جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » ریپورتاژ آگهی » در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر چه می دانید
  • fastzaban
  • ۱۹ مرداد, ۱۴۰۰
  • ۰۹:۴۹

در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر چه می دانید

سلب مسئولیت: وبسایت فست زبان صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و هیچ مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اینکه چرا باید زبان جدید بیاموزیم، چرا یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اهمیت زیادی دارد و اینکه زبان دوم چه کاربردی برای افراد مختلف جامعه دارد از جمله سوالاتی است که پاسخ آنها را بارها و بارها شنیده ایم.

کلاس های آموزش زبان به طور کلی در همه آموزشگاه ها و موسسات به دو دسته تقسیم می شوند: کلاس عمومی و کلاس خصوصی. موسسه زبان سفیر از جمله آموزشگاه های مطرح و فوق العاده در ایران است. در این مقاله می خواهیم به بررسی کلاس خصوصی زبان سفیر بپردازیم.

کلاس های خصوصی در موسسه ی سفیر شامل کلاس خصوصی آیلتس و کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی نیز می شوند. در واقع می توان گفت که این موسسه در هر سطح زبانی هم کلاس های عمومی و هم خصوصی برگزار می کند.

نکته ای که در مورد کلاس خصوصی زبان سفیر باید بدانید این است که هنگام ثبت نام حتما باید فرم درخواست مشاوره کلاس های خصوصی را پر کنید. در این فرم سوالاتی مطرح شده است که با توجه به پاسخ ها و شرایط دانشجو کلاس خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می گردد. ضمن اینکه کلاس خصوصی زبان سفیر بنا به درخواست زبان آموز می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار شود. در ادامه این مطلب می خواهیم در مورد کلاس خصوصی آیلتس و کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در موسسه ی سفیر صحبت کنیم.

در فرم درخواست کلاس خصوصی زبان سفیر چه سوالاتی مطرح می شوند؟   

همانطور که در بخش قبل گفته شد، برای شرکت در کلاس های خصوصی موسسه ی زبان سفیر زبان آموز می بایست فرم درخواست کلاس های خصوصی را پر کند. بنابراین شما با پاسخ دادن به سوالات طرح شده در فرم می توانید ویژگی های کلاس خصوصی را خودتان تعیین کنید.

 از جمله مهمترین ویژگی های کلاس خصوصی زبان سفیر این است که زبان آموز می تواند تعداد نفرات کلاس را خودش انتخاب کند. تعداد افراد شرکت کننده در کلاس های خصوصی زبان موسسه ی سفیر از یک نفر تا چهار نفر می باشد. در شرایط کنونی که ویروس منحوس کرونا در جامعه است، بسیاری از متقاضیان ممکن است با برگزاری حضوری کلاس ها مخالفت کنند. به همین خاطر انتخاب حضوری و یا غیرحضوری بودن کلاس ها نیز به انتخاب خود زبان آموز است. در ضمن در این فرم حتما در مورد سطح زبانی شما و اینکه متقاضی چه کلاس خصوصی هستید نیز از شما سوال پرسیده خواهد شد. بنابراین برای کلاس خصوصی آیلتس و یا کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی نیز باید همین فرم را پر کنید منتهی در بخش انتخاب کلاس خصوصی، دوره مورد نظر خود را ذکر کنید. 

کلاس خصوصی زبان سفیر برای چه افرادی مناسب می باشد؟

شرکت در کلاس خصوصی زبان سفیر محدودیت خاصی برای زبان آموزان ندارد و تقریبا همه می توانند در این دوره ها شرکت کنند. اما به طور کلی می توان گفت اغلب افرادی که واجد شرایط زیر هستند نیاز به شرکت در کلاس های خصوصی زبان سفیر دارند:

  • افرادی که برای حفظ سلامت خود تمایل به شرکت در کلاس های پرجمعیت ندارند.
  • افرادی که برنامه ریزی و منابع آموزشی خاصی برای فرا گرفتن زبان دارند.
  • افرادی که دارای محدودیت زمانی هستند و باید حتما زمان بندی کلاس با اوقات آزاد خود هماهنگ باشد.
  • افرادی که برای آینده خود برنامه مشخصی دارند و نمیتوانند با زمان بندی موسسه پیش بروند.
  • افرادی که به مدرک و یا آموزش فوری زبان نیاز مبرم دارند و باید در مدت زمان مشخصی دوره خاصی را بگذرانند.
  • افرادی که به دلیل مشغله کاری و یا تحصیلی فرصت شرکت در کلاس های گروهی و گذراندن وقت با دیگر زبان آموزان را ندارند.

ویژگی ها و مزایای کلاس خصوصی زبان سفیر

مطلبی که در مورد کلاس های خصوصی زبان انگلیسی موسسه ی سفیر باید بدانید این است که آموزش در کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی یکسان است. به این ترتیب، همه کلاس های آموزشی بر پایه تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی یعنی مهارت های writing, reading, speaking, listening (نوشتن، خواندن، صحبت کردن و شنیدن) می باشد. از آنجایی که اساتید و مدرسان موسسه ی سفیر همگی باتجربه و ماهر هستند در طول دوره های آموزشی (چه خصوصی و چه عمومی) با حفظ هماهنگی میان این چهار مهارت به نحو احسن به تدریس می پردازند.

در کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی موسسه ی سفیر مطابق با سطح زبان آموز، واژگان و گرامر مورد نیاز تدریس می شود. طبیعتا تعداد زبان آموزان در یک کلاس خصوصی تاثیر مثبت زیادی بر روی یادگیری و پرسش و پاسخ بین استاد و شاگردان دارد. چرا که استاد زمان کافی برای پاسخ دادن به سوالات زبان آموزان و همچنین بررسی تمرین های بیشتر دارد. از طرفی، تعداد اندک زبان آموزان باعث می شود که مهارت های مختلف را با همدیگر تمرین کنند و در طول آموزش با رفع اشکال همکلاسی های خود نکات بسیاری را فرا بگیرند.

 گرچه ممکن است با خود فکر کنید که آموزش مجازی به اندازه آموزش حضوری موثر نیست ولی در کلاس خصوصی زبان سفیر به صورت مجازی نیز به اندازه کلاس خصوصی حضوری به تقویت سطح زبان آموزان اهمیت داده می شود. پس اگر بنا به شرایط و دلایلی ناچار به انتخاب کلاس خصوصی زبان سفیر هستید، از این بابت نگران نباشید. 

طول آموزش در کلاس خصوصی زبان سفیر چقدر است؟

واضح است که برای شروع آموزش در هر موسسه و آموزشگاهی ابتدا باید فرد را مورد سنجش و آزمون قرار داد. به آزمونی که موسسات پیش از شروع دوره های آموزشی از فرد میگیرند اصطلاحا آزمون تعیین سطح می گویند. البته این آزمون می تواند به صورت کتبی و یا به صورت یک مصاحبه شفاهی توسط اساتید مجرب انجام شود. ناگفته نماند که در اکثر مواقع فرد آزمون گیرنده همان سوپروایزر موسسه می باشد.

 بعد از گرفتن آزمون تعیین سطح و سنجش سطح زبانی زبان آموز، برنامه ریزی دوره ی فرد انجام می شود. برنامه ریزی برای دوره زبان آموز توسط یک استاد زبده و با مشورت خود شخص صورت می گیرد. به عنوان نمونه، برنامه ریزی دوره برای زبان آموزی که قصد دارد قسمت خاصی از مهارت خود را تقویت کند با زبان آموزی که می خواهد چند دوره آموزشی ببیند متفاوت است. بنابراین تصمیم گرفتن و تایید نهایی برنامه ریزی کلاس خصوصی زبان سفیر به خود زبان آموز بستگی دارد.  

 کلاس خصوصی آیلتس

 کلاس خصوصی آیلتس

 آزمون آیلتس یک آزمون برای سنجش میزان تسلط افراد به زبان انگلیسی می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، باید حتما این مدرک را داشته باشند. آیلتس IELTS شکل مخفف شده عبارت International English Language Testing System و به معنی سیستم آزمون زبان انگلیسی در سطح بین الملل است. در این آزمون مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی (writing, reading, listening, speaking) سنجیده می شود و نمره هر مهارت از 1 تا 9 می باشد.

موسسه سفیر گفتمان با برگزاری کلاس خصوصی آیلتس به زبان آموزان و متقاضیان این امکان را می دهد تا با شرکت در کلاس خصوصی زبان به صورت تضمینی نمره خوبی کسب کنند. شما با حضور در این کلاس های خصوصی می توانید به آمادگی کامل برای شرکت در آزمون آیلتس برسید و با تکنیک های خاصی که اساتید در این کلاس ها به شما می آموزند، آشنا شوید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --