جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات MSRT تشریحی » سوالات شنیداری آزمون MSRT مرداد ۹۷ + پاسخ
  • fastzaban
  • ۶ آبان, ۱۳۹۷
  • ۱۸:۴۲
  • ۴,۳۸۷
سوالات آزمون msrt تشریحی

سوالات شنیداری آزمون MSRT مرداد ۹۷ + پاسخ

فست زبان: در این مطلب سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT نوبت مرداد ماه ۹۷ را برای شما ٖآماده کردیم. حتما در ادامه همراه فست زبان باشید.

آزمون MSRT نوبت مرداد ماه در تاریخ پنجم این ماه در شهرهای منتخب سراسر کشور برگزار شد و همچنین کارنامه آزمون هم در تاریخ ۱۱ مرداد بر روی سامانه این آزمون قرار گرفت.
در این مطلب سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT نوبت مرداد ۹۷ را برای شما عزیزان همراه با پاسخ آماده کردیم. همچنین سعی کردیم سوالات را بصورت یک آزمون در آوریم تا شما داوطلبان آزمون با این نوع از سوالات آزمون آشنایی بیشتری پیدا کنید. 
ابتدا فایل صوتی مربوط به سوالات را گوش کنید و سپس به سوالات چهار گزینه‌ای مرتبط با آن پاسخ دهید. ما یک زمان ۲۰ دقیقه‌ای را برای پاسخگویی در نظر گرفتیم که به محض زدن دکمه شروع آزمون، سوالات برای شما نمایش داده خواهد شد.

سوالات آزمون MSRT آبان ۹۸ با پاسخ تشریحی - بخش دوم
حتما بخوانید
 

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

[WpProQuiz 1]

دیدگاه ها 1

1
Leave a Reply

1 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
محمد

با سلام سوالات این قسمت قرار داده نشده؟؟؟؟؟

1000 سوال آزمون EPT با پاسخ تشریحی – بخش چهاردهمکلیک کنید