جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » نکاتی که باید درباره گرامر زبان انگلیسی بدانید
  • fastzaban
  • ۲۳ فروردین, ۱۴۰۰
  • ۱۰:۰۱
نکات مهم دستور زبان انگلیسی

نکاتی که باید درباره گرامر زبان انگلیسی بدانید

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

زمانی که تلاش می کنیم زبان جدیدی را بیاموزیم با چالش های مختلفی رو به رو می شویم. یکی از همین چالش ها یادگیری درست دستور زبان یا همان گرامر است.

زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین  و پرکاربردترین زبان های رایج دنیا محسوب می شود. زمانی که می خواهید سفر کنید، وقتی می خواهید با سایر افراد حوزه کاری تان در دنیا ارتباط برقرار کنید یا زمانی که دوست دارید تحصیل تان را در کشورهای دیگر ادامه دهید باید آشنایی خوبی با زبان انگلیسی داشته باشید.

فرض کنید می خواهید چند روزی را به کشوری همچون گرجستان سفر کنید و حال و هوایتان را عوض کنید. به سراغ تور لحظه آخری گرجستان می روید و بلیط تان را تهیه می کنید. خوب حالا باید بتوانید با مردم این کشور ارتباط برقرار کنید. پس اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید ارتباط و تعامل ساده تری خواهید داشت.

نکاتی که باید درباره گرامر زبان انگلیسی بدانید

در ادامه سعی می کنیم برخی از نکات مهمی که در دنیای گرامر انگلیسی وجود دارد را با هم بررسی کنیم.

نکاتی که باید درباره گرامر زبان انگلیسی بدانید

حروف تعریف را به خوبی یاد بگیرید

برخی از افراد هستند که علاقه ای به یادگیری گرامر پایه زبان انگلیسی ندارند و در آینده دچار دردسر می شوند. حروف تعریف a/an/the هر کدام در موقعیت های خاصی استفاده می شوند. پس خوب با این حروف آشنا شوید.

فعل و فاعل را متناسب با هم استفاده کنید

زمانی که می خواهید جمله ای را بنویسید به هماهنگی فعل با فاعل دقت کنید. از آنجایی که فاعل انجام دهنده کار است باید  فعل با  تعداد و جنسیت فاعل همخوانی داشته باشد.

از ضمیرها به درستی استفاده کنید

ضمیر معمولا به جای ضمیر یا اسم دیگر استفاده می شود. زمانی که از ضمیر استفاده می کنید باید آن را به جای اسم یا ضمیری به کار ببرید که قبلا در متن به کار رفته است.

به تفاوت هایی که بین Must و Have to وجود دارد دقت کنید

به تفاوت هایی که بین Must و Have to وجود دارد دقت کنید

اگرچه برخی از افراد این دو گزینه را به جای هم مورد استفاده قرار می دهند اما هر کدام شان ویژگی های خاصی دارند.Must نشان دهنده وظیفه یا لزوم انجام کار است اما have to برای بیان تعهد مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختارهای معلوم و مجهول را به درستی استفاده کنید

زمانی که صحبت از ساختارهای معلوم و مجهول در زبان انگلیسی به میان می آید بیشتر زبان آموزان نکات مهمی را نادیده می گیرند. اگر می خواهید به درستی از این ساختارها استفاده کنید باید قواعد و قوانین هر کدام را به درستی بیاموزید. یاد بگیرید که در چه جملاتی باید از جملات معلوم استفاده کنید و چه موقعیت هایی برای استفاده از ساختار مجهول مناسب تر است.

جملات تان را کامل بنویسید

یکی از نکات مهمی که باید درباره زبان انگلیسی بدانید این است که جمله شما باید فعل و فاعل داشته باشد. اگر یکی از این دو وجود نداشته باشد ممکن است جمله شما معنی خود را از دست بدهد. تا جایی که می توانید از جملات کامل استفاده کنید.

 از حروف اضافه درستی بهره ببرید

حرف های اضافه زیادی در زبان انگلیسی وجود دارد. برای اینکه ساختار جملات تان درست باشد باید به کاربردهای مختلف هر حرف اضافه دقت کنید.

پایان ریپورتاژ آگهی/

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --