جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » آزمون UTEPT » آزمون UTEPT دانشگاه تهران 7 خرداد برگزار می شود
  • fastzaban
  • ۲۹ اردیبهشت, ۱۴۰۰
  • ۱۳:۱۷
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

آزمون UTEPT دانشگاه تهران 7 خرداد برگزار می شود

فست زبان: طبق اطلاعیه جدید سامانه برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران، قرار است یک نوبت آزمون UTEPT در روز جمعه 7 خرداد ماه در محل دانشکده زبان های خارجی برگزار گردد. متن کامل اطلاعیه در ادامه آورده شده است.

متن اطلاعیه برگزاری آزمون UTEPT خرداد 1400

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبین محترم می‌رساند که با موافقت مسئولین محترم دانشگاه تهران، مقرر گردید آزمون زبان عمومی به صورت حضوری با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

– به دلیل شرایط حاد کرونا این نوبت از آزمون صرفاً برای دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می گردد.

– آزمون در روز جمعه مورخ 7 خرداد ماه 1400 برگزار خواهد شد.

– ثبت نام آزمون از ساعت 12 شب چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1400 آغاز و تا ساعت 12 شب روز دوشنبه 3 خرداد ماه 1400 ادامه خواهد داشت. نتیجه این آزمون روز جمعه 14 خرداد ماه 1400 اعلام خواهد شد.

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیداً جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشکده مربوطه حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

– داوطلبین می توانند از تاریخ 5 خرداد ماه 1400 به بعد از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

– همراه داشتن و ارائه کارت دانشجویی معتبر دانشگاه تهران در روز آزمون الزامی می باشد.

– ضمناً به اطلاع می رساند برای برگزاری آزمون بعدی در تاریخ جمعه 21/03/1400 مقدمات آغاز گردیده که در این آزمون کلیه داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود. خاطر نشان می گردد این آزمون در صورت مهیا بودن شرایط و عدم مغایرت با شرایط اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد که اطلاعیه تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

در خاتمه مسئولین و عوامل اجرایی مرکز امیدوارند با همکاری صمیمانه کلیه داوطلبین محترم در خصوص رعایت ضوابط و مقررات و بویژه رعایت اصول بهداشتی، امکان هرچه بهتر برگزار شدن آزمون را فراهم آورند.

موفق باشید. منبع

پایان خبر/

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

کلاس آنلاین استاد زنگیه‌وندی - بهمن ماهتخفیف 40 درصدی