جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » دانلود رایگان مجموعه کامل Touchstone – آموزش زبان انگلیسی
  • fastzaban
  • ۱۵ شهریور, ۱۳۹۷
  • ۰۶:۵۷
دانلود رایگان مجموعه کامل Touchstone - آموزش زبان انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه کامل Touchstone – آموزش زبان انگلیسی

مجموعه Touchstone، یکی از بهترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی می‌باشد که در قالب ۴ سطح آموزشی آماده شده است. این مجموعه تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی (Writing – Reading – Speaking – Listening – Grammar – Pronunciation – Vocabulary) شما را تقویت خواهد کرد.

مجموعه Touchstone شامل چیست؟

این دوره آموزشی دارای فایل‌های ویدیویی، نرم افزار، کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل‌های صوتی (MP3) می‌باشد که فایل pdf آن دارای Student Book – Work Book – Teachers Book می‌باشد. موضوعاتی که این مجموعه برای آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته است، موضوعاتی هستند که در طول روز با آنها بسیار سروکار داریم. این مجموعه بر روی آموزش نحوه برقراری مکالمه بسیار تاکید دارد و مکالمات و تمرینات متعددی در این باره برای شما عزیزان آماده کرده است.
همچنین انتهای کتاب هر سطح از این مجموعه پاسخ تمرینات و متن فایل‌های صوتی آورده شده است.

اهداف مجموعه تاچ استون

این مجموعه به زبان آموز کمک می‌کند تا دانش مکالمه خود را تقویت کند تا از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شود. مجموعه تاچ استون، گرامر، واژگان، و استراتژی‌های مکالمه را برای برطرف ساختن نیازهای زبان آموز در زندگی مدرن امروزی آموزش می‌دهد.
ویژگی‌های اصلی و بارز این مجموعه عبارتند از:
  • آموزش زبان طبیعی: براساس تحقیقات گسترده سعی شده است تا حد امکان مکالمات رایج و معتبر در زمینه‌های اصلی ارائه گردد.
  • استراتژی‌های مکالمه: توسعه صریح و سیستماتیک سبب ایجاد اعتماد به نفس و روان‌تر شدن مکالمات می‌گردد.
  • یادگیری استقرایی: تمرین‌های فعال، دانش آموز را تشویق می‌کند تا در یادگیری مستقل‌تر شده و مسائل را به چالش بکشد.
  • یادگیری تلفیقی: تاچ استون ترکیبی از کتاب‌ها، فایل‌های صوتی، نرم افزار و فایل‌های ویدویی است که به یادگیری بهتر زبان آموز کمک خواهد نمود.

برای دانلود رایگان مجموعه Touchstone از وبسایت فست زبان بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید. این مجموعه شامل ۱۸۵۲ فایل صوتی mp3 است که قابل پخش روی تمامی دستگاه‌ها است.

 

4/5 - (4 امتیاز)
دیدگاه ها 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاه 1