جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » کتاب سرا » پاسخ تشریحی تمرین C کتاب KIT
  • fastzaban
  • ۲۶ آذر, ۱۳۹۶
  • ۱۲:۳۹
  • ۱,۶۷۱
سوالات کتاب کیت

پاسخ تشریحی تمرین C کتاب KIT

فست زبان: در این مطلب از مرجع منابع آزمون های زبان انگلیسی، فایل pdf سوالات تمرین C کتاب تافل کیت را با پاسخ تشریحی برای شما آماده کردیم. حتما در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی کتاب KIT

کتاب کیت مجموعه‌ ای کامل از ۹۸۰ تست و آموزش نکات آزمون تافل است. در آزمون های ادوار گذشته مشاهده شده است که سوالات این کتاب در آزمون های زبان دکتری از جمله آزمون MHLE ،EPT ،MSRT و کنکورهای دکتری نیز مورد استفاده قرار گرفته و سؤالات گرامر و ریدینگ هایی از این کتاب انتخاب شده و عینا در آزمون های مذکور مطرح شده‌ اند.
در فایل زیر پاسخ تشریحی تمرین C کتاب KIT را که برگرفته از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar استاد مهرداد زنگیه وندی می باشد برای شما آماده کرده ایم. 

توجه مهم: هرگونه کپی برداری از این فایل و فروش آن غیرمجاز است.
لازم به ذکر است که این فایل با بهترین کیفیت و با فرمت pdf آماده شده است و ضمنا این فایل قابل پرینت نیز می‌ باشد.

نام فایل: پاسخ تشریحی تمرین C کتاب KIT
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 4.63 مگابایت
منبع: کتاب Fast Grammar
لینک دانلود: دانلود مستقیم

دانلود مجموعه کامل Cambridge IELTS 14 - 1
حتما بخوانید

همچنین کتاب کیت را می توانید به همراه فایل صوتی این کتاب بصورت رایگان از فست زبان دانلود نمایید.
لینک دانلود کتاب KIT همراه سی دی صوتی

بسته کامل آزمون MSRT
کتاب Fast Vocab:شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و 1100 واژه بارونز است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگانمهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.
کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar:  این کتاب با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن و به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه فارسی، بعنوان یک کتاب منبع خوب و جامع برای داوطلبان تمامی آزمون‌ های زبان دکتری توصیه می شود. همچنین کتاب Fast Grammar شامل نمونه سوالات آزمون MSRT با پاسخ تشریحی نیز می باشد.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.
کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading: این کتاب شامل مهارت های کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash می باشد و به زبان فارسی تالیف شده است. همچنین در پایان هر درس و در انتهای کتاب نیز نمونه سوالات ریدینگ با پاسخ تشریحی و کلیدی برای داوطلبان آزمون های زبان دکتری تهیه شده است.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه