جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون IELTS » برنامه کامل برگزاری آزمون IELTS در سال ۲۰۲۰
  • fastzaban
  • ۲۶ آذر, ۱۳۹۸
  • ۱۷:۱۱
  • ۳۵۲
برنامه کامل برگزاری آزمون IELTS در سال ۲۰۲۰

برنامه کامل برگزاری آزمون IELTS در سال ۲۰۲۰

فست زبان: طبق اطلاعیه سایت graduateshotline برنامه برگزاری آزمون آیلتس در سال 2020 مشخص شد. برای مشاهده برنامه آزمون در ادامه همراه ما باشید.

هزینه آزمون IELTS در سال 2020

هزینه شرکت آزمون آیلتس در سال ۹۹ بر اساس مصوبه ۱۳۹۸/۴/۱۴ سازمان سنجش مبلغ ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان به صورت علی الحساب می‌ باشد. به این ترتیب، چنانچه تغییری در نرخ ارز رخ دهد، مابه التفاوت این مبلغ محاسبه و به اطلاع داوطلب خواهد‌ رسید.
دقت داشته‌ باشید برای شرکت در آزمون آیلتس حداقل نیم ساعت پیش از شروع آزمون (۹ صبح) به همراه کارت ملی و پاسپورت خود در حوزه امتحانی مورد نظرتان حضور داشته‌ باشید.

جدول برنامه برگزاری آزمون IELTS در سال ۲020

تاریخ آزمون

فرمت آزمون

Jan.2020

Saturday, 4 Jan. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 11 Jan. 2020

Academic and General Training

Thursday, 16 Jan. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 18 Jan. 2020

Academic and General Training

Feb.2020

Saturday, 1 Feb. 2020

Academic and General Training

Saturday, 8 Feb. 2020

فقط آکادمیک

Thursday, 13 Feb. 2020

Academic and General Training

Saturday, 22 Feb. 2020

فقط آکادمیک

Mar.2020

Saturday, 5 Mar. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 07 Mar. 2020

Academic and General Training

Thursday, 14 Mar. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 21 Mar. 2020

Academic and General Training

Apr.2020

Saturday, 4 Apr. 2020

Academic and General Training

Saturday, 11 Apr. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 18 Apr. 2020

Academic and General Training

Thursday, 30 Apr. 2020

فقط آکادمیک

May.2020

Saturday, 9 May 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 16 May 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 21 May 2020

Academic and General Training

Thursday, 30 May 2020

Academic and General Training

Jun.2020

Saturday, 6 Jun. 2020

فقط آکادمیک

Thursday, 13 Jun. 2020

Academic and General Training

Saturday, 18 Jun. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 20 Jun. 2020

Academic and General Training

Jul.2020

Thursday, 2 Jul. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 11 Jul. 2020

Academic and General Training

Saturday, 18 Jul. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 25 Jul. 2020

Academic and General Training

Aug.2020

Thursday, 6 Aug. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 8 Aug. 2020

Academic and General Training

Saturday, 22 Aug. 2020

Academic and General Training

Saturday, 29 Aug. 2020

فقط آکادمیک

Sep.2020

Saturday, 5 Sep. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 12 Sep. 2020

Academic and General Training

Thursday, 17 Sep. 2020

Academic and General Training

Saturday, 26 Sep. 2020

Academic and General Training

Oct.2020

Saturday, 10 Oct. 2020

فقط آکادمیک

Thursday, 15 Oct. 2020

Academic and General Training

Saturday, 24 Oct. 2020

Academic and General Training

Saturday, 31 Oct. 2020

Academic and General Training

Nov.2020

Saturday, 7 Nov. 2020

فقط آکادمیک

Thursday, 12 Nov. 2020

Academic and General Training

Saturday, 21 Nov. 2020

Academic and General Training

Saturday, 28 Nov. 2020

فقط آکادمیک

Dec.2020

Thursday, 3 Dec. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 5 Dec. 2020

Academic and General Training

Saturday, 12 Dec. 2020

فقط آکادمیک

Saturday, 19 Dec. 2020

Academic and General Training

 

هرآنچه که درمورد آزمون آیلتس باید بدانید
حتما بخوانید

 

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
آزمون EPT بهمن 99 – دانلود سوالات با جوابکلیک کنید