جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات MSRT تشریحی » سوالات شنیداری آزمون MSRT مرداد ۹۷ + پاسخ
سوالات آزمون msrt تشریحی

سوالات شنیداری آزمون MSRT مرداد ۹۷ + پاسخ

فست زبان: در این مطلب سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT نوبت مرداد ماه ۹۷ را برای شما ٖآماده کردیم. حتما در ادامه همراه فست زبان باشید.

آزمون MSRT نوبت مرداد ماه در تاریخ پنجم این ماه در شهرهای منتخب سراسر کشور برگزار شد و همچنین کارنامه آزمون هم در تاریخ ۱۱ مرداد بر روی سامانه این آزمون قرار گرفت.
در این مطلب سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT نوبت مرداد ۹۷ را برای شما عزیزان همراه با پاسخ آماده کردیم. همچنین سعی کردیم سوالات را بصورت یک آزمون در آوریم تا شما داوطلبان آزمون با این نوع از سوالات آزمون آشنایی بیشتری پیدا کنید. 
ابتدا فایل صوتی مربوط به سوالات را گوش کنید و سپس به سوالات چهار گزینه‌ای مرتبط با آن پاسخ دهید. ما یک زمان ۲۰ دقیقه‌ای را برای پاسخگویی در نظر گرفتیم که به محض زدن دکمه شروع آزمون، سوالات برای شما نمایش داده خواهد شد.

پاسخ تشریحی سوالات MSRT
حتما بخوانید
 

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

[WpProQuiz 1]

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به