جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » قوانین و مقررات Fastzaban » قوانین و مقررات فروشگاه FastZaban
قوانین و مقررات فروشگاه FastZaban

قوانین و مقررات فروشگاه FastZaban

فست زبان: در این بخش قوانین و مقررات استفاده از منابع و دوره های آموزشی فست زبان را برای شما آورده‌ایم. شما با خرید از وبسایت FastZaban.com موافقت کامل خود را با تمامی قوانین زیر اعلام کرده‌اید.

این قوانین در زمستان ۱۴۰۰ بروزرسانی شد.

توجه مهم: این قوانین فقط شامل خرید از وبسایت اصلی فست زبان به نشانی fastzaban.com و فروشگاه فست زبان به نشانی bookshop.fastzaban.com می شود و فست زبان هیچ مسوولیت و تعهدی در قبال خرید از فروشگاه های دیگر چه بصورت حضوری و یا اینترنتی ندارد.

* تمامی حقوق فروش کتاب و دوره های آموزشی برای فروشگاه FastZaban است و هرگونه کپی‌برداری حتی با ذکر منبع غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد شد.

قوانین فروش منابع فست زبان

* فروشنده در اینجا، فروشگاه FastZaban می‌باشد.
* فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.
* فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
* فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.
* فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
* فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.
* خریدار در اینجا شخص حقیقی ارسال کننده فرم سفارش خرید می‌باشد.
* خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
* هزینه‌ی پستی بعهده خریدار می‌باشد. 
* خریدار پس از تأیید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش را نماید.
* خریدار موظف است هنگام مراجعه مأمور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا مراجعه نماید. در صورت برگشت بسته پستی، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار است و در صورت انصراف با کسر هزینه پست و کارمزد مبلغ سفارش به حساب مشتری عودت داده می شود. 
* تمامی کتابهای ارسالی قبل از ارسال از نظر کیفیت بررسی می شوند در نتیجه کالا خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می‌باشد.
تبصره: در صورتیکه کالای ارسالی دارای نقص چاپی باشد، فقط تا ۱۰ روز بعد از ارسال مشتری باید از طریق راه های ارتباطی به فروشگاه اعلام نماید و فست زبان موظف است نسبت به رفع نقص اقدام نماید و در صورت لزوم تعویض نماید.

قوانین ثبت نام دوره های غیر حضوری فست زبان

فایل های دانلودی کاملا تست شده هستند و بدون هیچ مشکلی طبق شرایط اعلام شده در توضیحات محصول در اختیار مشتری قرار می گیرند. در صورت هرگونه مشکل در نصب و اجرا، فست زبان متعهد به رفع نقص می باشد و در صورتیکه مشکل از فایل تشخیص داده شود مشتری می تواند نسبت به دریافت مبلغ ثبت نام اقدام نماید.
در غیر اینصورت و بدلیل عدم توانایی مشتری در استفاده از فایل و یا هر دلیل متوجه مشتری به هیچ عنوان مبلغ دوره عودت داده نخواهد شد.

قوانین شرکت در دوره های حضوری فست زبان

۱. ثبت نام دوره های فست زبان فقط بصورت اینترنتی از طریق وبسایت fastzaban.com و evand.com و همچنین بصورت واریز به کارت اعلامی در صفحه ثبت نام می باشد و از هیچ طریق دیگری امکان ثبت نام وجود ندارد.
۲. کاربر موظف است تمام توضیحات دوره های حضوری را مطالعه نماید و با توجه به شرایط خود اقدام به ثبت نام نماید و در صورت عدم شرکت در کلاس فقط تا ۲ هفته قبل از شروع دوره فرصت انصراف و دریافت مبلغ ثبت نامی را دارد. در غیر اینصورت تا قبل از یک هفته ۳۰ درصد مبلغ ثبت نام بعنوان خسارت کسر و مابقی عودت داده می شود و پس از این زمان دیگر امکان انصراف به هیچ عنوان وجود ندارد. 
۳. شرایط تضمین دوره های حضوری به این صورت است که اگر داوطلب در آزمون همان ماه نتیجه قبولی را کسب نکرد می تواند با ارسال کارنامه خود دوره آفلاین آموزش گرامر و درک مطلب استاد زنگیه وندی را بمدت 3 بصورت کاملا رایگان دریافت و استفاده نماید. بدیهی است در صورت اتمام این مهلت داوطلب بایستی برای تمدید استفاده از دوره آفلاین نسبت به خرید و پرداخت شهریه اقدام نماید. همچنین این قانون فقط شامل شرکت کنندگان در دوره های ۳ روزه فست زبان می شود.
شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط مطلع باشد.

ثبت سفارش خرید یا ثبت نام دوره های حضوری و غیرحضوری به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --