جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » از فست زبان بپرسید » از فست زبان بپرسید!
پرسش و پاسخ سوال در زمینه آزمون های زبان دکتری

از فست زبان بپرسید!

فست زبان: با توجه به دغدغه ای که ما در گروه آموزشی استاد زنگیه وندی برای کسب موفقیت داوطلبان در آزمون های زبان داریم تصمیم گرفتیم بخشی را در فست زبان ایجاد کنیم تا شما بتوانید سوالات و مشکلات خود را در هر زمنیه ای از ما بپرسید و ما نیز بهترین راهنمایی را به شما ارایه نماییم.

آموزش با کیفیت حق شماست!

این شعار و عقیده ما از شروع کار فست زبان بوده است و به حمد الهی نیز در این راه توانسته ایم منابع با کیفیتی را با توجه به نیاز داوطلبان در هر سطحی از زبان انگلیسی با مناسب ترین هزینه منتشر کنیم. همچنین از آنجا که شاید خیلی از داوطلبان شرایط حضور در کلاس های حضوری ما را نداشتند، فیلم های آموزشی را تهیه و ضبط نمودیم تا همه شما عزیزان به آموزش های ما در هر نقطه ای از ایران پهناور دسترسی داشته باشید.

مجموعه از فست زبان بپرسید

از این پس نیز بخشی را به فست زبان اضافه کردیم تا بتوانید سوالات و مشکلات خود را در زمینه آزمون های زبان مطرح نمایید و ما نیز تا حد امکان شما را راهنمایی نماییم. در هر بخش از مجموعه از فست زبان بپرسید ما به ۱۲ سوال که شما عزیزان در قسمت نظرات همان بخش می پرسید، پاسخ خواهیم داد. مدت زمان پاسخگویی به سوالات نیز حداکثر ۲۴ ساعت خواهد بود و معمولا سعی خواهیم کرد در مدت زمان خیلی کوتاهی شما را راهنمایی کنیم.

قسمت اول 

از هم اکنون می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب پایین صفحه مطرح نمایید و منتظر پاسخ ما باشید.

سوال کاربران

  1. من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم. دانشگاه ما هر دو آزمون EPT و MSRT را قبول می کند. بنظر شما در کدام آزمون شرکت کنم بهتر است؟
  2. با سلام و وقت بخیر. زمان آزمون MSRT دقیقا چند دقیقه است؟
  3. من بسته جامع msrt فست زبان را تهیه کردم امکانش هست درباره یک برنامه ریزی کلی برا مطالعه من را راهنمایی کنید همه کتابها را به صورت موازی پیش ببرم یا تکی بخوانم ،چقدر زمان در روز و برای اتمام کل کتابها چقدر زمان لازمه؟

پاسخ فست زبان

  1. با توجه به تفاوت ساختاری و سطح دشواری دو آزمون و اینکه آزمون MSRT سوالات لسنینگ یا شنیداری دارد بهتر است در آزمون ept شرکت کنید.
  2. مدت زمان جلسه آزمون زبان MSRT وزات علوم ۱۱۰ دقیقه می باشد.
  3. با تشکر از اعتماد و خرید شما. در ابتدا تمرکز شما بر روی مطالعه دو کتاب فست گرامر و فست وکب باشد. معمولا اگر روزی ۲ ساعت را اختصاص دهید می توانید بین بازه ۴۰ تا ۶۰ روز به آمادگی بالایی در این دو مبحث برسید. سپس دو هفته منتهی به آزمون مطالب کتاب درک مطلب را کار کنید. همچنین تست زنی هم برای موقعی که به یک سطح نسبی رسیدید پیشنهاد می شود.

مطلب در حال بروزرسانی/

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 3

3
Leave a Reply

2 نظر تأیید شده
1 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
خادم علی تهذیبی

سلام برای ثبت نام در کلاس های حضوری ept چکار باید بکنم
خادم علی تهذیبی

امیررضا بیگدلی

با سلام و وقت بخیر
زمان آزمون MSRT دقیقا چند دقیقه است؟

فیلم تحلیل گرامر آزمون EPT خرداد ۹۹ - استاد زنگیه وندیتخفیف ویژه 60 درصدی