جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2022/02/logo-fastzaban-com.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » آزمون UTEPT نوبت دی ۹۸
  • fastzaban
  • ۲۳ آبان, ۱۳۹۸
  • ۱۰:۲۴
  • ۱۵۳
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران

آزمون UTEPT نوبت دی ۹۸

فست زبان: طبق اعلام سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران، ثبت نام آزمون نوبت دی ماه از تاریخ ۱۵ آذر آغاز خواهد شد. آزمون نیز در 1۳م دی ماه برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون زبان utept دی ۹۸

طبق این اطلاعیه نوبت بعدی آزمون زبان utept در تاریخ ۱۳ دی ماه برگزار می شود که ثبت نام آن از روز جمعه ۱۵ آذر ماه از طریق سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران آغاز و تا روز جمعه ۲۹ آذر نیز ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام در آزمون کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه

کارت شرکت در جلسه آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران از … از طریق سامانه این آزمون قابل دریافت است. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه آزمون زبان دانشگاه تهران به نشانی http://ltc.ut.ac.ir/ نسبت به پرینت کارت اقدام نمایند.

کارنامه آزمون

نتایج آزمون utept آبان روز ۲۳م دی ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

ساختار آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (UTEPT)

این آزمون در سطح آزمون تافل طراحی شده است و شامل 100 سوال چهار گزینه‌ ای می باشد. از این تعداد، 30 سوال به گرامر و دستور زبان،‌ 35 سوال به واژه و معنای کلمات و 35 سوال به درک مطلب اختصاص می‌ یابد.

آزمون تافل دانشگاه تربیت مدرس اواخر بهمن برگزار می شود
حتما بخوانید

 

مطالب مرتبط با آزمون زبان دانشگاه تهران در فست زبان

حتما نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آزمون تافل دانشگاه تهران (UTEPT) در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و همچنین برای اطلاع از آخرین مقالات آموزشی با کلیک بر روی دکمه زیر در خبرنامه ایمیلی فست زبان عضو شوید.

[newsletter_button id=1 label=”عضویت در خبرنامه فست زبان” showcount=”true”]

چقدر این مطلب را پسندید؟

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس آنلاین آموزش گرامر استاد زنگیه‌وندی - مهر 1401ثبت نام با تخفیف 30 درصدی