جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » مقالات آموزشی » نحوه استفاده خودخوان از کتاب های American English File
نحوه استفاده خودخوان از کتاب های American English File

نحوه استفاده خودخوان از کتاب های American English File

کتاب American English File مجموعه­ ای است که از 6 سطح تشکیل شده و در دسته بهترین انتشارات آکسفورد قرار می ­گیرد. به همین دلیل مطالعه آن به همه افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی و تقویت­کردن آن را دارند توصیه می ­شود.

باید بگوییم که ویرایش سوم این کتاب شامل طیف گسترده ­ای از محتواهای جدید است که تمام مستندهای روز دنیا را شامل می ­شود و متدولوژی نویسندگان مشهوری مثل کریستینا لاتام کونیگ و کلایو اکسندن را دنبال می ­کند.

پایه و اساس این مجموعه بر مبنای زبان + انگیزه = فرصت به ­وجود آمده که با ایجاد شرایطی مناسب جهت یادگیری واژگان جدید، دستور زبان و تکنیک ­های مکالمه مسیر تسلط به زبان انگلیسی را برایتان هموار می­ کند.

معرفی 6 سطح از کتاب American English File

سطح ­های ویرایش سوم کتاب­ های امریکن انگلیش فایل با توجه به میزان دانش و آگاهی زبان­ آموز طراحی و تدریس شده ­اند. به ­طوری که نسخه starter ویژه کسانی است که به­ تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده­ اند و سطح آن­ها تقریبا صفر است.

5 کتاب دیگر در انواع Elementary، Pre Intermediate، Intermediate، Upper Intermediate و Advance موجود هستند که جلد آخر مخصوص زبان­آموزان حرفه ­ای است.

محتوای کتاب American English File

با در نظرگرفتن اینکه یادگیری زبان انگلیسی صرفا به صحبت­ کردن ختم نمی­ شود و نیاز به تسلط پیداکردن روی گرامر، خواندن، نوشتن و گوش ­دادن دارد، ویرایش سوم کتاب ه­ای امریکن انگلیش فایل به گونه ­ای طراحی شده­ اند که بتوانند تک­تک جنبه­ های زبان انگلیسی را به ­خوبی آموزش دهند.

به همین دلیل محتوای این کتا­ب ­ها از 3 جلد student book، work book و teacher book تشکیل می ­شود که هر کدام از آن­ها با هدف خاصی منتشر شده­اند.

Teacher book

درست است که یادگیری مجموعه کتاب­ های امریکن انگلیش فایل را می ­توان به ­صورت خودخوان پیش برد، اما جلد teacher book مخصوص اساتید طراحی شده تا بتوانند تدریس موفق ­تری داشته باشند.

Student book

در هر سطح از کتاب­ های امریکن انگلیش فایل، این جلد از 10 تا 12 سطح به ­وجود می­ آید که هر درس آن به 2 بخش A و B تقسیم ­بندی می­ شود.

باید بگوییم که تمام ابعاد یادگیری زبان انگلیسی مثل واژگان، تلفظ، شنیدار و مکالمه، خواندن، نگارش و در نهایت مرور در این جلد نوشته و تدریس شده است.

به ­طوری که در ویرایش سوم این کتاب، روند جدیدی از منابع دیجیتالی در اختیار زبان ­آموز قرار گرفته که امکان تمرین آنلاین و استفاده از برنامه تلفظ را در اختیار همه قرار می ­دهد.

پس فارغ از اینکه در کدام سطح از یادگیری زبان انگلیسی قرار دارید، اجازه دهید تا خیال شما را از بابت مطالعه ویرایش سوم این مجموعه راحت کنیم.

علت این است که جلد student book با هدف خودخوان زبان به ­وجود آمده که در کنار جلد آخر یعنی work book که در ادامه به آن می ­پردازیم، فرآیند یادگیری خودآموز زبان انگلیسی را برای شما راحت می­ کند.

Work book

انجام ­دادن تمارین همزمان با یادگیری زبان انگلیسی یکی از فاکتورهایی است که پروسه تسلط به این زبان را برای شما ممکن می ­کند.

پس اگر علاقه­ مند به دنبال­ کردن متدهای خودآموز زبان انگلیسی از طریق دانلود کتاب American English File هستید، تحت هیچ شرایطی انجام تمارین موجود در work book را به تاخیر نیندازید.

جمع ­بندی

ویرایش سوم کتاب American English File شامل متدها و روش ­های مختلف یادگیری زبان است که محتوای آن از به­ روزترین مستندهای روز دنیا به­وجود آمده و امکان یادگیری خودخوان زبان انگلیسی را برای همه افراد در هر سطحی فراهم می­ کند.

3.5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --