جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » مقالات آموزشی » خبر علمی » تاریخ برگزاری اولین نوبت آزمون های زبان دکتری سال 99
  • fastzaban
  • ۱۰ خرداد, ۱۳۹۹
  • ۰۸:۵۴
تاریخ برگزاری اولین نوبت آزمون های زبان دکتری سال 99

تاریخ برگزاری اولین نوبت آزمون های زبان دکتری سال 99

فست زبان: بعد از چندین ماه وقفه در برگزاری آزمون های زبان دکتری، تاریخ اولین نوبت برخی از این آزمون ها مشخص شدند. در این مطلب می توانید زمان برگزاری آزمون خود را مشاهده نمایید.

آزمون زبان دانشگاه آزاد

این آزمون که از اسفند ماه ۹۸ قرار بود برگزار شود و سپس اردیبهشت ماه ۹۹، بالاخره در ۲۲ خرداد قرار است برگزار شود. بنابر اعلام سامانه آزمون دانشگاه آزاد روز پنجشنبه ۲۲ خرداد آزمون EPT و مهارت های فراگیر عربی برگزار خواهد شد. اطلاعیه سامانه را در زیر برای شما آوردیم:

پیرو هماهنگی‌ به عمل آمده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آزمون زبان انگلیسی (EPT) و آزمون‌ مهارت‌های زبان عربی دانشگاه آزاد اسلامی صبح پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه برگزار می‌شود. به منظور رفاه حال داوطلبان و کاهش تردد بین استانی هفت حوزه امتحانی شامل ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، اردبیل، اراک، قزوین و همدان به حوزه‌های برگزاری این آزمون اضافه شدند.

لذا کلیه داوطلبان این آزمون در صورت تمایل می‌توانند از امروز شنبه ۱۰ خرداد ماه لغایت دوشنبه ۱۲ خرداد ماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام این آزمون به آدرس English.iau.ac.ir/EPT نسبت به تغییر حوزه امتحانی خود اقدام نمایند. آن دسته از متقاضیانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند نیز می‌توانند از امروز تا دوشنبه مورخ ۱۲ خرداد ماه با مراجعه به سامانه فوق نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر اعلام شده موفق به ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی (EPT) و آزمون فراگیر مهارتهای عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی نشده اند ، در حال حاضر مجاز به ثبت نام خواهند شد. منبع

آزمون زبان دانشگاه تهران

این آزمون نیز از که از اسفند ماه لغو شده بود قرار است با یک شرایط ویژه و در ۲ روز برگزار شود. طبق اعلام سامانه برگزاری آزمون UTEPT، روزهای دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 خرداد و در نوبت صبح و عصر این آزمون برگزار خواهد شد.

نتایج آزمون نیز از روز پنج شنبه 22 خرداد ماه در سایت مرکز آزمون دانشگاه تهران قابل مشاهده می باشد.

آزمون زبان تولیمو

بنابر اعلام سازمان سنجش، دوره­ های 143 الی 149 آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (تولیمو) برای داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (تولیمو)، مطابق جدول ذیل منحصرا در شهر تهران و به روش الکترونیکی برگزار خواهد شد.

جدول زمان بندی برگزاری آزمون تولیمو 99

ماه

دوره

روز

تاریخ

خرداد

143

دوشنبه

99/03/26

تیر

144

دوشنبه

99/04/09

145

دوشنبه

99/04/23

مرداد

146

چهارشنبه

99/05/08

147

پنجشنبه

99/05/23

شهریور

148

پنجشنبه

99/06/06

149

دوشنبه

99/06/31

آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE

طبق آخرین اطلاعیه مرکز آزمون وزارت بهداشت، 2 مرداد ماه ۹۹ تاریخ برگزاری اولین آزمون MHLE خواهد بود. برای مشاهده برنامه کامل ۵ آزمون بعدی کلیک کنید.

 

آزمون MSRT وزارت علوم

متاسفانه تا زمان نگارش این مطلب در فست زبان یعنی 10 خرداد ۹۹ اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری این آزمون از طرف پرتال وزارت علوم اعلام نشده است.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --