جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » دانلود نرم‌افزار تشخیص سرقت ادبی
دانلود رایگان نرم افزارهای آموزش زبان

دانلود نرم‌افزار تشخیص سرقت ادبی

فست زبان: در این مطلب از مرجع نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی، نرم‌افزار تشخیص سرقت ادبی را برای شما آماده کردیم. حتما با ما همراه باشید.

نرم‌افزار Plagiarism Checker X

ابزار عملی و کارآمدی است که اسناد گوناگون را برای یافتن سرقت ادبی کاوش و مقایسه می‌کند و مواردی که احتمال سرقت ادبی دارند و شبیه به متون دیگر هستند را نشان می‌دهد. هدف اصلی این نرم افزار کمک به بررسی و تشخیص محتویات مشابه در داخل اسناد و صفحات وب است. این نرم‌افزار، ابزار ویژه‌ای برای دانشجویانی است که نیازمند ابزاری برای تشخیص دادن داده‌های اصلی از سرقت‌های ادبی بر روی اینترنت هستند.

این نرم‌افزار به سرعت، همه اسناد شما را بررسی کرده و در عرض چند ثانیه نتایج بدست آمده را برای شما نمایش می‌دهد. در حقیقت این نرم‌افزار برای جلوگیری از سرقت ادبی طراحی شده است. ثابت شده است که Plagiarism Checker X یک راه‌حل کاملا کارآمد برای چک کردن و شناسایی محتویات یکسان در داخل اسناد متعدد است. همچنین اگر نمی‌خواهید کل سند مورد بررسی قرار گرفته و تنها به دنبال چک کردن وجود کلمات خاصی در متن هستید می‌توانید با استفاده از گزینه‌هایی که در نرم افزار وجود دارد کلمات کلیدی خاصی را تعریف کنید تا نرم افزار نتایج جستجو بر اساس این کلمات را برای شما نمایش دهد. در این نرم‌افزار هم امکان مقایسه محتویات یک صفحه وب با دیگر صفحات وب موجود بر روی اینترنت و تشخیص محتوای تکراری آن فراهم شده است و هم امکان مقایسه دو متن با یکدیگر و تشخیص موارد تکراری موجود در آنها. همچنین می‌توانید محتویات چندین سند را به صورت هم زمان مقایسه کرده و محتویات تکراری موجود در آن ها را شناسایی کنید.

نرم‌افزار تست واژگان GRE
حتما بخوانید

خصوصیات نرم افزار Plagiarism Checker X

  • کمک به شما در بررسی و تشخیص محتویات مشابه در داخل اسناد مختلف و صفحات وب
  • جلوگیری از سرقت ادبی
  • امکان تعریف کلمات کلیدی و چک کردن اسناد بر اساس آنها
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • و …

دانلود نسخۀ پولی نرم‌افزار مترجم سخنگوی اندروید
حتما بخوانید

راهنمای نصب نرم‌افزار Plagiarism Checker X

بعد از دانلود فایل در قسمت پایین، فایل را با برنامۀ winrar استخراج نموده و نصب کنید.
* درصورت هرگونه پرسش در قسمت نظر اعلام کنید و یا به کانال ما مراجعه نمایید.

 

دانلود نرم‌افزار تشخیص سرقت ادبی

  • نرم‌افزار: Plagiarism Checker X
  • سیستم عامل: ویندوز
  • حجم فایل: ۱۲.۳۷ مگابایت
  • دانلود مستقیم: فایل نصبی

اپلیکیشن هوشمند فروشگاه فست زبان
حتما بخوانید

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر