جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون UTEPT » آخرین آزمون زبان دانشگاه تهران در سال ۹۸ – لغو شد
  • fastzaban
  • ۱۰ اسفند, ۱۳۹۸
  • ۰۹:۱۰
  • ۵۳۱
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

این آزمون بدلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد

آخرین آزمون زبان دانشگاه تهران در سال ۹۸ – لغو شد

فست زبان: طبق اطلاعیه جدید مرکز آزمون زبان دانشگاه تهران آزمون زبان عمومی اسفند ۹۸ لغو شد.

متن اطلاعیه لغو آزمون UTEPT اسفند ۹۸

لغو آزمون زبان عمومی 16 اسفند 98

تاریخ: 1398/12/10

قابل توجه متقاضیان و داوطلبان شرکت در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT:

با سلام

باتوجه به لزوم هم راستایی با تصمیمات کمیته مدیریت بحران دانشگاه تهران و مقابله با شیوع ویروس کرونا و درخواست کثیری از متقاضیان و بررسی های مضاعف، آزمون زبان عمومی دکتری 16 اسفند ماه 98 لغو و به سال 1399 موکول می گردد.

زمان برگزاری جدید متعاقباً از طریق همین سایت مرکز آزمون اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان

آزمون UTEPT اسفند ۹۸

به گزارش خبرگزاری دانشجو، مرکز آزمون زبان دانشگاه تهران جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان آزمون دکتری هر ساله، ۶ نوبت آزمون زبان عمومی (UTEPT) در فواصل زمانی مشخص برگزار می‌کند. این آزمون در سطح آزمون تافل طراحی شده و شامل ۱۰۰ سوال چهارگزینه‌ای است که از این تعداد، ۳۰ سوال به گرامر و دستور زبان، ۳۵ سوال به واژه و معنای کلمات و ۳۵ سوال به درک مطلب اختصاص پیدا می‌کند.

ثبت‌نام دوره جدید آزمون زبان از ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در سایت ltc.ut.ac.ir آغاز می‌شود. این دوره از آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران ۱۶ اسفند ماه ۹۸ برگزار و نتایج آن ۲۶ اسفندماه ۹۸ اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران، مسئولیت برگزاری آزمون زبان عمومی که شرط کافی برای پذیرفته شدگان در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه است، را بر عهده دارد. این مرکز از یک طرف مجری سیاست‌ها و آیین نامه‌های ارسالی از جانب معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران بوده و از طرف دیگر زیرمجموعه دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - مهر 1401ثبت نام با تخفیف 30 درصدی