آزمون آنلاین فست زبان

آزمون های آنلاین فست زبان

فست زبان: امروزه با فراگیر شدن اینترنت در کشور دسترسی به آموزش های با کیفیت و نیز موفقیت در آزمون های مختلف تسهیل شده است. وبسایت فست زبان با تجربه خود در زمینه آموزش و چاپ منابع آزمون های زبان در ایران در حال حاضر توانسته به یکی از برندهای معتبر و مرجع برای داوطلبان آزمون های زبان تبدیل شود.

آزمون آنلاین فست زبان

شاید خیلی از داوطلبان شرکت در آزمون های مختلف تمایل دارند قبل از شرکت در آزمون اصلی، دانش خود را محک بزنند و ایرادات خود را برطرف نمایند. بنابراین ما در وبسایت فست زبان تصمیم گرفتیم تا بستری را برای همه داوطلبان آزمون های زبان فراهم نماییم تا بتوانند دانش زبان انگلیسی خود را در آزمون های شبیه سازی شده و منطبق بر آزمون های واقعی بسنجند. 

آزمون های آنلاین فست زبان مناسب داوطلبان چه آزمونی است؟

آزمون های آنلاین فست زبان برای تمامی داوطلبان آزمون های EPT، آزمون MSRT، آزمون UTEPT و آزمون MHLE، کنکور دکتری، کنکور کارشناسی ارشد و کنکور سراسری مناسب است و کاربرد دارد.

وسایل و پیش نیازهای شرکت در آزمون های آنلاین فست زبان

شما برای شرکت در آزمون های آنلاین فست زبان فقط به اینترنت و یک دستگاه هوشمند مانند موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و حتی تلویزیون های هوشمند نیاز دارید و دیگر هیچ!

سطح این آزمون ها چطور است؟

ما در گروه آموزشی فست زبان تلاش کردیم سطح سوالات آزمون های آنلاین را به ۳ بخش مختلف یعنی پایه، متوسط و عالی تقسیم نماییم. بنابراین داوطلبان می توانند بسته به سطح خود یکی از بسته های آزمون را انتخاب و شرکت نمایند.

منبع سوالات آزمون ها چیست؟

تمام سوالات مطرح شده در آزمون های آنلاین فست زبان از سوالات ادوار گذشته آزمون های مختلف و مرجع های معتبر تهیه شده اند و شما می توانید مطمین باشید که در یک آزمون استاندارد شرکت می کنید.

آیا پاسخنامه سوالات نیز در اختیار ما قرار می گیرد؟

بله. بلافاصله بعد از شرکت در آزمون می توانید هم پاسخنامه صحیح سوالات و هم پاسخ های خود را مشاهده کنید. همچنین بسیاری از آزمون های آنلاین فست زبان دارای پاسخ تشریحی نیز می باشند که می توانید بعد از آزمون از آن استفاده کنید.

آیا امکان تکرار این سوالات در آزمون واقعی وجود دارد؟

بله. بدلیل اینکه سوالات از آزمون های ادوار گذشته مطرح می شود احتمال اینکه همین سوالات را در آزمون واقعی مشاهده کنید بسیار زیاد است.

کسب نتیجه در آزمون آنلاین فست زبان به منزله قبولی من در آزمون زبان است؟

خیر. آزمون آنلاین فست زبان تنها آزمونی شبیه سازی شده از آزمون واقعی شما می باشد.

تا چه مدت به آزمون آنلاین و پاسخ های آن دسترسی دارم؟

شما با خرید اشتراک تا ۳۱ روز بعد می توانید در آزمون شرکت کنید و تا پایان این ۳۱ روز به تمام سوالات و پاسخ های تشریحی آن نیز دسترسی داشته باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *