جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سوالات EPT تشریحی » نمونه سوالات آزمون‌های EPT شهریور تا آذر ۹۷ – با پاسخ تشریحی رایگان
  • fastzaban
  • ۱۵ آذر, ۱۳۹۷
  • ۱۲:۲۱
  • ۳,۳۳۲
نمونه سوالات آزمون‌های EPT شهریور تا آذر ۹۷ - با پاسخ تشریحی رایگان

نمونه سوالات آزمون‌های EPT شهریور تا آذر ۹۷ – با پاسخ تشریحی رایگان

از اردیبهشت امسال سوالات آزمون EPT همانند قبل توسط سامانه آزمون ای پی تی منتشر نمی شود و در نتیجه داوطلبان این آزمون به سوالات دسترسی ندارند. اما امروز در گروه آموزشی فست زبان سوالات چند ماه اخیر آزمون را با پاسخ تشریحی برای شما آماده کردیم که به احترام همه شما عزیزان بصورت کاملا رایگان می توانید دانلود و از آن استفاده کنید. امیدواریم که مورد رضایت شما داوطلبان آزمون ای پی تی قرار گیرد.
برای دانلود نمونه سوالات هر آزمون روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

 

هشدار مهم: این فایل ها کاملا رایگان هستند و هرگونه فروش آنها غیر قانونی است و در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد.

این فایل در گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی آماده شده است. در پاسخ های تشریحی از منابع مجموعه Fast (فست گرامر، فست ریدینگ و فست وکب) استفاده شده است. برای تهیه این منابع می توانید به کتابفروشی های سراسر کشور مراجعه کنید و یا اینکه بصورت اینترنتی از فروشگاه فست زبان یا بوکیاتو سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است همه این منابع در آبان ۹۷ بروز شده‌اند و شما می توانید جدیدترین نکات لازم برای قبولی در آزمون را با مطالعه این منابع یاد بگیرید.
منابع آزمون EPT سال 1401 - قبولی قطعی در آزمون + فیلم آموزش منابع
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت 1401ثبت نام با تخفیف ویژه