جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » دانلود رایگان 16 اپلیکیشن کاربردی آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE
 • fastzaban
 • ۱۷ آبان, ۱۴۰۱
 • ۰۶:۴۳
دانلود رایگان ۱۴ اپلیکیشن کاربردی آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE

دانلود رایگان 16 اپلیکیشن کاربردی آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE

در این مطلب از فست زبان قصد داریم 16 نرم افزار بسیار کاربردی و عالی در رابطه با آمادگی آزمون‌های آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و GRE را به شما معرفی کنیم و برای دانلود شما داوطلبان آزمون‌های زبان قرار دهیم. حتما در ادامه با FastApp همراه باشید.

1. نرم افزار رایگان IELTS Skills (مخصوص گوشی های IOS)

دانلود نرم افزار رایگان IELTS skills برای ios
این نرم افزار رایگان که برای آمادگی آزمون IELTS مفید است، در یادگیری ۴ مهارت reading (درک متن)، listening (مهارت شنیداری)، speaking (صحبت کردن) و writing (مهارت نوشتاری) به شما کمک می کند. از ویژگی های اپلیکیشن IELTS Skills می توان به آزمون های نمونه،‌ تکالیف تمرینی و تکالیف تعاملی اشاره کرد. مطالب این نرم افزار موبایلی از پرفروش ترین کتاب های آزمون آیلتس تالیف آقای Sam McCarter گرفته شده است.
برای دانلود رایگان نرم افزار IELTS Skills از اپ استور کلیک کنید.

2. نرم افزار رایگان IELTS Word Power (اندروید)

دانلود رایگان اپلیکیشن IELTS word power
اپلیکیشن IELTS Word Power توسط British Council به منظور غنی سازی دامنه واژگان داوطلبان آزمون آیلتس ساخته شده است. این نرم افزار با سوالات تستی، دامنه لغت شما را می سنجد و زبان انگلیسی شما را برای کسب نتیجه در آزمون آیلتس تقویت می کند.

برای دانلود برنامه IELTS Word Power از گوگل پلی کلیک کنید.

3. نرم افزار رایگان IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards (اندروید)

دانلود رایگان اپلیکیشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards
با این نرم افزار اندرویدی شما ۶۰۰ لغت بسیار مهم زبان انگلیسی را با استفاده از فلش کارت برای آمادگی آزمون IELTS یاد می گیرید. شما با معانی دقیق لغات، مثال های کاربردی و فلش کارت این اپلیکیشن سطح خود را بالا می برید. 

از ویژگی های اپلیکیشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ۶۰۰ لغت مهم انگلیسی را که توسط یک کارشناس آزمون امتحان IELTS طراحی شده است را تمرین و یاد می گیرید.
 • تعاریف کامل و جملات نمونه برای هر کلمه
 • مرتب سازی کلمات بر اساس سطوح دشواری آسان، متوسط ​​و پیشرفته
 • با پیگیری پیشرفت خود، نقاط ضعف خود را بهبود بخشید
 • الگوریتم هوشمند فلش کارت ها برای یادگیری سریع و مطالعه بهینه

برای دانلود رایگان اپلیکشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards از گوگل پلی کلیک کنید.

4. اپلیکیشن رایگان (IELTS Essentials (IELTS Tips

۴. اپلیکیشن رایگان IELTS Essentials IELTS Tips
IELTS Essentials IELTS Tips (نکات آیلتس) برنامه‌ای است که مفید بودن خود برای آزمون آیلتس را اثبات کرده است. این برنامه آموزش آیلتس کلمات مهمی را دارد که شما بایستی تلفظ صحیح آنها را یاد بگیرید، روش‌هایی برای محاسبه نمره شما و توصیه ۱۰ نکته مهم برای مهارت reading (درک متن)، listening (مهارت شنیداری)، speaking (صحبت کردن) و writing (مهارت نوشتاری) آزمون آیلتس از ویژگی های نرم افزار IELTS Essentials IELTS Tips است.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن IELTS Essentials IELTS Tips از فست زبان کلیک کنید.

5. برنامه IELTS Essay

اپلیکیشن رایگان IELTS Essay
برنامه موبایلی IELTS Essay شامل ۲۰۰ آزمون در موضوعات مختلف است که به شما کمک می کند تا دامنه واژگان انگلیسی خود را بهبود بخشید. همچنین به شما کمک می کند تا با نوع و سبک زبان مورد نظر شما در بخش نوشتن (writing) آیلتس آشنا شوید.

خوب تا اینجا بهترین اپلیکیشن های آمادگی آزمون IELTS را به شما معرفی کردیم. در ادامه مطلب ۱۴ اپلیکیشن ضروری برای آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE میریم سراغ بهترین Appها برای آمادگی آزمون تافل (TOEFL). داوطلبان آزمون های تافل حتما در ادامه با ما همراه باشید.

6. اپلیکیشن TOEFL iBT Preparation – Vocabulary and Reading (مخصوص IOS)

دانلود برنامه TOEFL IBT Preparation
برنامه TOEFL IBT Preparation – Vocabulary and Reading همه ابزارهای لازم برای موفقیت در آزمون TOEFL® iBT را در اختیار دانش آموزان سطح متوسط تا پیشرفته قرار می دهد. علاوه بر این، اپلیکیشن TOEFL IBT Preparation بهترین ابزار برای بهبود دامنه واژگان شماست و تمام زمینه های آزمون TOEFL را با معنای کامل و واضح کلمات پوشش می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید با آزمون های چند گزینه‌ای میزان آمادگی خود را برای آزمون TOEFL بسنجید. این برنامه با تمرین‌ها و تست های واقعی آزمون تافل چارچوب کلی آزمون تافل را برای شما شبیه سازی می کند.
برای دانلود برنامه TOEFL IBT Preparation – Vocabulary and Reading از اپ استور کلیک کنید.

7. نرم افزار TOEFL Flashcards

دانلود اپلیکیشن TOEFL Flashcards برای اندروید و ios
این اپلیکیشن که هم برای سیستم عامل اندروید و هم IOS منتظر شده است ۲۰۰ کلمات کلیدی و مهم آزمون TOEFL را بصورت فلش کارت به شما آموزش می دهد. هر روز تمرین کنید و دامنه لغات خود را بهبود ببخشید. برای هر کلمه تعریف و جمله مثال آماده شده است و لغات سطح بندی شده است. 

برای دانلود نرم افزار TOEFL Flashcards از گوگل پلی کلیک کنید.
برای دانلود نرم افزار TOEFL Flashcards از اپ استور کلیک کنید.

8. برنامه TOEFL Test Incorrect Words

دانلود نرم افزار TOEFL Test Incorrect Wordsتشخیص کلمات اشتباه در زبان انگلیسی شاید برای کسانی هم که در کشورهای انگلیسی زبان دشوار باشد. اپلیکیشن TOEFL Test Incorrect Words برنامه‌ای است که به شما کمک می کند تا کلمات نادرست را شناسایی و اصلاح کنید. این برنامه شامل ۱۶۷۰ سوال از کلمات نادرست برای تمرین است.
برای دانلود نرم افزار TOEFL Test Incorrect Words از فست زبان کلیک کنید.

9. اپلیکیشن TOEFL Pictionary

دانلود نرم افزار TOEFL Pictionary
TOEFL Pictionary، یک فرهنگ لغت تصویری از رایج‌ترین کلمات TOEFL با معنی آنها بصورت تصویر است. تصویر برای هر کلمه به شما کمک خواهد کرد تا شما معنی لغات را به حافظه تصویری خود بسپارید و در نتیجه خیلی دیرتر آن را فراموش می کنید. علاوه بر ارائه تصویر برای هر لغت در نرم افزار TOEFL Pictionary، معنی لغت بهمراه مثال بصورت متن در زیر آن آمده است.
برای دانلود نرم افزار TOEFL Pictionary برای سیستم عامل اندروید کلیک کنید.

10. نرم افزار TOEFL Essay

دانلود نرم افزار toefl essay

TOEFL Essay حقیقتا نرم افزاری مفید است که شما را برای آزمون تافل آماده می کند. این برنامه شامل ۱۸۵ ارزشیابی TOEFL است که مباحث مختلف و مهم این آزمون را پوشش می دهد که به شما در بهبود قدرت واژگان انگلیسی کمک می کند. همچنین به شما ایده‌هایی را برای نوشتن بخش رایتینگ آزمون تافل ارائه می کند
برای دانلود نرم افزار TOEFL Essay از گوگل پلی کلیک کنید.

خوب تا اینجا هم بهترین نرم افزارهای کاربردی برای آمادگی آزمون تافل را به شما داوطلبان عزیز معرفی کردیم. در ادامه این مطلب نرم افزارهای کاربردی برای آمادگی آزمون GRE را به شما معرفی خواهیم کرد.

11. نرم افزار راهنمای رسمی آزمون GRE

نرم افزار راهنمای رسمی آزمون GRE
این نرم افزار تنها برنامه ایجاد شده توسط ETS (طراحان آزمون GRE) است. اپلیکیشن راهنمای رسمی GRE، سوالات معتبر بخش کلامی، تحلیلی و رایتینگ را به همراه پاسخ‌های تشریحی و ارائه نکات کلیدی مفید آزمون برای داوطلبان این آزمون جمع‌آوری کرده است. همچنین شما می‌توانید سطح آمادگی خود را با انواع سوالات آن و میزان پیشرفت‌تان را در هر دسته بندی بسنجید.
برای دانلود نرم افزار راهنمای رسمی آزمون GRE کلیک کنید.

12. اپلیکیشن Manhattan Prep GRE

دانلود اپلیکیشن Manhattan Prep GRE
رابط کاربری ساده و کاربرپسند، محتوای قوی و سیستم فلش کارت دستی، اپلیکیشن Manhattan Prep GRE را به یک برنامه قدرتمند برای آزمون GRE تبدیل کرده است. برای هر فلش کارت، شما مشخص می کنید «می‌دانید»، «تا حدودی می دانید» یا «نمی دانید»، که این کار به شما این امکان را می دهد که برنامه را سفارشی کنید تا نقاط ضعف خود را هدف قرار دهید. همچنین تمام فلش کارت‌ها توضیحات دقیق دارند و شما دلیل درستی و نادرستی جواب را متوجه می‌شوید.
علاوه بر این، می توانید مهارت‌های خاصی را که می‌خواهید کار کنید با فیلتر کردن سوالات تمرین بر اساس اینکه چقدر سخت است (با استفاده از عملکردهای «می‌دانید» و «نمی‌دانید») انتخاب کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از آزمون های Verbal یا Quant در سطوح آسان، متوسط یا سخت، دانسته‌های خود را امتحان کنید. این اپلیکیشن در حالت فعال شده بیش از ۱۰۰۰ سوال تمرینی و ۵۰۰ لغت مهم برای یادگیری دارد.
برای دانلود اپلیکیشن Manhattan Prep GRE سیستم عامل اندروید کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Manhattan Prep GRE سیستم عامل IOS کلیک کنید.

13. اپلیکیشن Ready4GREدانلود اپلیکیشن Ready4GRE
Ready4GRE یک برنامه GRE prep محبوب است که آزمون‌هایی را بصورت بازی گونه از شما می‌گیرد و محتوای زیادی را به صورت رایگان به شما ارائه می‌کند. در
 این برنامه، شما با شرکت در آزمون‌ها امتیاز کسب می کنید و به سطوح بالاتر ارتقا می یابید.
این برنامه همچنین یک ویژگی سؤال روزانه دارد که از تجزیه و تحلیل عملکرد شما استفاده می‌کند و نقاط ضعف و قوت شما را رهگیری می‌کند و امتیاز شما را در آزمون GRE مشخص می‌کند
با این حال، بخش قابل توجهی از برنامه، روش قابل تنظیم آن برای مطالعه است. کاربران می توانند درس‌های کلامی و Quant را در مسیر گام به گام سفت و سخت با استفاده از «راهنمای هوشمندانه» فعال کنند یا موضوعات را به طور تصادفی با استفاده از تابع «مرور موضوعات» مطالعه کنند.

برای دانلود اپلیکیشن Ready4GRE سیستم عامل اندروید کلیک کنید.

14. برنامه رایگان GRE Prep

برنامه رایگان GRE Prep
یک برنامه کاملا رایگان برای آمادگی آزمون GRE است که توسط Varsity Tutors طراحی شده است و یک برنامه جامع و یکی از بهترین منابع برای آزمون GRE است. صدها کویز از مباحث کلامی و ریاضی در این اپلیکیشن وجود دارد. علاوه بر این، برنامه شامل یک منبع غول پیکر از آزمون‌های شبیه سازی است، از آزمون‌های ۱۵ دقیقه‌ای تا آزمون‌های بیش از دو و نیم ساعته!
سوالات دارای پاسخ تشریحی هستند و شما می‌توانید نتایج آزمون های خود را بصورت کلی مشاهده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن GRE Prep سیستم عامل اندروید کلیک کنید.
برای دانلود اپلیکیشن GRE Prep سیستم عامل IOS کلیک کنید.

 

15. IELTS Prep App

این اپلیکیشن توسط British Council توسعه داده شده است و برای گوشی های اندروید و iOS در دسترس است. این برنامه یک ابزار کوچک هوشمندانه است که یک نمای کلی از تمام مؤلفه های آیلتس را به شما ارائه می دهد: تست های Reading ،Listening ،Speaking و Writing.

ویژگی های کلیدی این برنامه عبارتند از:

 • دسترسی فوری به تمام ابزارهای مناسبی که نیاز دارید
 • تست های تمرینی نامحدود رایگان، نکات گرامری، تمرین ها و آزمون ها.
 • ویدئوهای مصاحبه اسپیکینگ آیلتس
 • تمرینات مربوط به واژگان
 • چک لیست آماده سازی مربیگری آنلاین آیلتس و ردیاب پیشرفت.

این برنامه در گوگل پلی رایگان است و تاکنون بیش از یک میلیون بار نصب شده است که نشان می دهد برای هر داوطلب امتحانی نصب آن ضروری است.

دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

 

16. نرم افزار یادگیری انگلیسی BBC Learning English

شما به سادگی نمی توانید زبان انگلیسی را بدون بی بی سی یاد بگیرید. وقتی صحبت از یادگیری انگلیسی می شود، قابل اعتمادترین مجموعه، BBC Learning English است. اپلیکیشن آن برای دستگاه های اندروید و iOS موجود است که می توانید از طریق گوگل پلی و اپ استور آن را نصب کنید. این برنامه فقط در گوگل پلی بیش از 5 میلیون بار نصب شده است.

بهترین راه برای یادگیری زبان این است که هر روز کمی تمرین کنید. برنامه BBC Learning English به شما کمک می کند این کار را با به روز رسانی روزانه درس های شگفت انگیز، سرگرم کننده و موضوعی، رونوشت ها و آزمون ها انجام دهید. رشد زبان انگلیسی خود را تماشا کنید!

بنابراین، چه بخواهید گرامر مطالعه کنید، تلفظ خود را بهبود بخشید، زبان انگلیسی خود را از طریق داستان های جدید و موضوعی توسعه دهید یا جدیدترین عبارات را یاد بگیرید تا در مکالمات روزمره خود از آنها استفاده کنید، برنامه BBC Learning English همه چیزهای لازم را برای شما دارد.

مجموعه های که در این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می گیرند عبارتند از:

 • – The English We Speak
 • – 6 Minute English
 • – English at Work
 • – English in a Minute
 • – The award-winning Tim’s Pronunciation Workshop
 • – LingoHack
 • – News Review

دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

 

این مقاله در تاریخ 17 آبان 1401 بروزرسانی شد.

منبع: hongkiat

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --