جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » سمینارهای استاد » دوره آموزش لغات انگلیسی مقدماتی تا آیلتس – استاد مهرداد زنگیه وندی
دوره آموزش لغات انگلیسی مقدماتی تا آیلتس - استاد مهرداد زنگیه وندی

ویدیوی معرفی دوره بزودی...

دوره آموزش لغات انگلیسی مقدماتی تا آیلتس – استاد مهرداد زنگیه وندی

در این دوره آموزشی که برای نخستین بار در کشور منتشر می‌شود، هر آنچه برای یادگیری و تقویت دامنه لغات زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون های مختلف نیاز دارید را بصورت یکجا یاد خواهید گرفت. یعنی با تماشای کامل دوره آموزش لغات انگلیسی استاد مهرداد زنگیه وندی شما به یک استاد لغت زبان انگلیسی تبدیل خواهید شد.

پیشنهاد می‌کنیم تمام محتوای این صفحه را با دقت مطالعه نمایید تا با مزیت‌ها و ویژگی‌های منحصربفرد این دوره شگفت‌زده شوید.

مقدمه

قطعا یکی از مهمترین بخش‌های یادگیری زبان انگلیسی، قسمت لغات یا Vocabulary است. فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی شرکت در آزمونی خاص مانند کنکورهای دانشگاه است یا قصد شرکت در آزمون‌های آیلتس یا تافل را دارید، در هر صورت بایستی دامنه لغات خود را تا حد ممکن تقویت کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را کسب کنید.

با وجود منابع بسیار متنوع و حجیمی که در زمینه یادگیری واژگان انگلیسی وجود دارد، خیلی از زبان‌آموزان شاید در انتخاب منبع مناسب سردرگم و بلاتکلیف شوند و این موضوع گاهی نیز موجب نگرانی آنها می‌شود. اما راه‌حل این مساله چیست؟

دوره آفلاین آموزش لغات انگلیسی فست زبان منتشر شد

پس از استقبال بی‌نظیر زبان‌آموزان از کتاب فست وکب (Fast Vocab) و باتوجه به درخواست‌های متعدد برای ضبط و انتشار یک دوره آموزش لغت جامع و کاربردی، کلاس آفلاین آموزش لغات انگلیسی با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی منتشر شد. 

کامل‌ترین دوره آموزش لغات انگلیسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش لغات زبان انگلیسی استاد مهرداد زنگیه وندی از سطح مقدماتی یعنی کسی که لغات پایه زبان انگلیسی (در سطح دبیرستان) را بلد باشد تا سطح پیشرفته را پوشش می‌دهد. در این دوره آموزشی حدود 5000 کلمه مهم زبان انگلیسی در موضوعات مختلف را یاد خواهید گرفت. 

نکاتی که هیچ مدرس زبانی به شما آموزش نمی‌دهد!

در طول آموزش‌های دوره، استاد مهرداد زنگیه وندی کاربردی‌ترین نکات و قلق‌های تست‌زنی مرتبط با بخش لغات زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. یک نمونه از این نکات را در ویدیوی زیر تماشا کنید.

بزودی…

ویژگی‌های دوره جامع آموزش لغات زبان انگلیسی

آموزش حدود 5000 لغت ضروری انگلیسی

در مجموع دوره شما حدود 5000 کلمه بسیار مهم و ضروری زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت.

ارائه ترجمه‌های دقیق و کاربردی برای هر لغت

شاید برخی اوقات با کلماتی روبرو شوید که بیش از 10 معنی متفاوت دارند. در این دوره دقیق‌ترین و کاربردی‌ترین معادل‌های فارسی برای هر کلمه ارا‌ئه می‌شود.

ارائه مثال‌های بیشتر از کتاب فست وکب (Fast Vocab MA, PhD)

در کتاب فست وکب با توجه به محدویت حجم کتاب برای هر کلمه یک تا سه مثال ارائه شده، اما در این کلاس آموزش لغت، استاد زنگیه‌وندی مثال‌های بیشتری را علاوه بر مثال‌های کتاب ارائه می‌کند تا با کاربردهای مختلف لغات آشنا شوید.

 • آموزش تمام لغات مترادف هر لغت کتاب فست وکب
 • آموزش ریشه‌شناسی کلمات
 • آموزش پیشوندها و پسوندهای مهم زبان انگلیسی
 • تلفظ دقیق لغات

محتوای دوره آموزش لغات زبان انگلیسی فست زبان شامل چیست؟

این دوره در حال ضبط است و تاکنون ۲۰ جلسه از آن منتشر شده و شما با ثبت نام به تمام محتوهای فعلی و آتی دوره دسترسی خواهید داشت. محتواهای جدید بصورت خودکار در نرم افزار دوره اضافه می شوند و نیازی نیست کاری انجام دهید. زمان تکمیل دوره اردیبهشت ۱۴۰۳ است و پیش بینی می شود تعداد جلسات به بیش از 100 جلسه برسد. 

