جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » آیلتس را سریع و آسان یاد بگیرید!
  • fastzaban
  • ۱۰ اسفند, ۱۳۹۹
  • ۰۸:۳۷
آیلتس را سریع و آسان یاد بگیرید!

آیلتس را سریع و آسان یاد بگیرید!

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یادگیری سریع و آسان، چیزی که خیلی از داوطلبان به دنبال آن هستند! بدون هیچ مقدمه‌ای به شما میگوییم هیچ گونه راه میانبری برای کسب نمره بالا در آزمون آیلتس وجود ندارد! اگر به راه آسان و میانبر اعتقاد دارید به احتمال زیاد اسیر تبلیغات‌های خواهید شد که قول میدهند در زمان کوتاهی شما را تبدیل به یک دانشمند زبان کنند.

چاره چیست؟ چطور میتوان به نتیجه دلخواه رسید؟

اولین و کارسازترین راه چاره اینست که آگاهی خود را افزایش دهید. وقتی که دانش و آگاهی تان نسبت به آزمون آیلتس، نحوه برگزاری، سنترهای برگزار کننده آزمون آیلتس، منابع آیلتس، کلاس های خصوصی و کلاسهای آموزش آنلاین به حد قابل قبولی برسد، مسیر خودش برایتان نمایان میشود، آن زمان است که میتوانید با اطمینان حداکثری برای مسیر آموزشی تان برنامه ریزی کنید.

دومین راه حل کلیدی، استفاده از منابع و مطالب موثق است. سعی کنید با هر مطلبی که در سطح نت پیدا میکنید تمرین نکنید! زیرا در صورتی که این تمرینات در جهت مسیر آموزشی‌تان نباشد خود باعث آسیب زدن و منحرف شدن شما از مسیرتان میشود.

سوم اینکه خودتان را بشناسید!

برای اینکه شاخ غول آیلتس را بشکنید، نیاز دارید به یک خودشناسی نسبی برسید. برای اینکار میتوانید از کتاب های روانشناسی یا از یک روانشناس خبره کمک بگیرید.

وقتی ظرفیت های خودتان را بشناسید آن وقت میدانید چه زمانی باید نسبت به خودتان مهربانانه و چه زمانی باید سختگیرانه رفتار کنید. خودشناسی به واقع گرایی شما کمک میکند و سبب میشود انتظارات بیهوده و خارجی را از بین برده و دست از مقایسه خودتان با دیگری بردارید و بتوانید با توجه به آنچه هستید و میخواهید باشید برنامه ریزی کنید.

و در آخر اینکه واقع گرا باشید!

حالا که مرحله شناخت را پشت سر گذاشته اید و نسبت به ظرفیت ها و شرایط خود آگاهی پیدا کرده اید، میتوانید دلسوزانه تر برای خودتان تصمیم گیری کنید. با توجه به ظرفیت هایتان، زمان لازم برای کسب نمره مورد نظرتان در آیلتس را تخمین بزنید و انتظار مجعزه از خود نداشته باشید. فراموش نکنید موفقیت ها با مرور زمان ساخته میشوند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --