جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون ETPNU » برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور
  • fastzaban
  • ۲۸ تیر, ۱۴۰۰
  • ۱۲:۱۲
  • ۱۹۱
برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور

برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور

فست زبان: دکتر معصومه حسینی رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: این آزمون با توجه به تجهیزات و گستردگی کشوری دانشگاه پیام نور، در مراکز و واحدهای منتخب این دانشگاه به صورت حضوری و مجازی (به جز استان های قم و خراسان جنوبی) برگزار خواهد شد.

جزییات برگزاری آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور

وی با عنوان اینکه ظرفیت ثبت نام در مراکز و واحدهای مجری با توجه به شرایط خاص کرونا محدود است، گفت: زمان شروع ثبت نام از امروز ۲۸ تیرماه تا ۱۵ مردادماه بوده و داوطلبان می توانند از طریق پورتال پیام نور- مرکز سنجش و آزمون به آدرس http://regazmoon.pnu.ac.ir/ برای ثبت نام که به صورت صرفا الکترونیکی است، اقدام کنند.

وی زمان دریافت کارت آزمون را از ۱۸ لغایت ۲۰ مردادماه اعلام کرد و در مورد هزینه ثبت نام گفت: هزینه ثبت نام در این دوره آزمون، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام از طریق سامانه فوق قابل پرداخت بوده و داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نگردد. (وجه پرداختی در صورت انصراف یا عدم پذیرش مسترد نمی‌گردد).

دکتر حسینی همچنین اظهار داشت: ساعت شروع آزمون ۹ صبح می باشد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون می‌بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل مربوط حضور بهم رسانند.
وی ادامه داد: آزمون با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان رسیده است، برگزار خواهد شد. استفاده از ماسک توسط داوطلبان الزامی است و عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبان، موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

وی در پایان گفت: داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق این اطلاعیه، در صورت بروز مشکل در فرآیند ثبت نام، با ارسال پیام از طریق ایمیل markazazmoon@pnu.ac.ir

و یا با شماره تلفن: ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ (همه روزه از ۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰ از تاریخ ۱۶/۰۵/۱۴۰۰) تماس حاصل نمایند.

آشنایی با آزمون زبان دانشگاه پیام نور - آزمون ETPNU
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - مهر 1401ثبت نام با تخفیف 30 درصدی