جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات MSRT تشریحی » نمونه سوالات واقعی آزمون MSRT
سوالات آزمون msrt تشریحی

نمونه سوالات واقعی آزمون MSRT

از آنجاکه سوالات آزمون های MHLE ،MSRT و تولیمو برگزار شده در هر ماه منتشر نمی شوند، داوطلبان این آزمون ها هیچ مرجعی برای نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون خود ندارند. همچنین بدلیل اینکه سوالات  آزمون های MHLE ،MSRT و تولیمو اغلب عیناً از سوالات آزمون تافل کاغذی سال های گذشته انتخاب می شود، در این مطلب منبعی را برای داوطلبان آزمون های MHLE ،MSRT و تولیمو آماده کرده ایم که شامل مجموعه سوالات بخش گرامر آزمون های تافل برگزار شده از سال ۱۹۸۹ تا سال ۲۰۰۵ می باشد.
مجموعه سوالات بخش گرامر آزمون های تافل شامل حدود ۶۰ آزمون در ۶۹۰ صفحه است که از سال ۱۹۸۹ تا سال ۲۰۰۵ در این آزمون مطرح شده اند.
با بررسی هایی که در گروه آموزشی فست زبان انجام شد، مشاهده شد که چندین تست از آزمون MSRT نوبت تیر ماه ۹۶ از همین مجموعه سوالات عینا مطرح شده است. به داوطلبان آزمون های MHLE ،MSRT و تولیمو اکیدا توصیه می کنیم برای تمرین و تثبیت نکات حتما سوالات این منبع را با دقت مطالعه کنند.
در زیر چند سوال از این مجموعه سوالات را با پاسخ تشریحی می توانید مطالعه نمایید.

تست: سوالات بخش گرامر آزمون MSRT تیر ماه ۹۶

۱. ………… social crusade aroused Elizabeth William’s enthusiasm more than the expansion of educational facilities for immigrants to the United States.
(A) No

(B) Nothing
(C) Not
(D) None

۱. گزینۀ A پاسخ صحیح است. در اینجا arouse «برانگیختن» فعل است و Elizabeth William’s enthusiasm فاعل آن است. در صورت سؤال، جابجایی فعل و فاعل صورت گرفته است (بخش ۵ کتاب Fast Grammar). گزینۀ B رد می‌ شود؛ زیرا همانطور که در تذکر مهم صفحۀ ۵۸ کتاب گفتیم، nothing جزو قیدهای منفی نیست و بعد از آن جابجـایی رخ نمی‌ دهـد [nothing یک ضمیـر است]. not هم به‌ تنهـایی جزو این قیـدها نیست (صفحـۀ ۵۶ کتـاب Fast Grammar)؛ گزینۀ C نیز رد می‌ شود. none «هیچ‌ کدام» هم یک ضمیر است و بعد از آن نمی توان از اسم (اینجا social crusade) استفاده کرد [بعـد از none of «هیـچ‌ یک از» می‌ توان از اسم استفاده کرد]؛ گزینـۀ D هم رد می‌ شـود. no یک پیشـرو اسمی است که بعـد از آن می‌ توان از اسـم (اینجـا social crusade) استفـاده کرد. در این حالت، بعـد از no جابجایی صورت می‌ گیـرد (صفحـۀ ۵۶ کتاب Fast Grammar).
ترجمه: «هیچ مبارزۀ اجتماعی به‌ اندازۀ [تلاش برای] گسترش و توسعۀ امکانات آموزشی برای مهاجرین به ایالات متحده اشتیاق الیزابت ویلیام را برنیانگیخت.

سوالات MSRT بهمن ۹۸ با پاسخ تشریحی
حتما بخوانید

خرید بسته کامل آزمون MSRT

۲. The culinary expert Fannie Farmer taught (1) dietetics, kitchen (2) management, and to cook (3) at her famous (4) Boston school.

۲. گزینۀ ۳ پاسخ صحیح است.

گزینۀ A صحیح است؛ thought a شکل گذشته بی قاعده فعل teach «درس دادن» است . با یک پارالل در لیست ها مواجهیم [پارالل اسمی] (بخش ۷، صفحۀ ۷۲ کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar). در گزینۀ ۳ بجای to cook بایستی از اسم مصدر cooking «آشپزی» استفاده شود. گزینۀ ۴ هم صحیح است؛ famous صفت است و برای توصیف اسم school از آن استفاده شده است (بخش ۸ کتاب Fast Grammar چاپ چهارم)
ترجمه: «کارشناس آشپزی، Fannie Farmer، در آموزشگاه معروفش در بوستون، به آموزش خوراک شناسی، مدیریت آشپزخانه و آشپزی می پرداخت.»
دانلود مجموعه سوالات بخش گرامر آزمون های تافل از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۵
فرمت فایل: pdf
تعداد صفحات: ۶۹۰ صفحه

حجم فایل: ۲۳ مگابایت
لینک دانلود: دانلود مستقیم
منبع: http://fastzaban.com

مطالب پیشنهادی:
دانلود کتاب ریدینگ های آزمون MSRT
نمونه سوالات آزمون MSRT با پاسخ تشریحی
برترین منبع گرامر آزمون MHLE ،MSRT و تولیمو
برترین منبع درک مطلب آزمون MSRT

دیدگاه ها 4

4
Leave a Reply

avatar
4 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
مریمatiFastZabanمدل Recent comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
مریم
مهمان
مریم

با سلام پاسخ ها به زبان چینی است لطفا اصلاح بفرمایید. با تشکر

ati
مهمان
ati

باسلام و تشکر.فونت فارسی استفاده شده خوانا نیست متاسفانه.

FastZaban
مهمان
FastZaban

سلام و عرض ادب
این کتاب شامل سوالات آزمون های تافل می باشد و به زبان انگلیسی می باشد.
موفق باشید

مدل
مهمان
مدل

سلام
کتاب رو دانلود کردم متاسفانه توضیحات به زبان فارسی نیست قابل استفاده نیست لطف کنید بررسی کنید

بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر