جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون UTEPT » آزمون زبان UTEPT ویژه داوطلبین ثبت نامی اسفند 98 – برگزاری آزمون در شهریور
  • fastzaban
  • ۴ شهریور, ۱۳۹۹
  • ۰۸:۳۷
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

آزمون زبان UTEPT ویژه داوطلبین ثبت نامی اسفند 98 – برگزاری آزمون در شهریور

فست زبان: طبق آخرین اطلاعیه سامانه آزمون های زبان دانشگاه تهران، قرار است یک آزمون جبرانی برای داوطلبانی که اسفند ۹۸ ثبت نام کرده اند در شهریور ماه برگزار شود. متن کامل اطلاعیه را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

برگزاری آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران ویژه داوطلبین ثبت نامی آزمون اسفند ماه 1398

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبین محترم که قبلا جهت شرکت در آزمون زبان دانشگاه تهران (UTEPT) مورخ ۱۶/‏۱۲/‏۹۸ ثبت نام نموده‌اند و موفق به شرکت در آزمون مورخ 12/03/99 نشده اند، می‌رساند که با موافقت مسئولین محترم دانشگاه تهران، مقرر گردید یک نوبت آزمون دیگر با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

1) آزمون در روز جمعه مورخ 14/06/99 در دو نوبت‌ برگزار خواهد شد.

2) آزمون روز جمعه 14/06/99 صرفاً برای این گروه از داوطلبین محترم درنظر گرفته شده است که برای آزمون اسفند ماه ۹۸ قبلاً ثبت نام نموده اند. بدیهی است داوطلبین ثبت نامی اسفند ماه 98 که به هر دلیلی موفق به شرکت در این نوبت آزمون نگردند، برای شرکت در آزمون های بعدی می بایستی پس از طی کلیه مراحل، ثبت نام مجدد نمایند.

3) آزمون صرفا با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیدا جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است.

عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

4) داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت و نیم قبل از شروع آزمون در محل برگزاری حضور بهم رسانند.

5) آزمون روز جمعه مورخ 14/06/99 در دو نوبت: نوبت اول رأس ساعت 8.20 شروع و ساعت 10 پایان می یابد. – آزمون نوبت دوم رأس ساعت 11.20 شروع و در ساعت 13 پایان می یابد.

6) داوطلبین می توانند از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

7) فهرست نوبت دهی شرکت کنندگان در نوبت اول و نوبت دوم آزمون روز جمعه 14/06/99 از طریق سایت مرکز آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمناً به اطلاع کلیه متقاضیان جدید شرکت در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (UTEPT) می رساند که آزمون جدید در یکی از دو تاریخ 21/06/99 یا 28/06/99 برگزار خواهد شد که قطعیت و جزئیات آن جهت ثبت نام متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. در خاتمه مسئولین و عوامل اجرایی مرکز امیدوارند با همکاری صمیمانه کلیه داوطلبین محترم در خصوص رعایت ضوابط و مقررات و بویژه رعایت اصول بهداشتی، امکان هرچه بهتر برگزار شدن آزمون را فراهم آورند.

برگزاری آزمون UTEPT شهریور برای داوطلبین جدید

همچنین طبق اطلاعیه دیگر سامانه دانشجویانی هم که قصد دارند در آزمون شرکت کنند می توانند از امروز برای آزمون UTEPT روز ۲۱ شهریور با مراجعه به سایت سامانه آزمون به نشانی ltc.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند:

به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند آزمون زبان عمومی برای متقاضیان جدید در روز جمعه 21 شهریور ماه 1399 می باشد که ثبت نام آن از روز سه شنبه 4 شهریور ماه 99 آغاز و تا روز سه شنبه 11 شهریور ماه 99 ادامه خواهد داشت.

نتیجه این آزمون روز جمعه 28 شهریور ماه 99 اعلام خواهد شد.

منبع خبر: سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

کلاس آنلاین استاد زنگیه‌وندی - بهمن ماهتخفیف 40 درصدی