مخاطبین دوره آموزش لغات انگلیسی چه کسانی هستند؟

مخاطبین دوره آموزش لغات انگلیسی چه کسانی هستند؟

از آنجاکه سطح دوره آموزش لغت فست زبان از مقدماتی تا پیشرفته است، شما هر آزمونی در هر سطحی داشته باشید می‌توانید از این دوره برای تقویت دامنه لغات خود بهره‌مند شوید. 

همچنین دانشجویان و مدرسان زبان انگلیسی با تماشای این دوره می‌توانند به یک استاد تمام عیار Vocabulary تبدیل شوند و خود را از هر منبع و کلاس آموزشی بی‌نیاز کنند.

آیا این دوره برای آزمون‌های بین‌‌المللی مناسب است؟

بله. داوطلبان آزمون‌های آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و سایر آزمون‌های مشابه می‌توانند با تماشای این دوره حساب ویژه‌ای روی تقویت دامنه لغات خود باز کنند.

معرفی کتاب واژگان جامع آزمون‌های زبان

کتاب واژگان جامع آزمون‌های زبان یا Fast Vocab MA, PhD کامل‌ترین منبع یادگیری لغات زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون‌های مختلف زبان است. این کتاب شامل بیش از 2200 لغت مهم زبان انگلیسی است که در قالب 87 درس موضوعی ارائه شده است.

منابعی که در کتاب فست وکب بطور کامل پوشش داده شده‌اند عبارتند از:

 • کتاب 504 لغت ضروری انگلیسی
 • کتاب 400 لغت ضروری تافل
 • کتاب 1100 واژه ضروری بارونز
 • کتاب لغات ضروری آیلتس
 • کتاب Vocabulary for the College-Bound Student
 • کتاب Sharp Vocab
 • کتاب SAT
 • کتاب GRE
 • و بسیاری از منابع مرجع آموزش لغات زبان انگلیسی

دانلود pdf نمونه کتاب

تفاوت این دوره با کتاب فست وکب در چیست؟ 

منبع دوره، کتاب فست وکب است ولی با تفاوت‌هایی که بصورت خلاصه در زیر بیان شده:

 • در این دوره، لغات بیشتری آموزش داده می‌شود
 • تمامی مترادف‌های هر لغت آموزش داده می‌شود 
 • تلفظ همه لغات ارائه می‌شود 
 • نکات تستی ارائه می‌شود 
 • مثال‌های بیشتری ارائه می‌شود 
 • پیشوندها و پسوندهای مهم لغات زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود 

نحوه شرکت در دوره آموزش لغات زبان انگلیسی

برای شرکت در دوره آفلاین آموزش لغت استاد مهرداد زنگیه وندی روی دکمه زیر کلیک نمایید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. بعد از ثبت نام اطلاعات لازم برای استفاده از آن به شما نمایش داده می‌شود و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

نحوه استفاده از دوره

این دوره در قالب نرم‌افزار اسپات پلیر برای سیستم عامل‌های زیر ارائه می‌شود:

 • ویندوز 
 • مک 
 • اندروید 
 • ios (نسخه آزمایشی) 

 

توجه ١: پیشنهاد می‌کنیم با توجه بزرگ بودن صفحه نمایش در لپ‌تاپ و کامپیوتر، برای استفاده بهتر از نرم افزار ویندوز یا مک برای فعالسازی دوره استفاده کنید. 

توجه ٢: با هر ثبت نام می‌توانید دوره را روی یک سیستم فعال نمایید. توجه داشته باشید که با فعالسازی دوره، امکان تغییر سیستم فقط با دریافت هزینه مجدد ثبت نام وجود خواهد داشت. 

توجه ٣: با توجه به زحمات، هزینه‌ها و انرژی که برای ضبط و انتشار این دوره صرف شده، هر نفر فقط مجاز به استفاده شخصی از این آموزش‌ها می‌باشد و استفاده بیش از یک نفر غیرقانونی و غیراخلاقی می باشد و درصورت مشاهده این مورد بدون اطلاع قبلی دسترسی شما قطع و هزینه ای عودت داده نمی شود. 

این صفحه در حال بروزرسانی است/

4.2/5 - (5 امتیاز)
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --