جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون UTEPT » آخرین آزمون زبان دانشگاه تهران در سال ۹۸
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

آخرین آزمون زبان دانشگاه تهران در سال ۹۸

فست زبان: مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران از آغاز ثبت‌نام دوره جدید این آزمون از ۱۸ بهمن ماه ۹۸ خبر داد.

آزمون UTEPT اسفند ۹۸

به گزارش خبرگزاری دانشجو، مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان آزمون دکتری هر ساله، ۶ نوبت آزمون زبان عمومی (UTEPT) در فواصل زمانی مشخص برگزار می‌کند. این آزمون در سطح آزمون تافل طراحی شده و شامل ۱۰۰ سوال چهارگزینه‌ای است که از این تعداد، ۳۰ سوال به گرامر و دستور زبان، ۳۵ سوال به واژه و معنای کلمات و ۳۵ سوال به درک مطلب اختصاص پیدا می‌کند.

ثبت‌نام دوره جدید آزمون زبان از ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در سایت ltc.ut.ac.ir آغاز می‌شود. این دوره از آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران ۱۶ اسفند ماه ۹۸ برگزار و نتایج آن ۲۶ اسفندماه ۹۸ اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران، مسئولیت برگزاری آزمون زبان عمومی که شرط کافی برای پذیرفته شدگان در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه است، را بر عهده دارد. این مرکز از یک طرف مجری سیاست‌ها و آیین نامه‌های ارسالی از جانب معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران بوده و از طرف دیگر زیرمجموعه دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی است.

توجه: کلاس فشرده آموزش گرامر و ریدینگ آزمون های زبان دکتری اسفند ۹۸ – با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر