خرید ویدیوی ضبط شده این دوره کلیک کنید.

کلاس آنلاین حل تست آزمون‌های زبان دکتری 

این دوره آنلاین در تاریخ 24 آذر ماه ساعت 20 الی 22:30 با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی برگزار می شود و در آن نمونه سوالات بخش گرامر چند دوره اخیر آزمون‌های EPT و MSRT بصورت کاملا حرفه ای تحلیل و تشریح می شود. 

هزینه این دوره آنلاین *** هزار تومان می باشد که به دو طریق می‌توانید آن را پرداخت کنید و در این دوره شرکت نمایید. در روش اول می توانید فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید.

در صورتیکه قادر به پرداخت آنلاین نیستید می توانید هزینه دوره را به کارت 6063731118205138 بنام آقای سجاد زنگیه وندی واریز کنید و مشخصات خود را به ایمیل fastzaban1@gmail.com ارسال نمایید. 

نمونه دوره

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --