جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » چطور مدرک بین المللی زبان بگیریم؟
  • fastzaban
  • ۳۱ خرداد, ۱۴۰۲
  • ۱۳:۳۶
چطور مدرک بین المللی زبان بگیریم؟

چطور مدرک بین المللی زبان بگیریم؟

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

برای کسانی که انگلیسی زبان نیستند و زبان مادری متفاوتی دارند، در صورتی که قصد ورود به یک رشته بین المللی یا تحصیل در خارج از کشور را داشته باشند، یادگیری و صحبت کردن به زبان انگلیسی قطعا برای این دسته ضروری خواهد بود. این افراد ممکن است ملزوم به گرفتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای تأیید مهارت خود باشند.

در این مقاله، ما توضیح می‌دهیم که گواهینامه‌های زبان بین المللی انگلیسی چیست، و انواع آن هارا توضیح داده و خواهیم گفت چطور مدرک بین الملل زبان بگیرید.

چرا مدرک زبان انگلیسی داشته باشیم؟

اخذ مدرک بین المللی زبان انگلیسی ممکن است برای افرادی مفید باشد که انگلیسی را به عنوان زبان دوم می خواهند یا بگیرند و قصد دارند در خارج از کشور در یک دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کنند و یا قصد کار در آن کشور را داشته باشند و یا حتی زندگی و سرمایه گذاری. حتی اگر کارفرما به آن نیاز نداشته باشد، در صورتی که فرد این مدرک را داشته باشد احتمال ارتقای درجه شغلی نیز برای آن فرد وجود دارد.

سطوح زبان:

A1 مبتدی(beginner)

A2 مبتدی (elementary)

B1 متوسط(intermediate)

B2 سطح متوسط به بالا (upper intermediate)

C1 سطح پیشرفته(advanced)

C2 سطح استادی یا حرفه ای (proficiency)

مدارک بین المللی زبان:

TOEFL

(TOEFL) یک گواهینامه زبان انگلیسی است که به طور گسترده ای از طرف بسیاری از کشور های جهان پذیرفته شده است. افرادی که قصد مهاجرت دارند، به ویژه برای کسانی که قصد دارند از مدرک زبان انگلیسی خود برای تحصیل در یک دانشگاه خارجی استفاده کنند، می توانند در این آزمون شرکت نمایند. این آزمون به صورت حضوری و آنلاین در دسترس است و بین دو تا سه ساعت طول می کشد. پس از قبولی در آزمون تافل، نمرات شما تا دو سال معتبر باقی می ماند.

IELTS

(IELTS) یکی دیگر از مدارک معتبر بین المللی که در بسیاری از کشورهای جهان پذیرفته شده است. شرکت کنندگان در این آزمون می توانند در آزمون آکادمیک و یا جنرال با توجه به نیاز خود شرکت نمایند. آیلتس آکادمیک به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که قصد ورود به کالج یا دانشگاه را دارند. آیلتس جنرال برای متقاضیانی است برای یک دوره کارآموزی یا فرصت شغلی آمااده می شوند. مانند تافل، نمرات آیلتس برای دو سال پس از قبولی دانش آموز معتبر باقی می ماند. اگر قصد شرکت در آزمون IELTS را دارید می توانید در کلاس آنلاین آیلتس ثبتنام کنید.

آزمون زبان انگلیسی پیرسون (PTE Academic)

آزمون PTE نیز گزینه ای برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند و بر خلاف TOEFL ، IELTS که دارای 4 قسمت هستند، آزمون PTE به 3 بخش تقسیم می شود. مدت زمان این آزمون 3 ساعت است و فقط به صورت آنلاین برگزار می شود.

مدارک زبان بین المللی دیگر:

علاوه بر مدارک گفته شده، آزمون های زبان انگلیسی دیگری نیز وجود دارد که می توانید در ادامه ببینید.

Cambridge English Qualifications

Duolingo English Test

Test of English for International Communication (TOEIC)

Business English Certificate (BEC)

Integrated Skills in English exams (ISE)

چطور مدرک بین المللی زبان بگیریم؟

برای گرفتن مدارک بین المللی زبان در درجه ی اول باید از سطح زبانی خوبی برخوردار باشید تا بتوانید در وهله ی بعدی برای شرکت در آزمون اقدام کرده و نمره ی مناسب را بدست آورید.

اگر شما جزوه آن دسته از زبان آموزانی هستید که نمیدانید مطالعه را ازکجا شروع نمایید و چطور برای گرفتن مدرک بین المللی برنامه ریزی کنید، پیشنهاد ما شرکت در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان دهخدا، واقع در غرب استان تهران است.

آموزشگاه دهخدا دوره های آمادگی آزمون های بین المللی را به دو صورت آنلاین و حضوری با بهترین منابع موجود بوسیله ی بهترین ومجرب ترین اساتید سطح کشور برگزار می نماید تا داوطلبان و زبان آموزان را در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه خود برساند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --