جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » آزمون UTEPT نوبت دی ۹۸
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

آزمون UTEPT نوبت دی ۹۸

فست زبان: طبق اعلام سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران، ثبت نام آزمون نوبت دی ماه از تاریخ ۱۵ آذر آغاز خواهد شد. آزمون نیز در ۱۳م دی ماه برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون زبان utept دی ۹۸

طبق این اطلاعیه نوبت بعدی آزمون زبان utept در تاریخ ۱۳ دی ماه برگزار می شود که ثبت نام آن از روز جمعه ۱۵ آذر ماه از طریق سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران آغاز و تا روز جمعه ۲۹ آذر نیز ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام در آزمون کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه

کارت شرکت در جلسه آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران از … از طریق سامانه این آزمون قابل دریافت است. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران به نشانی http://ltc.ut.ac.ir/ نسبت به پرینت کارت اقدام نمایند.

کارنامه آزمون

نتایج آزمون utept آبان روز ۲۳م دی ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

ساختار آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (UTEPT)

این آزمون در سطح آزمون تافل طراحی شده است و شامل ۱۰۰ سوال چهار گزینه‌ ای می باشد. از این تعداد، ۳۰ سوال به گرامر و دستور زبان،‌ ۳۵ سوال به واژه و معنای کلمات و ۳۵ سوال به درک مطلب اختصاص می‌ یابد.

آخرین آزمون MSRT سال ۹۸
حتما بخوانید

 

حتما نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آزمون تافل دانشگاه تهران (UTEPT) در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و همچنین برای اطلاع از آخرین مقالات آموزشی با کلیک بر روی دکمه زیر در خبرنامه ایمیلی فست زبان عضو شوید.

[newsletter_button id=1 label=”عضویت در خبرنامه فست زبان” showcount=”true”]

چقدر این مطلب را پسندید؟

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین مدرک زبان برای مصاحبه دکتری کدام است؟توضیحات بیشتر