جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » کتاب سرا » دانلود جزوه چینی برای آزمون MSRT با جواب
دانلود جزوه چینی برای آزمون MSRT با جواب

دانلود جزوه چینی برای آزمون MSRT با جواب

در بین داوطلبان آزمون MSRT بشدت یک جزوه بنام «جزوه سوالات چینی» معرفی می شود که هنوز هم خیلی از آنها ترجیح می دهند بجای مطالعه آموزش برای آزمون، سوالات همین جزوه را حفظ کنند و در آزمون شرکت کنند. در این مطلب از فست زبان pdf این جزوه را با کیفیت بالا برای شما آماده کردیم.

معرفی جزوه سوالات چینی MSRT

این جزوه شامل مجموعه سوالات بخش گرامر آزمون های تافل که حدود ۶۰ آزمون و در ۶۹۰ صفحه است که از سال ۱۹۸۹ تا سال ۲۰۰۵ در این آزمون مطرح شده اند. این سوالات جواب کلیدی دارند.

در زیر چند سوال از این مجموعه سوالات را با پاسخ تشریحی می توانید مطالعه نمایید.

تست: سوالات بخش گرامر آزمون MSRT

1. ………… social crusade aroused Elizabeth William’s enthusiasm more than the expansion of educational facilities for immigrants to the United States.
(A) No

(B) Nothing
(C) Not
(D) None

۱. گزینۀ A پاسخ صحیح است. در اینجا arouse «برانگیختن» فعل است و Elizabeth William’s enthusiasm فاعل آن است. در صورت سؤال، جابجایی فعل و فاعل صورت گرفته است (بخش ۵ کتاب Fast Grammar). گزینۀ B رد می‌ شود؛ زیرا همانطور که در تذکر مهم صفحۀ ۵۸ کتاب گفتیم، nothing جزو قیدهای منفی نیست و بعد از آن جابجـایی رخ نمی‌ دهـد [nothing یک ضمیـر است]. not هم به‌ تنهـایی جزو این قیـدها نیست (صفحـۀ ۵۶ کتـاب Fast Grammar)؛ گزینۀ C نیز رد می‌ شود. none «هیچ‌ کدام» هم یک ضمیر است و بعد از آن نمی توان از اسم (اینجا social crusade) استفاده کرد [بعـد از none of «هیـچ‌ یک از» می‌ توان از اسم استفاده کرد]؛ گزینـۀ D هم رد می‌ شـود. no یک پیشـرو اسمی است که بعـد از آن می‌ توان از اسـم (اینجـا social crusade) استفـاده کرد. در این حالت، بعـد از no جابجایی صورت می‌ گیـرد (صفحۀ ۵۶ کتاب Fast Grammar).
ترجمه: «هیچ مبارزۀ اجتماعی به‌ اندازۀ [تلاش برای] گسترش و توسعۀ امکانات آموزشی برای مهاجرین به ایالات متحده اشتیاق الیزابت ویلیام را برنیانگیخت.

2. The culinary expert Fannie Farmer taught (1) dietetics, kitchen (2) management, and to cook (3) at her famous (4) Boston school.

۲. گزینۀ ۳ پاسخ صحیح است.

گزینۀ A صحیح است؛ thought a شکل گذشته بی قاعده فعل teach «درس دادن» است . با یک پارالل در لیست ها مواجهیم [پارالل اسمی] (بخش ۷، صفحۀ ۷۲ کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar). در گزینۀ ۳ بجای to cook بایستی از اسم مصدر cooking «آشپزی» استفاده شود. گزینۀ ۴ هم صحیح است؛ famous صفت است و برای توصیف اسم school از آن استفاده شده است (بخش ۸ کتاب Fast Grammar چاپ چهارم). 
ترجمه: «کارشناس آشپزی، Fannie Farmer، در آموزشگاه معروفش در بوستون، به آموزش خوراک شناسی، مدیریت آشپزخانه و آشپزی می پرداخت.»

دانلود جزوه چینی برای آزمون msrt – سوالات بخش گرامر آزمون های تافل از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۵

فرمت فایل: pdf
تعداد صفحات: ۶۹۰ صفحه

حجم فایل: ۲۳ مگابایت
لینک دانلود: دانلود مستقیم

 

5/5 - (3 امتیاز)
دیدگاه ها 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 4

  1. سلام و عرض ادب
    این کتاب شامل سوالات آزمون های تافل می باشد و به زبان انگلیسی می باشد.
    موفق باشید

  2. سلام
    کتاب رو دانلود کردم متاسفانه توضیحات به زبان فارسی نیست قابل استفاده نیست لطف کنید بررسی کنید