جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » ۲ خبر مهم درمورد آزمون EPT و جامع دانشگاه آزاد
  • fastzaban
  • ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷
  • ۰۹:۰۷
  • ۱۱۵
دانشگاه آزاد

۲ خبر مهم درمورد آزمون EPT و جامع دانشگاه آزاد

فست زبان: دکتر علیرضا رهایی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه اولین جلسه شورای برنامه‌ ریزی دانشگاه در سال ۹۷، سه‌شنبه این هفته ۲۱ فروردین ماه برگزار خواهد شد، گفت: چهار موضوع مهم در دستور کار این جلسه خواهد بود.
وی با اشاره به اولین دستور جلسه شورای برنامه‌ ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: بررسی و تصمیم‌ گیری درباره درخواست تعدادی از دانشجویان مبنی بر گذراندن واحدهای درسی در رشته‌ ای غیر از رشته تحصیلی خود (میان‌ رشته‌ ای) از موارد قابل بررسی در این جلسه خواهد بود.
دکتر رهایی با بیان اینکه دستور جلسه مهم دیگر، اتخاذ تصمیمی درباره جایگزینی آزمون EPT است، خاطرنشان کرد: این آزمون در حال حاضر برای دانشجویان دکتری به صورت ماهیانه در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود که در این خصوص طرحی آماده شده و راه‌ حل جایگزینی برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده است.
آزمون ept خرداد ۹۸
حتما بخوانید
وی افزود: در این طرح، کلاس های فشرده طی چهار ماه در چهار بخش تشکیل خواهد شد و در پایان هر بخش از دانشجویان امتحانی اخذ می شود که جمع این امتحانات شامل ۴ نمره می شود که میانگین نمرات چهار بخش، ملاک عمل قرار داده شده و نمره اصلی آزمون را تشکیل می دهد و جایگزین نمره EPT خواهد شد. با طرح و تصویب این موضوع در جلسه روز سه‌ شنبه، از اول اردیبهشت سال جاری کلاس ها برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص سایر دستورات جلسه شورای برنامه‌ ریزی گفت: امتحان جامع دانشجویان دکتری طی سالیان گذشته در اردیبهشت‌ ماه و آذر ماه برگزار می شد که پس از بررسی های لازم در سال ۹۷، به دلیل همزمانی برگزاری آزمون جامع با ماه مبارک رمضان، مقرر خواهد شد این آزمون به تیر ماه موکول شود و همچنین بحث نهایی در خصوص تحصیل همزمان استعدادهای درخشان در دو رشته مطرح و ان شالله به تصویب خواهد رسید.
منبع: دانشگاه آزاد
برچسب ها:
دیدگاه ها 2

2
Leave a Reply

2 نظر تأیید شده
0 پاسخ تأیید شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی محبوب‌ترین
اعلام کردن به
FastZaban

سلام و عرض ادب
این خبر از طرف دانشگاه آزاد اعلام شده است و فقط در حد یک پیشنهاد است هنوز هیچ چیزی تایید و اجرا نشده است. فعلا آزمون EPT برقرار است. برای اطلاعات بیشتر هم با مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیرید.
موفق باشید.

اسماعیلی

با سلام. لطفا جزئیات بیشتری از برگزاری ازمون ept اطلاع رسانی کنید مثلا کلاسا کجا برگزار میشه؟ هزینه کلاسا چقدر میشه؟

دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه