جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سوالات MSRT تشریحی » پاسخ تشریحی سوالات MSRT
  • fastzaban
  • ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶
  • ۰۳:۱۴
  • ۱,۰۶۰
سوالات آزمون msrt تشریحی

پاسخ تشریحی سوالات MSRT

فست زبان: در این مطلب از مرجع آزمون MSRT سوالات آزمون سال ۹۵ را با پاسخ تشریحی کامل برای شما آماده کردیم. حتما با ماه همراه باشید.

تست: پاسخ تشریحی سوالات MSRT سال ۹۵

پاسخ تشریحی سوالات MSRT ۹۵

۲۸. گزینۀ D.
قبل از صفت های عالی چند بخشی بایستی از the most استفاده شود. بنابراین، در گزینۀ بجای valuablest بایستی از most valuable استفاده شود (بخش ۸ کتاب Fast Grammar ویرایش دوم).

۲۹. گزینۀ A.
مرجع ضمیر موصولی who اسم غیرجاندار Bentwood است. برای ارجاع به غیر جاندار بایستی از ضمیر موصولی which استفاده شود. پاسخ گزینۀ است (بخش ۱۲ کتاب Fast Grammar ویرایش دوم).

۳۰. گزینۀ B.
بعد از افعال کمکی be و برای توضیح در مورد فعل represented بایستی از یک قید استفاده شود، نه یک اسم. در گزینۀ convenience ،یک اسم [با پسوند اسم ساز -ence] است و بجای آن بایستی از قید conveniently استفاده شود (بخش های ۸ و ۱۴ کتاب گرامر جامع آزمون های زبان ویرایش دوم).

نمونه سوالات آزمون MSRT بهمن ۹۷ با پاسخ تشریحی رایگان
حتما بخوانید

پاسخ تشریحی توسط: استاد مهرداد زنگیه وندی
منبع پاسخ: کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar

دیدگاه ها 1

1
Leave a Reply

1 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
sara

این کتاب عااااااااااالیه بینهایت ممنون تکنیکهایی که یاد دادید خیلی توپ بود فقط خیلی حیف که حجمش کمه کاش نمونه های ریدینگ بیشتری میذاشتید

کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - مهر 1401ثبت نام با تخفیف 30 درصدی