جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » ثبت نام آزمون EPT مرداد ۹۶
 • fastzaban
 • ۸ مرداد, ۱۳۹۶
 • ۱۹:۴۹
 • ۱۰۹
آغاز ثبت نام آزمون ای پی تی

ثبت نام آزمون EPT مرداد ۹۶

آزمون EPT نوبت مرداد ماه ۹۶ در روز جمعه ۹۶/۰۵/۲۷ به طور همزمان در شهر های تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، کرمان، آمل، رشت، کرمانشاه، ساری و ارومیه برگزار خواهد شد.
نکته مهم : به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون EPT می رساند برای همکاران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی(حق التدریس و تمام وقت و پاره وقت) مطابق بخشنامه شماره ۳۴۴۶۷/آ مورخ ۹۳/۱۱/۵ انتخاب واحد دانشگاهی محل اشتغال به عنوان حوزه امتحانی ممنوع می باشد.ضمنا متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است کد رهگیری ۱۲ رقمی را به منظور استفاده از امتیاز این سهمیه در محل مربوطه درج نمایند.
حتما بخوانید: جامع ترین دوره آمادگی آزمون EPT ویژه آزمون مرداد ماه در تهران – ۱۸ ساعت آموزش با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی

بودجه بندی سوالات آزمون EPT دوره تیرماه ۹۶

 • واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
 • دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
 • درک مطلب در دو بخش شامل:
  خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
  درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

 شاید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ های داوطلبان آزمون EPT این است که منبع مناسبی برای آمادگی این آزمون در اختیار ندارند و خیلی از آنها شاید چندین منبع را امتحان کردند و یا کلاس‌ های فراوانی را با هزینه‌ های سرسام‌ آور شرکت کرده‌ اند اما متاسفانه نتیجه دلخواه را کسب نکردند. اگر شما هم جزو این دسته از داوطلبان هستید به شما حتما پیشنهاد می‌ کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. برای آزمون EPT چه منابعی را مطالعه کنیم…؟

همچنین در انجمن فست زبان شما عزیزان می‌ توانید هر سوالی در رابطه به این آزمون و یا منابع، آموزش مطالب و نکات آزمون ای پی تی دارید را مطرح نمایید و بصورت مستقیم و در کمتر از چند ساعت پاسخ خود را توسط کارشناسان ما دریافت نمایید.
برای ثبت نام در آزمون EPT مرداد ماه ۹۶ کلیک کنید.
آزمون تعیین سطح EPT چیست؟
حتما بخوانید
برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به