جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » کتاب سرا » کتابچه واژگان آزمون‌ های زبان
  • fastzaban
  • ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶
  • ۱۲:۲۰
  • ۱,۰۷۱
کتابچه واژگان آزمون های زبان

کتابچه واژگان آزمون‌ های زبان

در این بخش از فست زبان، کتابچه واژگان FastZaban را برای شما آماده کرده‌ایم.
این مطلب را حتما تا انتها مطالعه نمایید.

«کتابچه واژگان مهم آزمون های زبان»
برگرفته از کتاب:
Fast Reading درک مطلب جامع آزمون های زبان
تألیف مهرداد زنگیه وندی
مؤلف کتاب‌های پرفروش:
 Fast Grammar گرامر جامع آزمون های زبان،
Fast Reading درک مطلب جامع آزمون های زبان،
(Fast Bank (EPT بانک سؤالات EPT،
Fast Vocab واژگان جامع آزمون های زبان

کتابچه واژگان فست زبان، شامل بیش از ۵۰۰ لغت ضروری و ۱۳۰۰ مترادف کاملا کاربردی برای بخش واژگان آزمون های زبان در تمامی مقاطع است. در کتابچه لغت FastZaban، واژگان مهم آزمون های زبان به همراه تلفظ IPA «الفبای فونتیک بین المللی»، مترادف های مهم و ترجمۀ فارسی روان آنها آورده شده است. درواقع، این کتابچه گزیدۀ کتاب هایی چون ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، Essential Words for the TOEFL، ۱۱۰۰ واژه، Vocabulary for IELTS، واژگان ضروری GRE و Hot Words for the SAT است که با استفاده از روش ابداعی ارایۀ لغات در کنار مترادف های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان فراهم شده است.
توصیه می شود این لغات را به‌ دقت مطالعه کرده و پس از خواندن مثال هایی که برای هر لغت در دیکشنری ارائه شده، با تکرارهای منظم، آنها را به ذهن بسپارید. در قسمت مترادف‌ها، ابتدا کلماتی که زیر آنها خط کشیده نشده و سپس کلماتی که زیر آنها خط کشیده شده را مطالعه کنید، زیرا کلمات به ترتیب ساده به دشوار از چپ به راست مرتب شده‌اند. مترادف هایی که زیر آنها خط کشیده شده عمدتاً مترادف های دشوارتر و برگزیده از کتاب هایی چون ۱۱۰۰ واژه، واژگان ضروری GRE و SAT هستند که بیشتر برای کسانی که خود را برای کسب نمرۀ بالا از آزمون‌های مختلف آماده می‌کنند، مناسب هستند.
بنابراین، مطالعۀ این لغات را در اولویت دوم خود قرار دهید. با دانستن لغـات این بخش از کتاب، می‌توانیـد یقین داشته باشیـد که تا بیش از ۹۰ درصــد از واژگـان مورد نیاز آزمـون‌های زبـان را فراگـرفته‌اید. همچنیـن لازم است یادآور شـوم که این بخـش از کتـاب چکیـده ای از کتـاب در دست تألیـف ما تحـت عنوان Fast Vocab واژگان جامع آزمون های زبان است که توسط انتشارات جنگل به چاپ رسیده است. در کتاب Fast Vocab واژگان جامع آزمون‌های زبان برای هر لغت، تلفظ، نقش دستوری آن، جملات مثال با ترجمۀ فارسی، مترادف ها، متضادها، کلمات هم خانواده، نکات مربوط به هم‌نشینی کلمات، تست های نظام‌مند از آزمون های زبان و … قرار داده شده است.
شما در این قسمت می توانید نسخه دموی این کتابچه را صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.
دانلود کتابچه واژگان مهم آزمون های زبان

در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود فایل لطفا به آیدی تلگرامی FastZaban_Admin@ در ارتباط باشید. پاسخگوی ۲۴ ساعته شما می‌باشیم.
بانک سوالات آزمون‌های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT
برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading (درک مطلب جـامع آزمـون‌های زبان) کلیک کنید.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان (Fast Grammar) ویرایش دوم کلیک کنید.

دانلود کتاب TOEFL Test Preparation KIT نسخه اصلی و کامل
حتما بخوانید

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس حل تست آزمون EPT استاد زنگیه وندیبرای ثبت نام کلیک کنید