جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » آموزش مکالمه زبان انگلیسی با اپلیکیشن زبانشناس
  • fastzaban
  • ۲ خرداد, ۱۴۰۱
  • ۱۰:۳۱
آموزش مکالمه زبان انگلیسی با اپلیکیشن زبانشناس

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با اپلیکیشن زبانشناس

دنیای امروز، دنیای پیشرفت است و پیشرفت بدون دانش انگلیسی بسیار سخت و در مواردی حتی غیرممکن به نظر می‌رسد. زبان انگلیسی آنقدر در زندگی ما نفوذ کرده که حتی در زندگی روزمره نیز بارها و بارها با آن برخورد می‌کنیم. اما آن چیزی که باعث می‌شود این برخوردها به یک تجربه مفید منتهی شوند؛ داشتن دانش زبان انگلیسی است. در حال حاضر شرایط چه در محیط کار و چه در زندگی به گونه‌ای پیش می‌روند که آموزش مکالمه زبان انگلیسی به یک نیاز جدی تبدیل شده است.

شاید شما نیز با این نظر موافق هستید که یادگیری مکالمه زبان امری واجب است و هیچ محدودیتی ندارد. روزی را تصور کنید که برای یک سفرکاری یا تفریحی به خارج از کشور رفته‌اید، اما نمی‌توانید همزبانی بیابید و با او صحبت کنید. حتی ممکن است با دانش نصفه و نیمه انگلیسی خود نه تنها نتوانید کاری را از پیش ببرید؛ بلکه اشتباهاتی جبران ناپذیر نیز به بار بیاورید.

به طور مثال، می‌خواهید با یک توریست حرف بزنید و به خاطر آن که آموزش مکالمه زبان انگلیسی ندیده‌اید ناچار به سکوت هستید. یا اینکه می‌خواهید اپلیکیشنی را نصب کنید؛ اما به خاطر ندانستن زبان به اولین خطایی که بر می‌خورید؛ به اجبار از نصب آن منصرف می‌شوید. قطعا این موارد تنها مشکلات ندانستن زبان نیستند؛ اما هر مشکلی یک راه حل دارد. در ادامه بهترین راه‌حل موجود را برای یادگیری عمیق انگلیسی به شما معرفی می‌کنیم.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با شیوه‌ای متفاوت

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با شیوه‌ای متفاوت

آموزش زبان انگلیسی وابسته به یک روش نیست. خیلی از افراد هستند که فرایند یادگیری زبان را محدود به حضور در کلاس زبان می‌دانند. اما از آن جایی که همیشه و همه‌جا کلاس زبان در دسترس نیست یا باید هزینه‌های گزافی را بپردازند؛ پس تصمیم می‌گیرند که یادگیری زبان را رها کنند. خیلی از افراد نیز با مشکل کمبود زمان مواجه هستند و به خاطر مشغله‌هایی که دارند نمی‌توانند آموزش‌های خود را دنبال کنند؛ پس از زبان زده می‌شوند و آن را به کلی کنار می‌گذارند. حتما از خودتان می‌پرسید پس چاره این افراد چیست؟

چاره این افراد استفاده از روشی است که همیشه و همه‌جا در دسترس باشد؛ به طوری که حتی در کوتاه‌ترین زمان بتوانند نکته یا مطلبی را بیاموزند. یکی از بهترین راه حل‌ها، استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان است؛ البته که هر برنامه‌ای نیز قابل اطمینان نیست و استفاده از بعضی برنامه‌ها فقط اتلاف وقت است. اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی یعنی زبانشناس است.

اپلیکیشن زبانشناس

این برنامه به خاطر عملکرد فوق العاده‌اش توانسته توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. اپلیکیشن زبانشناس با فراهم کردن امکان آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند تا بتوانید مانند یک شهروند انگلیسی زبان صحبت کنید. آموزش‌های زبانشناس به گونه‌ای هستند که هر سلیقه با هر سطح دانشی را پوشش می‌دهند و می‌توانید با این برنامه آموزش زبان را از صفر شروع کنید.

رابط کاربری این اپلیکیشن ساده و در عین حال جذاب است و همه افراد می‌توانند به آسانی با آن کار کنند. شما می‌توانید کار با اپ زبانشناس را بهینه کنید؛ به این معنا که در همان ابتدای ورود، آزمون تعیین سطح بدهید و مطابق با دانسته‌هایتان به یادگیری بپردازید. همچنین می‌توانید با استفاده از زبانشناس مرحله‌به‌مرحله جلو بروید و آموزش مکالمه زبان انگلیسی را با دیدن فیلم، انیمیشن، موسیقی و حتی پادکست و مطابق با آخرین متدهای آموزشی دنبال کنید.

 با یک بار استفاده از این اپلیکیشن متوجه برتری آن نسبت به رقبایش می‌شوید. این برنامه محیطی تعاملی بین زبان آموز و برنامه به وجود آورده است و به شما کمک می‌کند تا روند پیشرفت خود را مشاهده کنید و هر جایی که نیاز به تمرین بیشتر دارید، برای آن وقت بگذارید.

اپلیکیشن زبانشناس برای چه کسانی مناسب است؟

زبانشناس برای دوستانی هم که قصد شرکت در آزمون های تافل و آیلتس را دارند، گزینه مناسبی است. برنامه موبایلی زبانشناس بهترین انتخاب برای افراد مبتدی است که می‌خواهند به مکالمه بپردازند. از جمله دوره‌های تخصصی که توسط این اپلیکیشن ارائه شده است؛ می‌توان به عبارت‌های رایج انگلیسی، مکالمه انگلیسی آسان، الگوهای رایج انگلیسی، مکالمات کاربردی انگلیسی، 102 اصطلاح رایج انگلیسی و تمرین مکالمات روزمره انگلیسی اشاره کرد. این دوره‌ها به شما کمک می‌کنند تا در شرایط مختلف بتوانید بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.

روش‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی

پادکست

روش‌های متفاوتی برای آموزش زبان وجود دارند که یکی از آن‌ها استفاده از پادکست است. پادکست‌های زبان مناسب افرادی هستند که شرایط دیدن ویدئو را ندارند؛ اما می‌خواهند آموزش‌های خود را دنبال کنند. همچنین افرادی که می‌خواهند توانایی شنیداری و لیسنینگ خود را تقویت کنند؛ بهتر است پادکست گوش دهند. زبانشناس نیز به فکر مخاطبان دوستدار پادکست بوده و این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند با گوش دادن به پادکست‌های درون برنامه، آموزش‌های زبان خود را دنبال کنند.

تماشای فیلم و سریال زبان اصلی

تماشای فیلم و سریال زبان اصلی

اکثر اساتید زبان انگلیسی بهترین راه برای یادگیری زبان را تماشای فیلم و سریال زبان اصلی می‌دانند. تماشای سریال به شما کمک می‌کند تا با جملات پرتکرار در زندگی روزمره آشنا شوید و همچنین تلفظ صحیح کلمات و همچنین تفاوت لهجه آمریکایی و بریتیش را بیاموزید. استفاده از سریال انگلیسی برای تقویت زبان نیز بستگی به سطح زبان شما دارد. اگر فیلم یا سریالی که انتخاب می‌کنید، مناسب سطح دانش شما نباشد، می‌تواند باعث ایجاد سردرگمی و آشفتگی در روند آموزشی شما شود.

از سری فیلم های مناسب برای افراد مبتدی می‌توان به How I Met Your Mother اشاره کرد. همچنین به ترتیب سریال های  Crown مناسب افراد متوسط و سریال Sherlock مناسب افراد با سطح زبان پیشرفته هستند. اپلیکیشن زبانشناس این امکان را فراهم کرده که افراد علاقه‌مند به آموزش مکالمه زبان انگلیسی بتوانند در مراحل یادگیری زبان از فیلم و سریال هم استفاده کنند تا با جنبه‌های مختلف مکالمه انگلیسی آشنا شوند و در هر سطحی که هستند متناسب با آن به مکالمه بپردازند.

تماشای کارتون و انیمیشن

یکی دیگر از روش‌های آموزش مکالمه انگلیسی، تماشای انمیشن و کارتون است. تماشای انیمیشن‌ بهترین گزینه برای افراد مبتدی است؛ چرا که انیمیشن‌ها را برای کودکان تهیه می‌کنند و در مکالمات کاراکترهای آن از جملات ابتدایی و ساده استفاده می‌شود تا فهم آن آسان باشد. زبانشناس نیز در آموزش های خود از انیمیشن‌ها استفاده می‌کند تا زبان آموزان بتوانند بهترین تجربه یادگیری زبان را داشته باشند و حتی زبان انگلیسی را به زبان اول خود تبدیل کنند.

سخن پایانی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی یکی از بهترین راه‌ها برای ارتباط با دنیا و تکنولوژی است. آینده به سمتی حرکت می‌کند که افراد با دانش انگلیسی می‌توانند بهترین جایگاه‌ها را از آن خود کنند. هر کسی باید بررسی کند که از بین روش‌های آموزش زبان به کدام روش علاقه دارد و همان را دنبال کند.

اپلیکیشن زبانشناس در راستای آموزش مکالمه انگلیسی یکی از حرفه‌ای ترین و بهترین اپلیکیشن‌های زبان است که به شما کمک می‌کند متناسب با سطحی که دارید به یادگیری زبان بپردازید و به بالاترین درجه علمی دست پیدا کنید. رضایت زبان آموزان از این برنامه موجب شده که به یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های آموزش زبان تبدیل شود. توصیه می‌کنیم حتما از زبانشناس استفاده کنید و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --