جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون ETPNU » برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور
برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور

برگزاری اولین دوره آزمون UTEPT دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور

فست زبان: دکتر معصومه حسینی رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: این آزمون با توجه به تجهیزات و گستردگی کشوری دانشگاه پیام نور، در مراکز و واحدهای منتخب این دانشگاه به صورت حضوری و مجازی (به جز استان های قم و خراسان جنوبی) برگزار خواهد شد.

جزییات برگزاری آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور

وی با عنوان اینکه ظرفیت ثبت نام در مراکز و واحدهای مجری با توجه به شرایط خاص کرونا محدود است، گفت: زمان شروع ثبت نام از امروز ۲۸ تیرماه تا ۱۵ مردادماه بوده و داوطلبان می توانند از طریق پورتال پیام نور- مرکز سنجش و آزمون به آدرس http://regazmoon.pnu.ac.ir/ برای ثبت نام که به صورت صرفا الکترونیکی است، اقدام کنند.

وی زمان دریافت کارت آزمون را از ۱۸ لغایت ۲۰ مردادماه اعلام کرد و در مورد هزینه ثبت نام گفت: هزینه ثبت نام در این دوره آزمون، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام از طریق سامانه فوق قابل پرداخت بوده و داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نگردد. (وجه پرداختی در صورت انصراف یا عدم پذیرش مسترد نمی‌گردد).

دکتر حسینی همچنین اظهار داشت: ساعت شروع آزمون ۹ صبح می باشد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون می‌بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل مربوط حضور بهم رسانند.
وی ادامه داد: آزمون با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان رسیده است، برگزار خواهد شد. استفاده از ماسک توسط داوطلبان الزامی است و عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبان، موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

وی در پایان گفت: داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق این اطلاعیه، در صورت بروز مشکل در فرآیند ثبت نام، با ارسال پیام از طریق ایمیل markazazmoon@pnu.ac.ir

و یا با شماره تلفن: ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ (همه روزه از ۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰ از تاریخ ۱۶/۰۵/۱۴۰۰) تماس حاصل نمایند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

کلاس آنلاین استاد زنگیه‌وندی - بهمن ماهتخفیف 40 درصدی