جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » کتاب سرا » دانلود فایل pdf کتاب لغات ضروری تافل ویرایش هفتم
  • fastzaban
  • ۱۷ فروردین, ۱۳۹۹
  • ۱۱:۴۲
دانلود فایل pdf لغات ضروری تافل ویرایش هفتم

دانلود فایل pdf کتاب لغات ضروری تافل ویرایش هفتم

فست زبان: کتاب لغات ضروری تافل یکی از بهترین منابع برای شرکت در آزمون های تافل است. کتاب در ۶ بخش مختلف کار شده است که به شما کمک می کند دامنه لغات خود را تقویت کنید. در این مطلب فایل pdf با کیفیت بالا ویرایش هفتم Essential Words for the TOEFL را برای شما آماده کردیم.

معرفی کتاب لغات ضروری تافل Essential Words for the TOEFL 

این کتاب یکی از قدرتمندترین منابع واژگان برای شرکت در آزمون های تافل است که شامل 500 واژه پرکاربرد و تمرین های مختلف است. در کتاب لغات ضروری تافل یا Essential Words for the TOEFL به لغات پرکاربرد و ضروری آزمون زبان تافل پرداخته شده تا زبان آموزان و داوطلبان این آزمون، به بهترین نحو بتوانند بر این بخش از آزمون مسلط شوند.

از این رو تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد این آزمون ها نه تنها باعث موفقیت در بخش لغات می شود، بلکه در بخش هایی نظیر Writing و درک مطلب نیز کارساز خواهد بود.

این کتاب ابتدا با بررسی آزمون تافل و معرفی کامل آن به ارایه لغات پرکاربرد به صورت درس به درس پرداخته است. از دیگر مزایای کتاب حاضر می توان به ارایه تست های متنوع برای تسلط هرچه بیشتر داوطلبان به لغات ضروری تافل اشاره نمود.

خرید نسخه چاپی کتاب لغات ضروری تافل با تخفیف ویژه

 

پیشنهاد فست زبان: آموزش 504 به روش تصویرسازی ذهنیآموزش ویدیویی 504 اختصاصی فست زبان

 

کتاب از ۶ بخش مختلف تشکیل شده است که عبارتند از:

فصل اول:

فصل اول این کتاب به معرفی انواع آزمون تافل و بخش های مختلف آن یعنی لیسنینگ تافل، ریدینگ تافل، اسپیکینگ تافل و رایتینگ تافل می پردازد.

فصل دوم:

به معرفی انواع سوالات ریدینگ و اهمیت ریدینگ تافل پرداخته است.

فصل سوم:

مختص آموزش تکنیک‌های بهینه برای یادگیری لغات است. در این بخش یاد می گیرید چه طور لغت‌ها را یاد بگیرید.

آموزش ویدیویی لغات ضروری تافل

فصل چهارم:

به معرفی ابزارهای مفید برای یادگیری لغات می پردازد.

فصل پنجم:

شامل ۳۰ درس لغات همراه با تمرین است که شما باید این لغات را با استفاده از تکنیک‌های آموزش داده شده یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

فصل ششم:

نمونه سوالاتی است که در بخش ریدینگ مربوط به لغت می شود را تعبیه کرده‌اند تا تمرین کنید و با نحوه سوالات آشنا شوید همچنین پاسخ سوالات را می توانید در همین بخش مشاهده کنید.

نمونه‌ای از صفحه کتاب را در زیر مشاهده می‌کنید:

نمونه از صفحات درس های کتاب Essential words for TOEFL

تفاوت ویرایش ششم و هفتم

در ویرایش ۷م از کتاب لغت های ضروری تافل، برخی از لغات ویرایش ۶م حذف شده‌اند و بجای آنها لغات جدیدی اضافه شده‌اند که از نظر محبوبیت در آزمون تافل در سطح بالاتری قرار دارند. بنابراین اگر قصد دارید لغات ضروری تافل را کار کنید، بهتر است ویرایش هفتم آن را مطالعه کنید.

دانلود  کتاب نسخه ششم و هفتم

توضیحات انگلیسی

This 7th edition of Essential Words for the TOEFL has an extensive, revised list of 500 words with improved exercises and updated reading selections. This edition makes Essential Words one of the most thoroughly researched books of its kind. It is the product of extensive study of previous TOEFLs and academic materials from which the questions on the TOEFL are produced. The result of this research is this powerful book of words that will lead you to success on the TOEFL.

دانلود کتاب های دیگر برای حفظ لغت در فست زبان

منبع توضیحات: delinglish

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاه ها 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 2