جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » کتاب سرا » دانلود جزوه خلاصه کتاب Fast Grammar
کتاب فست گرامر

دانلود جزوه خلاصه کتاب Fast Grammar

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar استاد مهرداد زنگیه وندی منبع اصلی آزمون های زبان از جمله EPT، MSRT، MHLE و … شامل مباحث گرامری زبان انگلیسی بر اساس کتاب تافل لانگمن و دیگر کتب گرامر زبان انگلیسی می باشد که در سال ۹۷ بعنوان پرفروش ترین کتاب تالیفی آموزش گرامر انتشارات جنگل در ایران شناخته شد

در فایلی که برای شما آماده کرده ایم خلاصه مباحث کتاب Fast Grammar در ۶ صفحه که توسط استاد مهرداد زنگیه وندی نوشته شده، استخراج شده است. در این فایل سعی شده تمامی مباحث مهم و شب امتحانی گرامر آزمون های زبان ذکر شود. مطالعه این جزوه را به تمامی داوطلبان آزمون های زبان توصیه می کنیم.
توجه: این جزوه بر اساس کتاب Fast Grammar می باشد و توسط وبسایت فست زبان منتشر شده است.
دانلود جزوه خلاصه کتاب Fast Grammar
حجم فایل: ۴ مگابایت
فرمت فایل: pdf
منبع: گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی (فست زبان)

برای مطالعه آنلاین بخشی از کتاب بر روی عکس زیر کلیک کنید. (برای مشاهده صحیح کتاب لطفا نرم افزار دانلود منجر IDM خود را غیر فعال کنید)

لینک دانلود: دانلود مستقیم

کتاب Fast Vocab: شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون ۵۰۴ واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و ۱۱۰۰ واژه بارونز است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگانمهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar:  این کتاب با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن و به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه فارسی، بعنوان یک کتاب منبع خوب و جامع برای داوطلبان تمامی آزمون‌ های زبان دکتری توصیه می شود. همچنین کتاب Fast Grammar شامل نمونه سوالات آزمون آزمون های دانشگاه تهران با پاسخ تشریحی نیز می باشد.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading: این کتاب شامل مهارت های کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash می باشد و به زبان فارسی تالیف شده است. همچنین در پایان هر درس و در انتهای کتاب نیز نمونه سوالات ریدینگ با پاسخ تشریحی و کلیدی برای داوطلبان آزمون های زبان دکتری تهیه شده است.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتاب بانک سوالات آزمون EPT: این کتاب شامل همه دوره اخیر آزمون EPT با پاسخ تشریحی و تحلیلی سوالات آزمون و همچنین ارائه نکات تست ها و علت رد گزینه های اشتباه نیز می باشد. در این کتاب سعی شده است ریز ترین و مهم ترین نکات آزمون EPT بصورت کامل توضیح داده شود.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید. 

دانلود قسمت گرامر کتاب تافل لانگمن
حتما بخوانید

منبع: فست زبان

دیدگاه ها 1

1
Leave a Reply

avatar
1 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
سلام گروه های تلگرامی زبان را در واتس آپ و سروش هم راه اندازی فرمایید Recent comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
سلام گروه های تلگرامی زبان را در واتس آپ و سروش هم راه اندازی فرمایید
مهمان
سلام گروه های تلگرامی زبان را در واتس آپ و سروش هم راه اندازی فرمایید

منتظر اعلام برنامه های فشرده آزمون شهریور EPT هستم

بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر