جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » قوانین و مقررات Fastzaban » اطلاعیه گروه آموزشی فست زبان
  • fastzaban
  • ۵ فروردین, ۱۳۹۷
  • ۰۷:۰۳
  • ۱۴۴
اطلاعیه گروه آموزشی فست زبان

اطلاعیه گروه آموزشی فست زبان

البته این جای افتخار دارد و خدا رو شکر می کنیم که با عنایت خداوند و استقبال شما عزیزان توانسته ایم به موفقیت هایی دست یابیم که اینچنین دیگران را به اینگونه کارها واداشته است. اما از طرفی شاید شما عزیزان با دیدن این عناوین به شک بیفتید و یا خدای ناکرده مورد کلاهبرداری قرار بگیرید. لذا از شما خواهشمندیم حتما نکات زیر را در هنگام تهیه منابع Fast در نظر داشته باشید:
۱. وبسایت فست زبان فقط و فقط با آدرس FastZaban.com در دسترس می باشد و تمامی آدرس های دیگر ازجمله fastzaban.ir و fastzaban.net و یا هر عنوان دیگری مرتبط با ما نیست و جعلی می باشد.
۲. تمامی منابع استاد مهرداد زنگیه‌وندی بصورت کتاب چاپ شده و تحت نام استاد و انتشارات جنگل بوده و هیچ گونه جزوه پرینت شده و یا دست نویس (به جز جزوه هایی که توسط خود سایت FastZaban و با مهر فست زبان ارائه می شود) دیگری ارائه نمی‌گردد و موارد دیگر کپی برداری غیر قانونی و یا جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارد.
۳. گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه‌وندی به هیچ موسسه، سازمان، آموزشگاه و دانشگاهی وابسته نمی باشد و تمامی کلاس ها و دوره های استاد بصورت شخصی برگزار می شود و فقط از طریق سایت اعلام و ثبت نام می شود. پس اگر جایی یا سایتی از اسم استاد و یا عنوان فست زبان اقدام به ثبت نام کلاس می کند هیچ ارتباطی با ما نداشته و حتما مراتب را به همکاران ما گزارش دهید.

توجه: مراکزی که با فست زبان همکاری داشته باشند، حتما عنوان و آدرس آنها از طریق سایت FastZaban اعلام می شود.

کانال تلگرامی فست زبان: https://t.me/FastZaban

قوانین و مقررات فروشگاه FastZaban
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه